Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

26 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kolejna oszustka!!! dość

25 wrz 2014 - 16:18:01

po prostu nie mogę uwierzyć..
napisałam do szafowiczki w celu wymiany, wystawione miała buty nike air max
odpisała mi, że oprócz bikini nic się jej nie podoba, więc zaproponowałam coś z górnej półki
dobrała body, więc się zgodziłam. zadałam pyt.dotyczące butów /chciałam uzyskać więcej zdjęć,
zapytałam czy buty wysyła bezpośrednio od ręki. dziewczyna nie odp.na zadane pytania. w między
czasie kliknęła zaakceptowała wymianę, gdy zapytałam czemu bez mojej wiedzy i konsultacji ze mną napisała, że dziś wyjeżdża i musiałybyśmy w dniu dzisiejszym nadać paczki. pomyślałam, że coś nie tak. wchodzę w przedmiot, a tam uwaga >SZNURÓWKI,dziewczyna w między czasie edytowała opis i cenę. po prostu porażka..

oczywiście całe mnóstwo pozytywnych komentarzy,
jak można tak oszukiwać?

co się dzieje z tą szafą?
szafa umarła..

kolejna oszustka!!! dość

25 wrz 2014 - 16:21:23

Widzę, żę vinted wiedzie prym teraz, ale i tam też niedługo zapewne nadejdzie fala oszustw. Nigdzie człowiek się ich ni obędzie.

kolejna oszustka!!! dość

25 wrz 2014 - 16:23:45

ja też od wczoraj się głowię na tym jak można tak chamsko oszukiwać. Kupiłam ostatnio tutaj dwie rzeczy: od róznych osob i obie przyszly poplamione. Ja to mam szczescie..... Jak tak mozna?!

kolejna oszustka!!! dość

25 wrz 2014 - 16:25:38

Trzeba uważać, bo coraz więcej tutaj oszustek! Ostatnimi czasy zamówiłam u Dziewczyny perfum Gucci i do dzisiaj nie otrzymałam przesyłki...a konto tej pani zostało zlikwidowane, także jestem 180 zł w plecy!

kolejna oszustka!!! dość

25 wrz 2014 - 18:06:18

nie dość,że słabo ze sprzedażą to jeszcze wymiany do kitu ;(

kolejna oszustka!!! dość

25 wrz 2014 - 18:13:32

Mnie nikt nie oszukał, ale też przeniosłam się na Vinted, bo dodawanie ubrań na szafie jest bardziej czasochłonne i nie ma opcji obrotu zdjęć. Do tego prowizje i usuwanie np. breloczka-ogonka do torby, bo wg moderacji to się nie kwalifijuje do sprzedaży :(

Albo miałam taką sytuację, że z wymiany panna wysłała mi spódniczkę dla dziecka, a na wcześniejsze pytanie o wymiar w pasie napisała 'to jest na gumce'

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzisiejsze rozmowy w toku