Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 15:28:53

czy wierzycie we wrozby,wrozki,czy znacie osobiscie przyklady na wlasnej skorze czy na przykladach innych ludzi...,czy komus sie to sprawdzilo-chodzi mi bardziej o prawdziwa wrozbe niz te na tel,sms,,,,bede wdzieczna za podpowiedz,pozdrawiam

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 15:34:32

ja wierze ;-) osobiście znam przykład gdzie nie tyle wróżba jak i przeszłość zostały bardzo dobrze powiedziane przez wróżkę ;-) to zależy od osoby która wróży- nie każda wróżka jest sobie równa.

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 15:36:26

moja mama raczej wierzy, bo kiedys poszła do wrózki i spełniło sie z 50% tego co powiedziala, a moze i spełni sie więcej, bo to na przestrzeni kilku lat mówiła i ostatnio tez poszła z ciekawosci i powiedziala jej wrózka ze bedzie znów dziecko w rodzinie, a my staramy sie o dziecko, wiec moja mama nie wie kto, bo nas córek kilka jest :) ja podchodzę bardziej do tego z czystą ciekawością i nie chodze podjarana ze wszystko musi sie spełnic ;)tak dla smiechu jak dla mnie, ale jak widać mówią czasem jakąs prawdę ;)

ps: wrózka mowila ze mama wygra w lotto i wygrała jakos 1200 zł, malo ale jest. i o przeprowadzce tez mówiła; rok temu sie przeprowadzilismy...sporo sie sprawdzilo.

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 16:06:10

dziekuje,czyli jakies tam ziarnko prawdy jest....hmmmm,kusi mnie;0
tez bym chciala i coraz bardziej kusi mnie by pojsc do dobrej wrozki,,,,ale zdrugiej str boje sie ze bede zyla w tym przekonaniu ze tak ma byc jak mowila wrozka:( dziekuje
tez bym chciala i coraz bardziej kusi mnie by pojsc do dobrej wrozki,,,,ale zdrugiej str boje sie ze bede zyla w tym przekonaniu ze tak ma byc jak mowila wrozka:( dziekuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 16:08 przez bejbi2.

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 16:29:24

Nie wierzcie w bzdury.Większość tych droższych wróżek to psycholożki na emeryturze.Właśnie na psychologi na zajęciach w szkole dowiedzieliśmy się jak to działa.Taka wróżka rozmawiając z Wami dokładnie czyta mowę Waszego ciała,a pracując z ludźmi wiele lat ma już duże doświadczenie.Ogląda Was dokładnie,czy macie obrączkę,albo ja nosiliście,itp.Potem mówi Wam wszystko to,co wyczytała z Waszego zachowania,albo w rozmowie bezwiednie jej to powiedziałyście.Co do przyszłości,to strzelają i robiąc Wam analizę psychologiczna są w stanie określić Waszą niedaleka przyszłość.a jak to się dzieje,że się sprawdza?Człowiek mając w głowie to wróżbę,we wszystkich zdarzeniach doszukuje się jej sam siebie okłamując.W sumie dużo by pisać,ale to ściema.Nawet koleżanka naszej pani psycholog przyjmuje klientów w domu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 16:31 przez aiden4.

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 16:35:48

Wiele lat temu moja mama z ciocią wybrały się do wróżki. Była to jakaś staruszka która oficjalnie nie rozgłaszała że wróży ale można było się dowiedzieć o niej pocztą pantoflową. W każdym razie mama nie odwazyła się wysłuchać o swojej przyszłości ale cioci powiedziała że jej mąż zginie w wypadku, że jej córka będzie miec poważne problemy ze zdrowiem i że kiedyś będzie w związku z obcokrajowcem. Wszystko się sprawdziło. Moja mama była świadkiem tego więc wiem że to prawda co mówiła ta wróżka. Ale podobno ta babka na serio potrafiła wróżyć, teraz większośc wróżek to zwykła ściema...

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 16:53:38

Skoro już potrzebujesz porady wróżki, to warto przejść się osobiście. sms to lda wszystkich czyli dla nikogo. Wybierz mądrze. Tylko pamiętaj, że wróżby się spełniają, bo o nich myślimy i czasem nieświadomie do nich dążymy. Czy warto kierować się wróżbą czy lepiej rozsądkiem

Re: kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 16:58:14

Cytat
aiden4
Nie wierzcie w bzdury.Większość tych droższych wróżek to psycholożki na emeryturze.Właśnie na psychologi na zajęciach w szkole dowiedzieliśmy się jak to działa.Taka wróżka rozmawiając z Wami dokładnie czyta mowę Waszego ciała,a pracując z ludźmi wiele lat ma już duże doświadczenie.Ogląda Was dokładnie,czy macie obrączkę,albo ja nosiliście,itp.Potem mówi Wam wszystko to,co wyczytała z Waszego zachowania,albo w rozmowie bezwiednie jej to powiedziałyście.Co do przyszłości,to strzelają i robiąc Wam analizę psychologiczna są w stanie określić Waszą niedaleka przyszłość.a jak to się dzieje,że się sprawdza?Człowiek mając w głowie to wróżbę,we wszystkich zdarzeniach doszukuje się jej sam siebie okłamując.W sumie dużo by pisać,ale to ściema.Nawet koleżanka naszej pani psycholog przyjmuje klientów w domu:)


W połowie może i masz rację ale nie zawsze tak jest .
Moja babcia wróżyła z kart były to karty zwykłe a nie tarota .Nigdzie się nie ogłaszała że wróży przychodziły do niej moje koleżanki ze swoimi mamami . Po kilku latach nauczyłam się również wróżenia i powiem żeby zrozumieć znaczenie kart potrzeba kilkunastu lat . Teraz również potrafię powróżyć . Babia połozyła kiedyś sobie i wyszło jej że umrze dziadek .Dziadek zmarłi od tej pory juz sobie nie polożyła kart .
Ostatnio połozyłam karty szwagierce i wyszło że jakas bliska osoba straci dziecko ,no i za dwa dni dowiedziałyśmy się ze kuzynka poroniła .
Ostatnio sama się pokusiłam i poszłam do wrózki i powiedziała bardzo dużo rzeczy które sie potwierdziły a zwłaszcza w przeszłości .Wczesniej nie zamieniłam z nia slowa na temat mojej rodziny .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 17:00 przez Evula.

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 17:04:37

Cytat
aiden4
Nie wierzcie w bzdury.Większość tych droższych wróżek to psycholożki na emeryturze.Właśnie na psychologi na zajęciach w szkole dowiedzieliśmy się jak to działa.Taka wróżka rozmawiając z Wami dokładnie czyta mowę Waszego ciała,a pracując z ludźmi wiele lat ma już duże doświadczenie.Ogląda Was dokładnie,czy macie obrączkę,albo ja nosiliście,itp.Potem mówi Wam wszystko to,co wyczytała z Waszego zachowania,albo w rozmowie bezwiednie jej to powiedziałyście.Co do przyszłości,to strzelają i robiąc Wam analizę psychologiczna są w stanie określić Waszą niedaleka przyszłość.a jak to się dzieje,że się sprawdza?Człowiek mając w głowie to wróżbę,we wszystkich zdarzeniach doszukuje się jej sam siebie okłamując.W sumie dużo by pisać,ale to ściema.Nawet koleżanka naszej pani psycholog przyjmuje klientów w domu:)

Zgadzam sie w 100 proc. :)

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 18:09:43

Cytat
madziuh24
ja wierze ;-) osobiście znam przykład gdzie nie tyle wróżba jak i przeszłość zostały bardzo dobrze powiedziane przez wróżkę ;-) to zależy od osoby która wróży- nie każda wróżka jest sobie równa.

To zależy od tego jak osoba zadaje pytanie i czy "wróżka" dobrze czyta z mowy ciała czy nie. Jeżeli zadasz pytanie "Czy ten Ślub się odbędzie?" dajesz wskazówkę, że masz wątpliwości...a potem wróżka mówi to, co chcesz usłyszeć.

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 18:24:54

Nie wiem co wy minusujecie, napisałam prawdę;/

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 18:43:12

Wielu ludzi obdarzonych darami Ducha Świętego jest prorokami [to bardziej popularne w kościele zielonoświątkowym, niż w katolickim]- to znaczy mają dar rozmowy z Bogiem i są w stanie przekazywać nam proroctwa związane z nami, jeśli o to poprosimy. Wróżbici, których przepowiednie się sprawdzają też mają taką moc, ale pochodzi ona od szatana. Korzystanie z takich usług to świadome zaproszenie demonów -słabszych lub silniejszych - do naszego życia. Jest to przeciwieństwo modlitwy do Boga. Nie chcę tutaj brzmieć idiotycznie - wiem, że wiele ludzi w piekło nie wierzy. I to właśnie jest największą siłą szatana, nie boimy się go a więc igramy z tym, co może niszczyć nasze życie. Jeśli ktoś nie jest wierzący lub nie wierzy, że wróżba może być AZ tak zła polecam obejrzeć niedługi film na youtube wpisać "Marcin Boczek świadectwo" pierwszy film jaki się wyświetla jest opisem życia człowieka który bawił się we wróżby i czarną magię.




MOWIĘ TU O WRÓŻBITACH KTÓRYCH WRÓŻBY SIĘ SPRAWDZAJĄ, nie o takich z telewizji :D



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 18:58 przez tolubie.

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 18:51:30

nie wierzę

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 19:05:59

To wbrew religii ! Chodząc po wróżkach mozesz sama na siebie ściągnąć coś złego. ŻYCIE ZALEŻY OD CIEBIE !

kto wierzy w wrozby?

08 sie 2014 - 19:14:35

Takiej mojej znajomej jakaś czarownica wywróżyła, że umrze zanim skończy 19 lat. Teraz ma 28 i żyje dalej, ale biedna tak się przejęła tą wróżbą, że współczuję jej tego 'ostatniego roku życia' :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zegarek?