Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 09:07:00

Byłam dzisiaj w mohito chciałam przymierzyć jedna bluzkę z wystawy a babka do mnie mówi ze już jest zarezerwowana dla kogoś.
no nic powiedziałam sobie trudno.Zaczęłam się zastanawiać przecież jak ktoś by chciał sobie ja odłożyć o ile by była taka możliwość to nie znajdowałaby się ona na wystawie;/ Drugi przypadek w tym samym sklepie jakiś miesiąc temu tez chciałam przymierzyć sukienkę była jedyna sztuka z moim rozmiarkiem właśnie na wystawie poprosiłam o niego a pani powiedziała do mnie ze nie może ściągać rzeczy z wystawy.hmmm pomyślałam sobie ze dziwne no ale dobra. Ile razy w tym sklepie jestem to one wiecznie zagadane wszystko z łaska podają.masakra jakaś. Wydaje mi się ze te rzeczy z wystawy one odkładają właśnie dla siebie bo zarówno sukienka jak i bluzka były na przecenie i były to jedyne sztuki na sklepie już ich nie było.
Jak dla mnie takie coś jest śmiechu warte i żałosne;/. Jeśli była by taka możliwość skontaktowania się z właścicielem tego sklepu na pewno bym to zrobiła i zadała mu parę pytań na temat odkładania rzeczy i ściągania ich z wystawy.no ale niestety telefonu nigdzie nie mogę znaleźć. Cóż tracą na tym kasę

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 09:12:40

One naprawdę nie mogą ściągnąć rzeczy z wystawy w każdym sklepie. Mówię o tych rzeczach z za szyby od wejścia.

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 09:15:36

Strona Mohito, na której masz kontakt do sklepów i możesz prosić o maila lub kontakt z szefem, jak tak bardzo ci zależy. Rzadko który sklep podaje rzeczy z wystawy na sprzedaż klientkom. A nawet jeśli sobie rezerwują to nie widzę w tym nic złego. To tylko ubrania...

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 09:26:29

Nie masz racji niestety. Sama pracuje w centrum handlowym to wiem. Nie moga ściągać z wystawy a jak juz cos jest na wystawie to mozna to zarezerwowac i kupic gdy beda zmieniac ekspozycje.
co do obsługi to juz inna kwestia :P

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 09:26:47

Nie spotkałam się jeszcze ze sprzedażą ubrań z wystawy. Często te ubrania są zszywane nitkami, spinane agrafkami, aby lepiej leżały na manekinach, szczególnie jeżeli mają dziwną pozę. Nie sądze abyś chciała kupić taki ciuch.

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 09:33:07

W każdym, albo prawie każdym sklepie tak jest. Do zmiany ekspozycji, nie można ruszac manekinow. A kwestia rezerwacji, cóż, jakby mi zalezalo i byłoby tylko na wystawie to sama bym chciała zarezerwowac. :) Nie masz się o co bulwersowac, trochę w goracej wodzie jesteś kąpana.

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 09:43:16

Pracowałam na studiach w salonie Mohito, co prawda krótko ale wiem,że ubrań z manekinów sie nie zdejmuje i nie sprzedaje "na bieżąco", rezerwacja jest możliwa

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 10:05:12

NA FB mozesz napisac o sklepie który ci nie odpowiada. Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji w MOHITO ATRIUM KOSZALIN ,zawsze panie sa miłe i uczynne. ALe takze miałąm sytuację (nie w mohito),ze Pani powiedział ,ze nie moga zmieniac ekspozycji sklepu, jest to dla mnie chore. BO z jednej strony ma przyciagac zachęcac aby wejsc do sklepua, ale wejsc po to by nie móc kupic?/
Jak jest tylko 1 szt. to nalezy zmienić ekspozycje,na ubrania które faktycznie mozna kupić ,a nie tylko obejrzeć na wystawie.

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 10:09:20

Z reguly sklepy mają z góry ustalony wygląd ekspozycji, więc sprzedaż tej jednej rzeczy dla ciebie, a powiedzmy kilkunastu dla więcej klientek spowodowałby odmienny efekt niż identyczna marka, identyczna ekspozycja, etc. Nie sądzisz?

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 10:13:59

Cytat
izabelkapink
NA FB mozesz napisac o sklepie który ci nie odpowiada. Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji w MOHITO ATRIUM KOSZALIN ,zawsze panie sa miłe i uczynne. ALe takze miałąm sytuację (nie w mohito),ze Pani powiedział ,ze nie moga zmieniac ekspozycji sklepu, jest to dla mnie chore. BO z jednej strony ma przyciagac zachęcac aby wejsc do sklepua, ale wejsc po to by nie móc kupic?/
Jak jest tylko 1 szt. to nalezy zmienić ekspozycje,na ubrania które faktycznie mozna kupić ,a nie tylko obejrzeć na wystawie.
Moja koleżanka jest kierowniczką w Reserved, każdy sklep na terenie całego kraju ma mieć identyczną wystawę, i to nie pracowniczki ubierają manekiny tylko dekoratorki. Wystawa ma być do zmiany ekspozycji, nie można wchodzić na wystawę ani tym bardziej rozbierać manekina w czasie otwarcia sklepu.

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 10:17:57

Takie rzeczy z wystawy mogą ściągnąć przy zmianie kolekcji. Nie mogą ściągać ich aż do końca. Wygląd wystawy przychodzi z góry i póki nie prześlą nowych wytycznych trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 10:19:47

Cytat
SunFlower23
Strona Mohito, na której masz kontakt do sklepów i możesz prosić o maila lub kontakt z szefem, jak tak bardzo ci zależy. Rzadko który sklep podaje rzeczy z wystawy na sprzedaż klientkom. A nawet jeśli sobie rezerwują to nie widzę w tym nic złego. To tylko ubrania...
dokladnie warto napisac i zapytac w koncu masz do tego prawo. poza tym skoro na manekinie wisi ostatnia sztuka to po co ja trzymac ?

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 10:23:15

No właśnie tak jak dziewczyny piszą sytuacja jak najbardziej normalna, a nie dziwna.
A jeżeli koniecznie chcesz akurat taki ciuch jak na ekspozycji to zamów sobie w sklepie on line i po sprawie.

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 10:24:17

ja raz miałam podobną sytuacje w tym sklepie, otóż spodobała mi się bluzka ktora była wywieszona na manekinie w moim rozmiarze, poprosiłam by ekspedientka mi ją ściągneła a ona na to ze nie moze sciagac rzeczy z wystawy, ale zrobi wyjątek pod warunkiem ze jestem pewna w stu procentach ze ją kupie. Dość dziwne zachowanie mają w tym sklepie, no ale cóż przynajmniej koszule mam :D

Dzwina sytuacja w Mohito

24 sie 2014 - 10:25:36

To prawda, że nie mogą ściągać rzeczy z wystawy czy manekinów. Tak już jest.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czystki na szafie