Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 21:46:59

Cytat
bukiet74
Skoro już potrzebujesz porady wróżki, to warto przejść się osobiście. sms to lda wszystkich czyli dla nikogo. Wybierz mądrze. Tylko pamiętaj, że wróżby się spełniają, bo o nich myślimy i czasem nieświadomie do nich dążymy. Czy warto kierować się wróżbą czy lepiej rozsądkiem

no wlasnie tego sie obawiam,,,ze pomimo ze moze i wrozka powie ziarnko prawdy to my moze i bardziej sie tym sugerujemy,,,a nie zawsze musi tak byc:(
Cytat
nurhia
Cytat
madziuh24
ja wierze ;-) osobiście znam przykład gdzie nie tyle wróżba jak i przeszłość zostały bardzo dobrze powiedziane przez wróżkę ;-) to zależy od osoby która wróży- nie każda wróżka jest sobie równa.

To zależy od tego jak osoba zadaje pytanie i czy "wróżka" dobrze czyta z mowy ciała czy nie. Jeżeli zadasz pytanie "Czy ten Ślub się odbędzie?" dajesz wskazówkę, że masz wątpliwości...a potem wróżka mówi to, co chcesz usłyszeć.

po czesci to tez prawda,,,ze mowi to co chcemy uslyszec,,,wciaz mam watpliwosci:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 21:49 przez bejbi2.

kto wierzy w wrozby?

09 paź 2014 - 22:17:19

Czasem zdarzy mi się zadzwonić do Aniki http://ezowymiar.pl/nasi-eksperci/wrozka-anika/. Z wieloma wróżkami miałam złe doświadczenia, a ta na razie spełnia moje oczekiwania. Aczkolwiek teraz i tak znacznie rzadziej dzwonię, był taki czas, że musiałam się konsultować przynajmniej raz w tygodniu z jakąś wróżką:\

kto wierzy w wrozby?

09 paź 2014 - 22:21:07

Dla osoby wierzącej wiara w takie cos ,to bardzo ciezki grzech .A jeśli chodzi o samo wrozenie to po prostu siła sugestii:)

Cytat
martynek1990
Cytat
aiden4
Nie wierzcie w bzdury.Większość tych droższych wróżek to psycholożki na emeryturze.Właśnie na psychologi na zajęciach w szkole dowiedzieliśmy się jak to działa.Taka wróżka rozmawiając z Wami dokładnie czyta mowę Waszego ciała,a pracując z ludźmi wiele lat ma już duże doświadczenie.Ogląda Was dokładnie,czy macie obrączkę,albo ja nosiliście,itp.Potem mówi Wam wszystko to,co wyczytała z Waszego zachowania,albo w rozmowie bezwiednie jej to powiedziałyście.Co do przyszłości,to strzelają i robiąc Wam analizę psychologiczna są w stanie określić Waszą niedaleka przyszłość.a jak to się dzieje,że się sprawdza?Człowiek mając w głowie to wróżbę,we wszystkich zdarzeniach doszukuje się jej sam siebie okłamując.W sumie dużo by pisać,ale to ściema.Nawet koleżanka naszej pani psycholog przyjmuje klientów w domu:)

Zgadzam sie w 100 proc. :)
Zgadzam się



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-09 22:25 przez filipekkrol.

kto wierzy w wrozby?

15 gru 2021 - 10:53:24

Jeśli mogę coś podpowiedzieć to między innymi polecam ofertę https://poradniaastrologiczna.pl/. U mnie Pan Krzysztof i jego porady astrologiczne to był sposób na rozwiązanie wielu różnych problemów z jakimi musiałem się zmagać w swojej firmie. Dzięki niemu udało mi się wiele tych różnych problemów rozwiązać i ta pomoc przez niego świadczona była faktycznie na wysokim poziomie, polecam decydowanie.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

kto wierzy w wrozby?

27 cze 2022 - 10:01:49

Byłam na wróżbach kilka razy - tylko mieszają w głowie a nic się i tak nie sprawdziło !!


________________________
https://www.centratalentu.pl/kontenery-morskie-budowa-konstrukcji/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciekawe profile