Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 19:10:46

Założyłam wątek by rozpocząc jakiś temat do dyskusji, a więc jestem ciekawa jaką część ciała i cechę lubią w was wasi mężczyźni i odwrotnie. Mi u mojego mężczyzny bardzo podobają się nogi a cech ma mnóstwo, które lubie jednak najbardziej to chyba opiekuńczość i że zawsze pierwszy wyciaga reke po kłótni, natomiast on we mnie lubi tyłek (typowo męsko :D) i włosy a tak to on czesto mowi, że jestem kochana i lubi zapach moich włosów. A jak to jest u was ?


Jak zły dział to prosze o przeniesienie

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-03 19:43 przez princesssska.

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 19:14:56

A mojemu facetowi nie wiem, co się we mnie podoba... Nie mówi mi takich rzeczy,a jak próbuję coś od niego wyciągnąć, to się zawsze kończy kłótnią :(

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 19:21:30

Mojemu Ukochanemu wszystko się podoba i lubi o tym mówić, uświadamiać to :) Ja również Uwielbiam jego całego bez pomijania czegokolwiek :P :) Jego oczy są wspaniałe :) uwielbiam w nie patrzeć :) Kocham jego uśmiech - to jaki jest w stu procentach , a przecież o to chodzi w szczęśliwym i udanym związku by akceptować i kochać kogoś takiego jakim jest:)

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 19:22:30

Mi w moim facecie podoba się wszystko, nie rozkładam go na części... Charakter też ma taki, który mi odpowiada, inaczej nie byłabym z nim. Głupi wątek..

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 19:37:05

Moj mowi ze mam fajny murzynski tylek.duze usta i dlugie rude wlosy.
Mnie sie podobaja jego rece i ramiona umiesnione.uszy ale nie wiem czemu.jest wygadany wyszczekany zabawny inteligentny oczytany.i mysli ze rzadzi a ja go z bledu nie chce wyprowadzac :-)

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 19:41:42

Robisz takie błędy, że odechciało mi się czytać tych twoich wypocin... Jak już wyrywasz się do zakładania wątków, to ogarnij chociaż podstawy języka polskiego w piśmie i dowiedz się, do czego służą znaki przystankowe, bo najwyraźniej nie posiadłaś tej tajemnej wiedzy (edukację skończyłaś na podstawówce, czy jak?).
Żeby nie było offtop'u - plecy. Uwielbiam w facetach ich plecy.

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 19:47:03

Cytat
Crewedka
Robisz takie błędy, że odechciało mi się czytać tych twoich wypocin... Jak już wyrywasz się do zakładania wątków, to ogarnij chociaż podstawy języka polskiego w piśmie i dowiedz się, do czego służą znaki przystankowe, bo najwyraźniej nie posiadłaś tej tajemnej wiedzy (edukację skończyłaś na podstawówce, czy jak?).
Żeby nie było offtop'u - plecy. Uwielbiam w facetach ich plecy.

Wiedziałam, że znajdzie się taka, której nic nie pasuje...

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 20:08:17

Mój we mnie najbardziej lubi siebie ;) i w niczym nie wygląda równie dobrze ani lepiej niż we mnie :D

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 20:26:48

pozytywniekreatyw haha mam to samo z tym drugim, chcarakter mam od ch*** :D i gdybym zapytałam, daję sobie głowę uciąć, że uszyszałabym "lepiej zapytaj co mnie wkur... wtedy bym wymieniał i wymieniał". Wracając do tematu u mnie lubi moje włosy z tego co mi wiadomo, ale ogólnie to chyba wszystko, bo inaczej by ze mną się nie męczył :D a ja u niego? hmm. chyba wszystko :D Krzywe umięśnione nogi, uwielbiam gdy ma zarost i w ogóle kojarzy mi się z megalomanem Greyem tak w skrócie. Kiedyś uwielbiałam jeszcze jego brzuch, bo miał umięśniony i fajnie "owłosiony", tak delikatnie ale na chwilę obecną chyba tylko to owłosienie zostało, lubię jeszcze takie dołki na lędźwiach i d u p ę :D

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 20:33:15

Mój niestety mi nigdy nie powiem co mu się we mnie podoba najbardziej, jak go pytam to mowi że wszystko :) a mi się w nim podoba to że zawsze mogę na niego liczyć i zawsze mi pomoże i wgl wszystko :)

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 20:57:02

Podstawa to żeby potrafić się porozumieć, iść na kompromis, mieć o czym ze sobą rozmawiać,szanować się, kochać się nawzajem takimi jakimi się jest:) uroda przemija , a pozostaje to co w sercu i duszy :)

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 21:21:24

ciągle powtarza że lubi moje piersi , choć to lekki mój kompleks bo sa małę , ale on twierdzi że idealne ;p a ja lubię w nim jego usta i uwielbiam patrzeć jak śpi, i głaskać go z tyłu głowy jak ma króciutkie włosy ;)

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 22:20:36

Cytat
ona_anita
ciągle powtarza że lubi moje piersi , choć to lekki mój kompleks bo sa małę , ale on twierdzi że idealne ;p a ja lubię w nim jego usta i uwielbiam patrzeć jak śpi, i głaskać go z tyłu głowy jak ma króciutkie włosy ;)

Tez uwielbiam patrzeć jak mój śpi i go głaskam i głaskam. Czasami jak jest po pracy usypia mi na kolanach i mówi, że aż mu głupio bo powinno być na odwrót a według mnie to słodkie :)

Mężczyźni co lubicie ?

03 paź 2014 - 22:33:00

Mi najbardziej podobaja się usta mojego ukochanego ... boskie!

Jemu we mnie - pupa,oczy,usta,nogi, wlosy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebna pomoc:)