Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny czy jest tu ktś kto posiada tam konto ?
Dzisiaj moje konto zostało zablokowane poniewaz na forum zapytalam gdzie się podział pewien wątek który został usnięty. Nie naruszyłam żadnych zasad panujących na forum . Jestem zbulwersowana tą samowlką administracji . Szczerze nie polecam tego portalu sama też po odblokowaniu usuwam tam konto i zostaje na szafie , maskara jestem tak wkurzona że musiałam się tym podzielić :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Potwierdzam :D Moderacja na vinted jest gorsza niż na szafie hahaha :D

Ja ciuchów nie sprzedaję nigdzie, ale lubię na v. kupować. Jest bardziej przejrzyście i mam wrażenie, że większy wybór. Jeśli chodzi o forum, to do szafy jestem przywiązana, ale na v. więcej się dzieje i na więcej można sobie pozwolić, jeśli chodzi o wulgaryzmy, kolokwializmy i kłótnie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 13:06 przez JolajnaLoja.

I ja potwierdzam, może na początku było tam spoko, ale jest coooooraz gorzej - wkurza mnie coraz więcej rzeczy :D

czyżby mistrzowie?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

zobaczymy, zobaczymy czy zdania nie zmienisz

tak mistrzowie :D No jestem wkurzona na maxa co za ludzie
dlaczego miałabym zmienic zdanie ?
no właśnie nie można sobie pozwolić , nie było mnie jakiś czas na tym portalu a nagle wchodze z zapytaniem a tu bam mam bana maskara ... teraz czytac bedziesz tylko o srających kotkach .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 13:15 przez Its_me.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
Its_me
dlaczego miałabym zmienic zdanie ?

czas pokaże, a urażonych i zbulwersowanych nie brakuje

No cóż, moim zdaniem zaśmiecasz forum takim wątkiem, zwłaszcza, że było ich osiemdziesiąt pięć, bo każdy chciał wiedzieć kaj są mistrzowie. Wystarczyło napisać do którejś z urzędujących w tamtym wątku użytkowniczek.

Cytat
malmie
Cytat
Its_me
dlaczego miałabym zmienic zdanie ?

czas pokaże, a urażonych i zbulwersowanych nie brakuje

Nie brakuje ale tam napewno już nie wrócę :P
Cytat
JolajnaLoja
No cóż, moim zdaniem zaśmiecasz forum takim wątkiem, zwłaszcza, że było ich osiemdziesiąt pięć, bo każdy chciał wiedzieć kaj są mistrzowie. Wystarczyło napisać do którejś z urzędujących w tamtym wątku użytkowniczek.

a po co miałbym to robić skoro jest forum ? Po za tym przed usunięciem wątku powinnam dostać jakaś informacje od moderacji to p 1 po 2 nie naruszyłam zasad forum a po 3 . nie było takiego wątku ponieważ przeszukałam forum ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 13:19 przez Its_me.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
Its_me
Cytat
malmie
Cytat
Its_me
dlaczego miałabym zmienic zdanie ?

czas pokaże, a urażonych i zbulwersowanych nie brakuje

Nie brakuje ale tam napewno już nie wrócę :P

haha, okej, to się Szafa ucieszy :D

ja od zawsze wolałam szafe ;)

Ale tam z moderacją nie jest aż tak źle. Weszłam właśnie, jest na głównej wątek "nieco z innej beczki", dziewczyna wstawiła fotkę swojego mini-człowieka, dodając, że urodziła w wieku 17 lat. Ok, nienawidzę takich wątków, takich lasek, ale podejrzewam, że na szafie już dawno wątek by zniknął, jeśli użytkowniczki zachowywały się jak tam, czyli pisały jak bardzo to dziecko jest brzydkie i że autorka jest debilką (dosłownie) rodząc w tym wieku :D :D :D Nie mówię, że to nieprawda, ale tu by to nie przeszło brawo

Cytat
JolajnaLoja
Ale tam z moderacją nie jest aż tak źle. Weszłam właśnie, jest na głównej wątek "nieco z innej beczki", dziewczyna wstawiła fotkę swojego mini-człowieka, dodając, że urodziła w wieku 17 lat. Ok, nienawidzę takich wątków, takich lasek, ale podejrzewam, że na szafie już dawno wątek by zniknął, jeśli użytkowniczki zachowywały się jak tam, czyli pisały jak bardzo to dziecko jest brzydkie i że autorka jest debilką (dosłownie) rodząc w tym wieku :D :D :D Nie mówię, że to nieprawda, ale tu by to nie przeszło brawo


no i dobrze że by nie przeszło nie lubie chamstwa :) Chodzi o to że założylam watek z gupim pytaniem dostalam bana a te ja tam besztaja i nic :D

ja tam lubie v inted ,fakt moderacja jest tam troche wkurzajaca ,zdjecia nie moga byc za profesjonalne bo odrazu usuwaja powod : zdjecie z internetu.
co juz nie moge sama zrobic profesjonalnego zdjecia?
lubie tam kupowac, duzy wybor, na szafie malo co dodaja ...chyba malo nas tu zostalo juz ?:( przez te glupia prowizje.
sprzedaz na vin ted tez lepiej idzie bo tu graniczy to z cudem ;/
oraz uwazam ze vinted jako strona jest bardziej przejrzysta, duze zdjecia ,jeszcze mogliby wprowadzic zakladki sprzedane,kupione,wymiana i kupno a nie tak wszystko na jednej kupie ;/ czas pokaze...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-16 13:33 przez patka164.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc - piosenka