Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 09:40:25

Od pewnego czasu twórcy tego portalu częstują nas nowymi zmianami.
Jedne z nich są bardziej udane, drugie mniej.
Do tych, które mnie (i pewnie większości z Was) nie przekonały należy chociażby nieudolne rozwiązanie jeśli chodzi o wiadomości. Kiedyś po wejściu w "kopertę" (prawy górny róg) widoczne były wszystkie powiadomienia i wiadomości, w które można było wejść poprzez kliknięcie na konkretną z nich. Od pewnego czasu, po wejściu w kopertę widzimy tylko wiadomości, zaś żeby wejść w powiadomienia trzeba kolejny raz kliknąć, wybierając je z listy po prawej stronie. Czy tylko wg mnie to bez sensu?
Druga zmiana to opcja "zobacz" po najechaniu myszką na przedmiot, który nas interesuje. Po co to komu?
Data dodania przedmiotu była niegdyś widoczna po najechaniu na przedmiot myszką. Teraz, żeby zobaczyć, kiedy rzecz została wystawiona trzeba na nią wejść. I kolejne dodatkowe, bez sensowne klikanie.

Oczywiście mam większe problemy w życiu niż zmiany na szafie (uprzedzając pytania złośliwych), ale z tego, co mi powszechnie wiadomo - zmiany mają ułatwiać, a nie utrudniać.
Zapraszam do dyskusji, może nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat i dzięki temu tematowi wróci stara, prosta w obsłudze szafa.

Na razie widzę, że nieśmiałe dziewczyny dały plusy, zachęcam do wypowiedzi :)



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-06 08:51 przez martuuus.

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 09:59:15

Zgadzam się z Tobą-obie zmiany się denerwujące i na duży minus.
lepiej byłoby przywrócić stare ustawienia.

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:00:20

popieram z tą opcją "zobacz" - totalnie bezużyteczna. sama pytałam adminów po co ona jest ale do dziś nie dostałam odpowiedzi

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:01:07

ja myślę, że wszystko to dałoby się przeżyć, gdyby nie prowizja na szafie, kiedyś był tu spory ruch, a teraz jak na lekarstwo, dużo osób po prostu opuściło ten portal i daje się to odczuć niestety

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:01:30

Cytat
rosemadder
Zgadzam się z Tobą-obie zmiany się denerwujące i na duży minus.
lepiej byłoby przywrócić stare ustawienia.

Byłoby fajnie, jednak niektórym ciężko jest się przyznać do błędu. A błędem są niewątpliwie powyższe zmiany.
Cytat
eifersucht
ja myślę, że wszystko to dałoby się przeżyć, gdyby nie prowizja na szafie, kiedyś był tu spory ruch, a teraz jak na lekarstwo, dużo osób po prostu opuściło ten portal i daje się to odczuć niestety

O tym nawet nie wspomniałam, bo uważam, że tak wysoką prowizją (zrozumiałabym np. 3%) szafa strzeliła sobie samobója, co widać po ilości dodawanych ofert. Kiedyś można było znaleźć tutaj fajne ciuchy, perełki ze starych kolekcji, niedostępne nawet na Allegro, a teraz? Na Vinted jest dużo większy wybór, bo większość tam uciekła.
Prowizję jakoś już przełknęłam, po prostu sama wyniosłam się na Vinted. Ale wracam na szafę z powodu stylizacji i starych "znajomości" i chciałabym wtedy móc je wygodnie przeglądać, a nie wkurzać się za każdym razem po wejściu we wiadomości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-17 10:05 przez martuuus.

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:07:57

Cytat
rosemadder
Zgadzam się z Tobą-obie zmiany się denerwujące i na duży minus.
lepiej byłoby przywrócić stare ustawienia.
to prawda jest to wkurzające ,z początku myślałam że z tymi wiadomościami u mnie coś sie po przestawiało
niech to wróci do poprzednich ustawień

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:09:18

Ja tez myślałam, że to jakaś chwilowa awaria. Niestety wychodzi na to, że to kolejna, nikomu niepotrzebna zmiana.

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:13:35

Autorko, zdecydowanie podpisuje się pod Twoim postem!

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:15:43

a ja oprócz niemiłej prowizji, nie zauważyłam zbytnio zmian które by mnie nękały jakoś... na innym podobnym portalu i B u t i k to dopiero są nerwy - np. dziewczyna pyta cie o coś ze strony rzeczy, ty dostajesz wiadomość i nie możesz przejść do strony rzeczy o którą osoba pyta - horror..no bo np jak ma sie ze 100 pare rzeczy wystawionych i o podobnej nazwie to nawet nie można sprawdzić ceny, za którą sie wystawiło daną rzecz ( trudno pamiętać cene każdego wystawionego przedmiotu) Tu na Szafie jest płynne przejście ze strony rzeczy do profilów, i odwrotnie... naprawdę czy to taka wielka praca kliknąć 1 raz więcej? Tutaj Adminami są też ludzie, którzy mają swoje wizje i jak to bywa w życiu - nie da sie dogodzić wszystkim.. znacie to?

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:23:39

Popieram w zupełności. Też mnie te zmiany denerwują.

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:29:53

Najlepsze jest to, że Szafa dostała ode mnie już około 150 zł prowizji i... za co ja, kurde, płacę?!

Zamiast zrobić coś, co polepszy warunki do sprzedawania i kupowania, robią jakieś niepotrzebne drobiazgi.

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:30:47

masz racie zmiany sa denerwujace!!!
mnie wkurza to klikanie na powiadomienia po prawej stronie, zeby zobaczyc liste wiadomosci i osob z ktorymi pisalam
a co do daty dodania przedmiotu to jest tylko w innym miejscu, teraz trzeba wejsc w dany przedmiot i z prawej strony pod statusem sprzedawcy jest data wystawienia danej rzeczy :)

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:34:10

Cytat
virusek
a ja oprócz niemiłej prowizji, nie zauważyłam zbytnio zmian które by mnie nękały jakoś... na innym podobnym portalu i B u t i k to dopiero są nerwy - np. dziewczyna pyta cie o coś ze strony rzeczy, ty dostajesz wiadomość i nie możesz przejść do strony rzeczy o którą osoba pyta - horror..no bo np jak ma sie ze 100 pare rzeczy wystawionych i o podobnej nazwie to nawet nie można sprawdzić ceny, za którą sie wystawiło daną rzecz ( trudno pamiętać cene każdego wystawionego przedmiotu) Tu na Szafie jest płynne przejście ze strony rzeczy do profilów, i odwrotnie... naprawdę czy to taka wielka praca kliknąć 1 raz więcej? Tutaj Adminami są też ludzie, którzy mają swoje wizje i jak to bywa w życiu - nie da sie dogodzić wszystkim.. znacie to?

Nie mam tam konta więc nie znam tego problemu.
Ale jak sama powiedziałaś - nie da się wszystkim dogodzić. Tobie przeszkadza jedno, a mi drugie. Nie założyłam tego wątku, żeby krytykować tylko uświadomić Administrację, że pewne zmiany po prostu są zbędne. I jak widać jedno więcej kliknięcie wkurza nie tylko mnie.
Ta zmiana jest po prostu bez sensu.
Cytat
komorniki
masz racie zmiany sa denerwujace!!!
mnie wkurza to klikanie na powiadomienia po prawej stronie, zeby zobaczyc liste wiadomosci i osob z ktorymi pisalam
a co do daty dodania przedmiotu to jest tylko w innym miejscu, teraz trzeba wejsc w dany przedmiot i z prawej strony pod statusem sprzedawcy jest data wystawienia danej rzeczy :)

Faktycznie jest, dzięki! :)
Co nie zmienia faktu, że trzeba wejść w dany przedmiot, żeby zobaczyć datę jego dodania (wcześniej było to widoczne po najechaniu na niego myszką zamiast opcji "zobacz";). I kolejne dodatkowe, niepotrzebne kliknięcie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-17 10:37 przez martuuus.

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:37:25

no jest :) ale wolalam jak ta data byla po najechaniu myszka, a nie wchodzeniu w przedmiot :(
a te ZOBACZ to na co? logiczne, ze jak chcesz zobaczyc to klikniesz w przedmiot nie trzeba tego pisac - zmiana na wielki minus

Zmiany na szafie = zmiany na gorsze.

17 lip 2014 - 10:43:00

Na wycofanie się z prowizji nie ma co liczyć.
Też mnie rażą te nowe wiadomości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

25 rzeczy, które musisz przestać robić, jeśli chcesz być szczęśliwy