Obecnie rozmawiamy o:

osprzęt przepięciowy

gorący temat

Gdzie na wakacje?

dzisiaj o 18:19

Własna firma

dzisiaj o 17:07

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 16:58

Gl 4 80w90

dzisiaj o 16:17

zakupy w sieci

dzisiaj o 15:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TALLY WEIJL WARUNKI PRACY

22 lip 2014 - 10:14:28

Jak w temacie, może ktoś pracuje i zechciałby się podzielić wrażeniami?

Jak wygląda tam obsługa klienta?

Czy są jakieś zniżki pracownicze lub inne benefity?

Czy jest jakieś szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy?

Czy sprzedawcy mają jakiś konkretny strój do pracy czy mogą chodzić w czym chcą?

Będę wdzięczna za każde info.zwrotne:)))

22 lip 2014 - 10:34:50

Moja koleżanka tam pracowała. Z tego co pamiętam to dziewczyny miały zawsze takie same koszulki w pracy, które co jakiś czas im przychodziły (nie pamiętam czy musiały za nie płacić ale chyba nie). Miały też duże zniżki na ubrania w sklepie coś koło 50%. Mnie osobiście bardzo denerwuje ten sklep bo jest straszny "atak" na biednego klienta. Panie w tym sklepie zadręczają często ludzi stojąc nawet pod przymierzalnią i prosząc o pokazanie się w mierzonym ubraniu i oczywiście zaraz po wejściu do sklepu już słyszymy słynne "w czym mogę pomóc" :)

22 lip 2014 - 10:43:09

O zniżkach też słyszałam, a nad tymi ubraniami się zastanawiałam, bo nawet przy zniżce 50 % średnio chce się kupowac ubrania na siłę, bez względu na to czy Ci się one podobają czy nie...

22 lip 2014 - 10:50:08

zniżki pracownicze generalnie w sklepach sieciowych są lub ich nie ma w zależności, czy dany sklep jest siecówką, czy ma prywatnego właściciela (tzn. jak gdbyby szef wynajmuje od sieci markę). Gdy jest prywaciarz zazwyczaj takich zniżek nie ma :)
w tejli pracuje się jak w wielu sklepach na wskaźnikach, tj. skuteczność (liczba osób wchodzących do sklepu dzielone przez liczbę paragonów), upt, basket etc.
Jeśli to Twoja pierwsza praca to raczej nie polecam, chyba że jesteś mega przyjażnie nastawiona do ludzi i masz duży dystans i nieco tupet

22 lip 2014 - 11:02:34

a mogłabyś coś więcej napisac o tych wskaźnikach?

22 lip 2014 - 11:06:52

bascet to średni paragon, upt ilość sztuk na paragonie
chodzi o to, żeby sprzedawać jednej osobie jak najwięcej rzeczy

22 lip 2014 - 11:09:03

Mhm, a jak wygląda sprawa z wynagrodzeniami? Są wypłacane na czas i bez żadnych machlojek?

22 lip 2014 - 11:14:01

popracujesz to się okaże
to jest też indywidualne w każdym sklepie, może zapytaj kogoś kto tam pracuje

edit: w tym konkretnym sklepie w mieście, gdzie masz iść

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 11:24 przez bizuteria2.

22 lip 2014 - 11:16:13

też właśnie dziewczyna pyta o opinię kogos kto tam pracuje...

22 lip 2014 - 11:18:03

Cytat
TopTrends
też właśnie dziewczyna pyta o opinię kogos kto tam pracuje...
Jak mówię wcześniej: to zależy kto płaci. czy sieć, czy prywaciarz.
ja pisze co wiem bo mam tam znajome ;)
ale to też zależy KTÓRY KONKRETNIE to sklep, przecież wiadomo że wszędzie nie jest tak samo

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 11:24 przez bizuteria2.

22 lip 2014 - 11:25:14

Cytat
Marteczka91
Moja koleżanka tam pracowała. Z tego co pamiętam to dziewczyny miały zawsze takie same koszulki w pracy, które co jakiś czas im przychodziły (nie pamiętam czy musiały za nie płacić ale chyba nie). Miały też duże zniżki na ubrania w sklepie coś koło 50%. Mnie osobiście bardzo denerwuje ten sklep bo jest straszny "atak" na biednego klienta. Panie w tym sklepie zadręczają często ludzi stojąc nawet pod przymierzalnią i prosząc o pokazanie się w mierzonym ubraniu i oczywiście zaraz po wejściu do sklepu już słyszymy słynne "w czym mogę pomóc" :)

Dokładnie. Też mnie to strasznie wkurza. Ledwo weszłam do sklepu, ledwo na coś spojrzałam, a ona już mnie atakuje. Rozumiem, że powinny klientami się interesować, ale bez przesady. Na szczęście nie kazały mi wychodzić z przymierzalni i pokazywać się jak wyglądam :P

22 lip 2014 - 14:11:50

Moja koleznaka chciała tam pracować ale w ramach okresu próbnego kazali jej tydzień pracować za free więc odmówiła. Tydzień? Rozumiem jeden -dwa dni.

22 lip 2014 - 14:15:57

miałam w tally dwie godzinki próbne... obłęd... głośna muzyka i sto razy podchodzisz do tych samych osób i nie proponujesz im pomocy tylko aż im się narzucasz... ;/

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:16 przez escandy92.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

22 lip 2014 - 14:22:13

To są jakieś jaja, jak ktoś zasugeruje tydzień pracy za free to warto podkreślić, że kodeks pracy ZABRANIA kategorycznie BEZPŁATNYCH DNI PRÓBNYCH. Mogą być mniej płacone, ale nie ma mowy za darmo.

29 lip 2014 - 21:45:01

mimo to jak widać jest to nagminne - patrz wyżej...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie buty do sukienki?