Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wyglądacie na tyle lat, ile macie w rzeczywistości? Jakie macie sposoby, by wyglądać młodziej? Ja mam 23 lata, a każdy daje mi ponad 30: (

Czasem to sprawa genów, czasem sposobu ubierania czy fryzury. Pokaz jakąś fotkę, może nie jest tak źle :)

ja mam 22 a jeszcze teraz jestem w ciąży i każdy daje mi 14 max 16 i pyta co tak wcześnie dziecko :)
może za mocny makijaż robisz,albo ubierasz się 'starzej' ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-29 17:52 przez SzafireLady.

Ja mam odwrotnie, mam 28 lat a daja mi gora 20 lat

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam 26 a większość ludzi daje mi koło 18 :) czasami to przeszkadza ale to faktycznie głównie kwestia genów :) pokaż fotki może wyolbrzymiasz, czasem ciężko być obiektywnym :)

Ja nie wiem na ile wyglądam, bo nigdy nie mówię prawdy ile mam, ale większość znajomych przy tym się nie dziwi to chyba wyglądam na te parę lat mniej :)
Za to wyglądam "staro" przy moich dwóch przyjaciółkach, są bardzo szczuplutkie, albo nie malują się wcale albo bardzo skromnie (prawie zawsze bez podkładu, tylko rzęsy ewentualnie kredka), może to jest jakiś sposób ;)

Jak widze mlode dziewczyny opalone jak skwarki z pelnym makijazem to sie zastanawiam jak maga sie tak postarzac.dlatego stawiam na naturalnosc.ladny delikatny makijaz.mialam juz kazda dlugosc wlosow i kolor.i mnie postarzaja ciemne kolory.

Ja mam 32 a dają mi góra 24-25lat,odmładza młodziezowy styl,młodziezowa fryzurka no i umiejetnie wykonany makijaz

Mam 26 lat, a wszyscy dają mi znacznie mniej. W sklepach wciąż pytają o dowód jak kupuję alkohol :D

Założyłam kiedyś sukienkę od teściowej(żeby nie robić jej przykrości)i koledzy mojej siostry dali mi 40 lat heheh mam 21 :)))Więc głowa do góry:)

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

Dają mi zawsze mniej niż mam. Kiedyś mi po przeszkadzało, teraz gdy dobiegam 30 to meega plus.

Mam 22, a pytają mnie o dowód :D przeważnie ludzie myślą, że mam 17 lat:)

ja jak miałam 17 ludzie dawali mi 28 lat, teraz gdy mam 34 dają mi max 25 lat. Kwestia doboru strojów i fryzury :)

Jak się "postaram" (czyli nie pomaluje, ubiore w jeansy i top), zwine włosy to mi dają czasem i dyche mniej niż mam. Jak się ubiore w swoje ciuchy w bardziej eleganckim stylu to tylko 2-4 mniej. Mam 25 lat i nie robie nic dla odmladzania się. Jestem po prostu drobnej budowy, mam bardzo drobna buzię i jak nie podkresle kobiecych kształtów to mnie za dzieciaka biorą. Do pracy się nie maluje, więc jak po nie chcę sobie kupić jakieś piwko/winko, czy fajki w nieznanym sklepie, to zawsze pytaja o dowód i nie raz pani patrzy, czy tam data urodzenia to napewno jest '89, a nie '99. Panie na osiedlu znaja, bo zakupy robie codziennie to nie mam problemu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dam prezent za malą pomoc- ktos pomoze?