Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czystki na szafie

24 sie 2014 - 11:42:13

Widzę, że adminy zajęły się sprawą przedmiotów dodanych x czasu temu.
Szukam sobie kurtki, butów. Kiedyś było do przeglądnięcia duuużo stron, teraz okrojone, że hej.
Szkoda.

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

czystki na szafie

24 sie 2014 - 11:45:34

tutaj mało co się dzieje.
Wczoraj wróciłam po roku przerwy na szafę ( od 2009 miałam konto ^^)
i nic. ani żadnych wiadomości ani dodawania do ulubionych...zero, cisza ;O

czystki na szafie

24 sie 2014 - 11:49:12

też mam konto długo, jakiś taki sentyment, więc nie usunę.
Czasem jeszcze można znaleźć perełki ;)

czystki na szafie

24 sie 2014 - 12:05:33

A może to nie admini lecz same użytkowniczki?

czystki na szafie

24 sie 2014 - 12:16:14

A no cóż, niektóre szafowiczki mają bardzo wysokie ceny (nie wiem, może moje też dla kogoś są olbrzymie).
Polubień portalu jest ponad 200 tysięcy a jakoś ruch ograniczony.
Jestem też na szafie od bardzo dawna - 2009r, kiedy to jeszcze lajków było tylko 2 tysiące i dalej jest to samo(miałam wcześniej już konto, ale przestałam go używać właśnie z takich powodów jak piszecie, jednak teraz próbuję...próbuję, bo moja szafa pęka w szwach).
Myślę, że moje konto nie jest nudne, mam chyba ceny ''na każdą kieszeń'' a i dbam o atrakcyjność ofert. Jednak...zainteresowanie raz jest, a dwa razy nie ma.
Nie wiem co jest tutaj jeszcze nie tak...ale na pewno odstraszają prowizje od sprzedaży. To jest jakieś nieporozumienie, nie dość, że ruch słabiutki to jeszcze milion okien z reklamami wyskakuje.
I nie wiem jak Wy, ale mnie strasznie irytuje, że często nie mogę wystawić komentarza pod czyjąś ofertą, bo wyskakuje okienko ''Błąd. Komentarz nie może zawierać linków'' (czy coś w tym stylu;)). Powinni popracować nad funkcjonalnością Szafy, bo na tyle ich tam jest (MODERATOREK).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-24 12:17 przez etyennette.

czystki na szafie

24 sie 2014 - 12:29:00

Cytat
corkachaosu
A może to nie admini lecz same użytkowniczki?

mogę się mylić, ale kiedyś wyczytałam w tych "zmianach" na szafie, że ciuchy, które wiszą dłużej niż rok będą usuwane, albo coś w tym stylu
Cytat
etyennette
A no cóż, niektóre szafowiczki mają bardzo wysokie ceny (nie wiem, może moje też dla kogoś są olbrzymie).
Polubień portalu jest ponad 200 tysięcy a jakoś ruch ograniczony.
Jestem też na szafie od bardzo dawna - 2009r, kiedy to jeszcze lajków było tylko 2 tysiące i dalej jest to samo(miałam wcześniej już konto, ale przestałam go używać właśnie z takich powodów jak piszecie, jednak teraz próbuję...próbuję, bo moja szafa pęka w szwach).
Myślę, że moje konto nie jest nudne, mam chyba ceny ''na każdą kieszeń'' a i dbam o atrakcyjność ofert. Jednak...zainteresowanie raz jest, a dwa razy nie ma.
Nie wiem co jest tutaj jeszcze nie tak...ale na pewno odstraszają prowizje od sprzedaży. To jest jakieś nieporozumienie, nie dość, że ruch słabiutki to jeszcze milion okien z reklamami wyskakuje.
I nie wiem jak Wy, ale mnie strasznie irytuje, że często nie mogę wystawić komentarza pod czyjąś ofertą, bo wyskakuje okienko ''Błąd. Komentarz nie może zawierać linków'' (czy coś w tym stylu;)). Powinni popracować nad funkcjonalnością Szafy, bo na tyle ich tam jest (MODERATOREK).

reklamy to nie problem, wystarczy adblock.
Większość po wprowadzeniu tej tragicznej prowizji przeniosło się na vinted. Wcale się nie dziwię, tam jak w mrowisku :) dużo ludzi, dobrze się sprzedaje (przynajmniej mi)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-24 12:46 przez mzap88.

czystki na szafie

24 sie 2014 - 12:33:35

Milion wątków o tym było, kolejny jest bezsensu.

Co do reklam, wystarczy zainstalować ad block'a i nie ma ani jednej.

To nie moderatorki zajmują się aktualizowaniem ulepszaniem czy co tam jeszcze.

Na all też są prowizje, na V też na pewno je wprowadzą za jakiś czas.

czystki na szafie

24 sie 2014 - 13:04:16

Może też spróbuję:)

czystki na szafie

24 sie 2014 - 13:10:50

U mnie to samo. Myślę, że ceny mam dość niskie a jak się coś sprzeda to raz na 3 miesiące. I pustki totalne. Sama ostatnio szukałam ślubnych stylizacji oraz ubrań i nie znalazłam nic. Po części usuwanie ubrań po roku jest dość dobre, ale, nie stylizacji-to bez sens

czystki na szafie

24 sie 2014 - 13:14:20

ciuchy są ukrywane w katalogu jeśli były dodane chyba 3 miesiące temu (?? - jeśli się mylę to proszę o poprawkę) i nie zostały sprzedane.
Można oferty odświeżyć, wtedy są na nowo przywracane do katalogu.

czystki na szafie

24 sie 2014 - 13:24:09

Ja nie pamiętam kiedy ostatnio coś sprzedałam na szafie, czy też kupiłam. Czuję się tutaj już czasami jak w wymarłym miasteczku na dzikim zachodzie i słychać tylko wycie kojotów. Ogólnie kiedyś jak wchodziłam na szafę to zawsze coś się działo, a dzisiaj....... cisza w eterze

czystki na szafie

24 sie 2014 - 13:29:57

No właśnie! Te rzeczy nie są usuwane, są "chowane", bo oferta wygasa i wymagają "odświeżenia", jeśli użytkowniczka nie odświeży to się nie wyświetlają.

czystki na szafie

24 sie 2014 - 13:40:35

Dziewczyny przejrzałam część Waszych ofert i wystawiacie ciuchy których nigdy bym nie kupiła. Na szafę wchodzę głównie po ubrania, które mi się podobają a mnie nie stać i liczę, że znajdę coś podobnego albo używanego i tańszego. Ja sama nie wiem po co wystawiłam swoje rzeczy, ale zobaczymy.. jak po tygodniu nie zejdą to je oddam do kontenera. Wczoraj przejrzałam blisko 500 ogłoszeń w sprawie butów.. oto co znalazłam:

za uwaga..25 ZŁ! Ktoś w czymś takim jeszcze chodzi!? I takich ofert było pełno! Brzydkie, znoszone ubrania często lata 30 XX wieku.. No i rozmiar - patrzę sobie na szafie: ale fajne! Wchodzę a tam z marynarki podpisanej L/XXL na zdjęciu prezentuje się zgrabnie ułożona S-ka. Po takich 'zabiegach' odechciewa się cokolwiek kupować od danego użytkownika. Co innego ładnie zaprezentować ciuch a co innego pozaginać POŁOWĘ lub oszukać i zrobić TALIĘ. Dodatkowo jeszcze bardziej rozbawiają mnie dziewczyny, które ewidentnie chcą zarobić i ciuch który widziałam w sklepie w cenie dużo niższej one sprzedają dodatkowo za +10zł lub więcej.. Część ma pozakładane sklepy - jakoś ubrań jak z dyskontu ubrań chińskich, ceny 129, 169 i wyżej. Nikt kto choć trochę zna się na jakości i wie, co w danej chwili jest sprzedawane w sieciówkach się na to nie złapie. Gdy widzę marynarkę z Amisu, używaną bez metek za 50 zł w górę to idę do sklepu i wydaję 100 na nową.. To jest moja szczera opinia.

czystki na szafie

24 sie 2014 - 13:42:05

Czasy świetności szafa ma już za sobą... a szkoda. Przez prowizje od sprzedaży sama siebie pochłania. Ja sama przeniosłam się na inne portale, a na szafę wracam czasem... z sentymentu. Ale niestety nic tutaj się nie dzieje.:(

czystki na szafie

24 sie 2014 - 14:12:13

Cytat
Caedis
Dziewczyny przejrzałam część Waszych ofert i wystawiacie ciuchy których nigdy bym nie kupiła. Na szafę wchodzę głównie po ubrania, które mi się podobają a mnie nie stać i liczę, że znajdę coś podobnego albo używanego i tańszego. Ja sama nie wiem po co wystawiłam swoje rzeczy, ale zobaczymy.. jak po tygodniu nie zejdą to je oddam do kontenera. Wczoraj przejrzałam blisko 500 ogłoszeń w sprawie butów.. oto co znalazłam: za uwaga..25 ZŁ! Ktoś w czymś takim jeszcze chodzi!? I takich ofert było pełno! Brzydkie, znoszone ubrania często lata 30 XX wieku.. No i rozmiar - patrzę sobie na szafie: ale fajne! Wchodzę a tam z marynarki podpisanej L/XXL na zdjęciu prezentuje się zgrabnie ułożona S-ka. Po takich 'zabiegach' odechciewa się cokolwiek kupować od danego użytkownika. Co innego ładnie zaprezentować ciuch a co innego pozaginać POŁOWĘ lub oszukać i zrobić TALIĘ. Dodatkowo jeszcze bardziej rozbawiają mnie dziewczyny, które ewidentnie chcą zarobić i ciuch który widziałam w sklepie w cenie dużo niższej one sprzedają dodatkowo za +10zł lub więcej.. Część ma pozakładane sklepy - jakoś ubrań jak z dyskontu ubrań chińskich, ceny 129, 169 i wyżej. Nikt kto choć trochę zna się na jakości i wie, co w danej chwili jest sprzedawane w sieciówkach się na to nie złapie. Gdy widzę marynarkę z Amisu, używaną bez metek za 50 zł w górę to idę do sklepu i wydaję 100 na nową.. To jest moja szczera opinia.

gusta są różne. Może jakiś fetyszysta się zainteresuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wkurzyłam się