Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:09:53

Zabralibyście 4-5 letnie dziecko na koncert? chodzi mi o duże koncerty np na stadionie czy jakiejś hali a nie plenerowe :)

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:14:13

Musiałabym na głowę upaśćkonflikt

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:15:07

yyy, nie?

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:21:03

na woodstok ludzie z dziećmi jeżdżą :)

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:21:20

Głupi pomysł, takie dziecko jest za małe - nagłośnienie na koncertach robi swoje. Co innego 9-letnie, sama byłam na koncercie, gdzie taka dziewczynka świetnie się bawiła w towarzystwie taty (albo brata). Poza tym z takim dzieckiem nie pchasz się w pierwszy rząd (mam nadzieję, że to oczywiste) tylko stoisz z tyłu, aby nikt dziecku krzywdy nie zrobił, bo na koncert ludzie idą się bawić, a nie zwracać uwagę na dzieci plączące się pod nogami...
A Woodstock to plenerowe koncerty - a o takie autorka nie pytała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-18 17:23 przez Crewedka.

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:21:25

A czemu?

Cytat
Crewedka
Głupi pomysł, takie dziecko jest za małe - nagłośnienie na koncertach robi swoje. Co innego 9-letnie, sama byłam na koncercie, gdzie taka dziewczynka świetnie się bawiła w towarzystwie taty (albo brata). Poza tym z takim dzieckiem nie pchasz się w pierwszy rząd (mam nadzieję, że to oczywiste) tylko stoisz z tyłu, aby nikt dziecku krzywdy nie zrobił, bo na koncert ludzie idą się bawić, a nie zwracać uwagę na dzieci plączące się pod nogami...
A Woodstock to plenerowe koncerty - a o takie autorka nie pytała.
miałam na myśli trybuny :) oczywiście nie na płytę ani na gc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-18 17:24 przez mariczkam.

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:24:36

Cytat
mariczkam
A czemu?

Serio pytasz?

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:31:15

Jeśli chodzi o trybuny, to sprawa zaczyna inaczej wyglądać - wtedy musisz wziąć pod uwagę to, czy dziecko nie będzie się bać głośnych dźwięków, czy nie zacznie ci biegać (a schody na trybunach bywają strome) i ogólnie to, jak może się zachowywać po zetknięciu z tłumem, hałasem, ciemnością i światłami. Osobiście nadal skłaniałabym się przy stwierdzeniu, że koncert to nie miejsce dla tak małego dziecka, niestety.

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:34:27

ja miałam niecałe 5,5 roku jak poszłam z rodzicami na koncert Bryana Adamsa w Spodku i nie przypominam sobie żebym się wynudziła albo żeby było za głośno, wręcz przeciwnie fajnie się bawiłam, nie wiem skąd od razu takie stanowcze "not" ze strony wszystkich użytkowniczek

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:38:33

Nie wiem czy bym ja wzięła dziecko ale będąc w czerwcu na koncercie Linkin Park na stadionie we Wrocławiu widziałam pary z dziećmi właśnie w takim wieku na trybunach :) i jakoś nie sprawiały problemu.. na trybunach jest komfort bo można sobie usiąść, pójść do łazienki, albo kupić coś do picia

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 17:44:46

Cytat
monika_psujek
Musiałabym na głowę upaśćkonflikt

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 18:12:16

byłam kilka razy na Jarocinie i byli ludzie z dziećmi i wyglądało to mega!!!!!!!! każdy patrzył za tym dzieckiem żeby nic mu się nie stało :))

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 18:17:24

Tata mnie zabierał na juwenalia, jak byłam mała, WW i jakieś tam jego zespoły, nie nudziło mi się, była wata cukrowa, coś słodkiego:D Pamiętam , że mama była zawsze o takie wypady zła, ale nic nigdy się nie stało. Żyję i mam się dobrze;) Poza tym z dziećmi czas trzeba spędzać, a nie tv włączyć i zostawić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-18 18:41 przez nurhia.

Na koncercie z dzieckiem?

18 lis 2014 - 18:21:13

Nie mam dziecka, ale nie wydaje mi się, żebym brała ze sobą takie małe dziecko, gdybym takie miała. Za to gdybym trafiła na miejsce obok osoby z dzieckiem, z całą pewnością bym tą osobę głęboko znienawidziła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokaż swoją szafę