Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

I co teraz poczniesz Its_me, słabo jakoś tak tutaj kulawo z deka, hahaha. straszny ten świat kasa, wymiany czy gadki szmatki, nie wiadomo co wybrać, ale może gdzieś w przestworzach internetowych istnieje jakiś idealny, normalnie szyty na miarę portal.

malmie - u Ciebie widzę naprawdę słabo masz konto od 2012 i tylko 2 pozytywy ? pociesza :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

bida, aż piszczy pipipipipipipipipipipi

Mi na vin lepiej schodzą rzeczy, ale administracja tam to tragedia, jakieś głupole tam siedzą

To ja odświeżę temat :) Sprzedawałam tam około 5-6 lat, same pozytywy miałam, zero konfliktów. Ale po ostatnich zmianach (wprowadzenie prowizji i opłat za RZEKOMĄ ochronę kupującego, którą kupujący (nowi) wykorzystują na potęgę i była tam masa wątków na ten temat, oczywiście żaden nie przetrwał, bo admini usuwają) jest jeszcze gorzej z adminami niż było - a wydawałoby się, ze gorzej być nie może - hehe.

Ostatnio w ciągu zaledwie 2-3 tygodni dostałam kilka ostrzeżeń za nie swoje wątki - że je założyłam - piszę do admina, ze to nie moje - ale dla niego było najważniejsze to, ze wgl się pojawiłam na forum - dodaję screena. Inne dziewczyny też dostawały ostrzeżenia - takie jak ja, choć to tez nie były ich wątki. Administratorzy, którzy do nas pisali: Grzegorz, Paweł i Kamil - niby sami faceci, kim są w ogóle, nikt nie wie. Kiedyś to przynajmniej był znaczek obok nazwy, ze ktoś jest adminem, teraz piszą jakieś anonimowe twory. Gdzie jest mail do siedziby głównej? Tez nikt nie wie...
W końcu zablokowali mi konto, po tylu latach - wg 1 admina powód to: ktoś rzekom na mnie naskarżył - znam regulamin i nie wierzę w ich śpiewkę, więc poprosiłam o dowody, przestał się odzywać. 2 admin napisał, że mam 2 konta xD ale zablokowali kilka dziewczyn, z którymi rozmawiałam w tym samy czasie xD Także brawo - #fucklogic konflikt

Tyle ile się naczytałam o oszustwach tam, także samego portalu (nie oddawanie z portfela kasy dziewczynom i nieuruchamianie płatnych usług), że o oszustwach użytkowniczek nie wspomnę, że mam dość...
Ktoś z zewnątrz powinien się wreszcie nimi zająć.





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-19 14:39 przez Nulka88.

Norma tam siedzą z lupą i szukają ofiar wiem bo mi też bloka dali za nic . Ale mam inne także nie martwię się.

Mnie tylko denerwuje, że bez niczego i że juz ponad 100 pozytywów miałam nie I to wymyślanie powodów, co admin to inny powód hmm

Upp



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-07 15:53 przez Nulka88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc - piosenka