Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:08:58

Czy miałyście takie propozycje żeby wysłać komuś swoje majtki lub zdjęcia stóp oczywiście za kasę.Nie jestem staroświecka ale trochę mnie to zszokowało.Dostałam taką propozycję już drugi raz właśnie tu na szafie.A mój mąż zrobił się trochę zazdrosny.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:12:17

Dużo dziewczyn o tym pisało. Jest nawet obszerny wątek o feteszytach.
Więc zdarza się, nikogo już to nie szokuje.

Zazdrosny o co? Przecież wszędzie ktoś może do Ciebie zagadać, a tu dostałaś tylko wiadomości, które pewnie zignorowałaś. No bez przesady.

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:13:30

dostawałam i zlewałam owe propozycje.

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:14:14

Zdarzyło mi się dostać prośbę o wysłanie zdjęć swoich stóp. Staroświecka i zacofana nie jestem, ale odmówiłam.

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:15:24

hehe ;p ja bym wysłała ;p zawsze łatwa kasa ;p

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:24:55

ja bym się z tego śmiała, a nie była zazdrosna :D

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:37:34

podaj mi na priv jego namiary hheh :D aż żal nie skorzystać z takiej łatwej kasy :D

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:41:55

Trochę szacunku dla siebie, kobiety ;)

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:44:17

No z majtkami trochę przesada, ale nie wiem czy wysłanie komuś zdjęć swoich stóp ujmuje owej osobie szacunku do siebie.

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 09:50:07

Cytat
Myzaree
No z majtkami trochę przesada, ale nie wiem czy wysłanie komuś zdjęć swoich stóp ujmuje owej osobie szacunku do siebie.
A jak czułabyś się ze świadomością, że jakiś facet po drugiej stronie monitora "wali sobie konia" na widok zdjęcia Twoich stóp?

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 10:04:54

Cytat
Onyksowa
Cytat
Myzaree
No z majtkami trochę przesada, ale nie wiem czy wysłanie komuś zdjęć swoich stóp ujmuje owej osobie szacunku do siebie.
A jak czułabyś się ze świadomością, że jakiś facet po drugiej stronie monitora "wali sobie konia" na widok zdjęcia Twoich stóp?

Nie mówiłam o sobie, bo sama bym nie wysłała takich zdjęć -bez żadnego konkretnego powodu, no po prostu bym nie wysłała.
Ale stawiając argument 'walenia konia' to nie masz pewności, że będzie to robił, a równie dobrze może znaleźć Twoje zdjęcie na portalu społecznościowym i 'walić' patrząc na zdjęcie Twojej twarzy..

No kurcze śmieszna opcja i kompletnie nie wiem co kieruje takimi osobami ale no każdy ma jakieś swoje zboczenia :D

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 10:08:24

Cytat
Myzaree
Ale stawiając argument 'walenia konia' to nie masz pewności, że będzie to robił, a równie dobrze może znaleźć Twoje zdjęcie na portalu społecznościowym i 'walić' patrząc na zdjęcie Twojej twarzy..

Haha, raczej nie - stopy mam ciekawsze niż paszczę :P

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 10:13:32

Cytat
Onyksowa
Cytat
Myzaree
Ale stawiając argument 'walenia konia' to nie masz pewności, że będzie to robił, a równie dobrze może znaleźć Twoje zdjęcie na portalu społecznościowym i 'walić' patrząc na zdjęcie Twojej twarzy..

Haha, raczej nie - stopy mam ciekawsze niż paszczę :P

Haha no chyba że tak, ja ostatnio zahaczyłam o kant stołu i mam cały mały palec u stopy filetowy jak śliwka -może to by mogło być podniecające dla potencjalnego odbiorcy :D

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 10:26:21

raz wysłałam zniszczone japonki
pan zapłacił elegancko 30zł odrazu na konto i wyslalam :D

zdjęcia stóp lub używane majtki

15 lip 2014 - 10:28:56

Japonki? Nieźle xD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lovelyshop który był na facebooku