Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

no tak co do spzedaży i wymian nie mam zastrzeżeń tyle co do moderacj i tego chaosu który panuje na forum chcieli zrobić dobrze wyszło jeszcze gorzej

Ja tam byłam całe pięć minut, próbowałam dodać 3 rzeczy, w trakcie dodawania trzeciej, te dwie pierwsze były już usunięte. Powód? Zdjęcie zbyt "niechlujne" (bo na wieszaku), rzecz druga - zdjęcie z internetu (to było zdjęcie wykonane przeze mnie). Tu moja przygoda się skończyła.

Cytat
patka164
ja tam lubie v inted ,fakt moderacja jest tam troche wkurzajaca ,zdjecia nie moga byc za profesjonalne bo odrazu usuwaja powod : zdjecie z internetu.
co juz nie moge sama zrobic profesjonalnego zdjecia?

Z podobnego powodu usunęłam swoje konto z tej strony. Zajmuję się sprzedażą internetową i niektóre przedmioty wrzuciłam również na v inted. Moderatorzy nieustannie usuwali je twierdząc, że zdjęcie jest z internetu. Kilkanaście razy tłumaczyłam, że owszem, ale jestem jego autorką! Ileż razy można tłumaczyć to samo? Miałam dość i skasowałam konto.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
Its_me
no tak co do spzedaży i wymian nie mam zastrzeżeń tyle co do moderacj i tego chaosu który panuje na forum chcieli zrobić dobrze wyszło jeszcze gorzej

hehe, już coś w główce kiełkuje ...

ja tam nie sprzedaję więc do czorta z tym, a że się jakby to powiedzieć uzależniłam od tego forum do sobie siedzę

w ogóle czuję się tutaj jak na haju :D

a ja tam mam konto od dłuższego czasu i nie narzekam :P

Ha ha ha.A jak weszła prowizja to większość z was zachwalała pod niebiosa V...,jaki ten portal jest zajefajny i jakie na Szafie moderatorki są złe i okrutnekonflikt

Jak dla mnie jest tam fajnie przejrzyście, ubrania są dużo lepsze, ale łatwiej zostać oszukanym. Kupujesz coś u kogoś kto ma 4 pozytywy żadnych negatywów, a po zakupie kilka dni nagle ten ktoś ma4 negatywy i żadnego pozytywu. Okazuje się, ze można sobie zmieniać komentarze. Wystawiają od razu po zakupie komentarz (aby odhaczyć przedmiot sprzedany trzeba wystawic komentarz) a potem okazuje się ze nagle jest coś nie tak i komentarz zostaje zmieniony na negatywny;/ to jest wprowadzanie w błąd. Ogólnie dużo fajniejsze ubrania tam znajduję, dużo rzeczy też tam sprzedałam, ale boje sie tam kupować. Teraz praktycznie wcale nie korzystam z v, a z szafy tylko z forum:)

a mialam tam zakladac konto ale chyba nie warto...

Cytat
monia_25
jakie na Szafie moderatorki są złe i okrutnekonflikt

Pewnie nie zauważyłaś, ale na szafie nastąpiła wymiana załogi, właśnie pod tej klapie związanej z prowizją i zniszczeniu szafy przez v.

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
monia_25
jakie na Szafie moderatorki są złe i okrutnekonflikt

Pewnie nie zauważyłaś, ale na szafie nastąpiła wymiana załogi, właśnie pod tej klapie związanej z prowizją i zniszczeniu szafy przez v.

Prawda, ostrzeżenia już się tak nie sypią...

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

moderacja tam jest bardzo chamska... moje konto zablokowali, bo jak stwierdzili "stracili do mnie zaufanie"

prowadzę działalność gosp., a tam nie można sprzedawać komercyjnie, więc wystawiłam wszystko na wymianę, wytłumaczyłam im, że jestem na v, żeby kupować i się wymieniać, wystawiałam swoje prywatne rzeczy - przystali na to, a po paru dniach - konto zablokowane...

co lepsze napisałam w tej sprawie do federacji konsumentów i okazuje się, że ich działanie jest bezprawne :) prawnik napisał mi, że regulamin jest nieścisły i wiele aspektów można podważyć... np. w regulaminie jest mowa o 10-dniowym zwrocie bez podania przyczyny, podczas to dotyczy to tylko przedsiębiorców :) to w końcu można sprzedawać tam mając firmę, czy nie? chore...

najgorzej mnie wkurza fakt, że bardzo dużo ludzi prowadzi tam działalność i jakoś nie są blokowani (mimo iż wiele osób je zgłasza, sami piszą o tym na forum, reklamują swoje sklepy itd.)

no i właśnie administracja na v jest bardzo niesprawiedliwa - bo ok, regulamin regulaminem, ale dlaczego blokują tylko garstkę osób, a reszta może sprzedawać ile wlezie?

poza tym na vinted co 2-ga osoba powinna mieć działalność - ale to już odrębny temat...

no, ale na vinted jest większy wybór, bardziej przejrzyste oferty, fajniejsze forum... szkoda, że szafę tak zniszczyła prowizja :(

Cytat
anna_schmitt
Cytat
patka164
ja tam lubie v inted ,fakt moderacja jest tam troche wkurzajaca ,zdjecia nie moga byc za profesjonalne bo odrazu usuwaja powod : zdjecie z internetu.
co juz nie moge sama zrobic profesjonalnego zdjecia?

Z podobnego powodu usunęłam swoje konto z tej strony. Zajmuję się sprzedażą internetową i niektóre przedmioty wrzuciłam również na v inted. Moderatorzy nieustannie usuwali je twierdząc, że zdjęcie jest z internetu. Kilkanaście razy tłumaczyłam, że owszem, ale jestem jego autorką! Ileż razy można tłumaczyć to samo? Miałam dość i skasowałam konto.

ja akurat ze zdjęciami nie miałam problemu, ale wkurza mnie, że dziewczyny wrzucają normalne zdjęcia, wyraźne i je wywalają - twierdząc, że przedmiot jest źle zaprezentowany, a w katalogu pełno jest niewyraźnych zdjęć, pomiętych ubrań, albo przedstawiony tylko fragment... gdzie tu logika? albo wszyscy albo nikt! a nie wybierają sobie losowo osoby, którym zaczną działać na nerwy...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 14:20 przez xanthina.

Jak dla mnie moderacja tam a tu na szafie ze sobą konkurują o miejsce najgorszej :D

Tam jest bardziej przejrzyście, choć brakuje kilku opcji, i mogliby się cmoknąć w tyłki za te "Zdjęcia z internetu". Jednak tam znacznie częściej udaje mi się wymieniać na fajne ubrania niż tu, na szafie są same stare szmatki.

Ludziorka - a ja własnie przeczytałam za co Ty masz ostrzeżenie od Szafy- " nazywanie innych piszących gimbami" :) hahah turlam się ze smiechu- to się moderacja na Szafie popisała :)

Cytat
rosemadder
Ludziorka - a ja własnie przeczytałam za co Ty masz ostrzeżenie od Szafy- " nazywanie innych piszących gimbami" :) hahah turlam się ze smiechu- to się moderacja na Szafie popisała :)

Nie powiem, nieźle mnie to rozwaliło jak to zobaczyłam :D Jak dobrze, że moderację zmienili.

Też zauważyłam ,że tutaj dziewczyny maja praktycznie same stare szmatki lub w kosmicznych cenach ... na vinted idą wymiany tutaj się jeszcze nie wymieniłam z nikim ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc - piosenka