Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z badoo

07 paź 2014 - 09:39:19

Nie wiedziałam gdzie przydzilić moje pytanie. Proszę w razie czego o przeniesienie :_
Jakiś czas temu (miesiąc) założyłam profil na badoo. Z niewiadomych mi przyczyn przewczoraj podczas próby logowania pojawił się komunikat, ze mój profil zostałk zablokowany. wczoraj podjęłam kilka prób założenia nowego konta z innych adesów email. Niby mogłam zAŁOZYĆ PROFIL, WSTAWIĆ ZDJĘCIA oraz opis ale profil był tak jakby nieaktywny. Dodam, że udało się wczoraj 'aktywować' profil. Co chwila nap[ływały do mnie wiadomości od facetów, jednak po paru godzinach profil znów z niewaidomych przyczyn zpostał zablkowany. Zdjęcia, które tam umieszczałam są w 100% moje, nie jestem wulgarna, chamska dla ludzi z którymi korespodnuję więc nie wiem dlaczego blokują mi profil

Ktoś był w podobnej sytuacji ?

Problem z badoo

07 paź 2014 - 09:52:30

co to jest badoo ? :P

Problem z badoo

07 paź 2014 - 09:58:18

Cytat
kiotto
co to jest badoo ? :P


właśnie? :D

Problem z badoo

07 paź 2014 - 10:06:12

Portal społeczościowo-randkowy.

Problem z badoo

07 paź 2014 - 10:08:35

moze ktos cie zglosil zlosliwie i nawet nie sprawdzili tylko z miejsca zablokowali? Mysle, ze najlepiej zglosic sie do administracji czy cos i nakreslic problem. Wyslij im mejla

Problem z badoo

07 paź 2014 - 10:11:48

może komuś tam podpadłaś i zgłasza, że działasz niezgodnie z regulaminem? dlatego mogą blokować profil

Problem z badoo

07 paź 2014 - 10:18:31

Cytat
zambezi
moze ktos cie zglosil zlosliwie i nawet nie sprawdzili tylko z miejsca zablokowali? Mysle, ze najlepiej zglosic sie do administracji czy cos i nakreslic problem. Wyslij im mejla

Też biorę taką możliwość pod uwagę. Mam to do siebie, że jeśli napiszę do mnie osoba, która nie przypadła mi do gustu to delikatnie ją o tym powiadamiam : Przepraszam, ale nie jestem zanteresowana.Pozdrawiam.

Ale to, co dzieje się teraz jest dziwne. Ledwo zdążę założyć profil, wstawiam zdjęcia i nie dzieje się nic. Jakby mój profil nie był widoczny. wysyłam wiadomości do przypadkowych osób i zero reakcji. Nawet oni nie odczytują tych wiadomości, nie wchodzą nawet z cieawkości na mój profil. Wygląda to tak jakby w ogóle nie dostawali moich wiadomości a mój profil był niewidoczny. Odnalazłam paru chłopaków z którymi prowadziłam konwersację, napisałam do nich a oni nic.

Nie wiem co robić. Napisałabym do administracji, ale czytałam, że nie odpisują w ogóle. Może powinnam założyć profil z innego komputera ?

Problem z badoo

07 paź 2014 - 10:27:45

Może jakieś problemy techniczne mają?Poczekaj parę dni i zobaczysz.

Problem z badoo

07 paź 2014 - 10:31:54

Czytałam jakis rok temu, o dziewczynie która całymi dniami siedziała na portalach randkowych, zawaliła przez to swoje biezace sprawy tak desperacko szukała faceta...rodzina dziewczyny ukruciła jej poczynania blokujac dostepy do tych portali. To był głebszy problem. Moze u Ciebie rowniez ktos zablokował w trosce o Ciebie:)

Problem z badoo

07 paź 2014 - 10:41:32

Cytat
CzerwoneUsta
Czytałam jakis rok temu, o dziewczynie która całymi dniami siedziała na portalach randkowych, zawaliła przez to swoje biezace sprawy tak desperacko szukała faceta...rodzina dziewczyny ukruciła jej poczynania blokujac dostepy do tych portali. To był głebszy problem. Moze u Ciebie rowniez ktos zablokował w trosce o Ciebie:)


Yyy..Nie mieliby nawet powodu aby zaglądać do mojego komputera. Mieszkam 200 km do Nich a na studiach idzie mi dobrze.

Problem z badoo

07 paź 2014 - 12:26:23

Podałam tylko przyklad:) trudno znalezc przyczyne dlaczego jest tak a nie inaczej, musisz sama to wyjasnic lub czekac az samo wszystko sie wyjasni:)

Problem z badoo

26 gru 2019 - 09:56:28

Witam , mam ten sam problem , też myslałam czy nie załozyć profilu z innego komputera, napisz jak poszło czy rozwiązałas ten proplem?

Równiezz pisałam do administratora ,ze nie naruszyłam zadnego regulaminu , odpowiedz otrzymuje ze decyzja jest nieodwracalna, to jest chore



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-26 09:58 przez Aga727272.

Problem z badoo

30 sty 2022 - 14:12:57

Portal randkowy - https://be2.pl Ja na portalu 2 lata temu poznałam wspaniałego człowieka. Obydwoje jesteśmy po rozwodzie, nasze dzieci w podobnym wieku bardzo się polubiły.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-06 10:33 przez allettteee.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaklęcia miłosne - Magia miłosna