Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 07:20:06

Cześć. Może któraś z Was zna się trochę na motoryzacji ? :)
Chciałabym sprawić sobie w najbliższym czasie mój pierwszy samochód. Mam na oku ten Ford Ka:
http://moto.gratka.pl/tresc/ford-ka-i-stan-perfekcyjny-17025963.html#c0db0fc80dd4a167,6?utm_source=brc
Co o nim sądzicie? Myślicie,że jest to dobra oferta i można się zastanowić? Generlanie zależy mi na tym aby samochód był niewielki, do jeżdżenia po mieście tak aby można się było nim wszędzie wcisnąć no i niedrogi (mogę przeznaczyć tak do 5 tys. max szczególnie,że jeszcze nie jestem tak wprawionym kierowca...).

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 07:22:50

Nie znam się za bardzo na technicznych stronach samochodów, ale wydaje mi się, że ten do poruszania się po mieście będzie bardzo ok.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 07:27:35

No właśnie chcę coś niewielkiego no i raczej w niskiej cenie ponieważ jak zdarzy mi się o coś zahaczyć to jednak nie będzie takiej tragedii niż gdyby było to jakieś drogie auto :D

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 07:37:20

Szczerze? W życiu bym nie kupiła takiego samochodu. Ale to kwestia gustu, mnie akurat się nie podoba :)

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 07:41:16

no wyglada calkiem niezle no i ma duzo wuposazenia. Ja jednak nie lubie aut 2/3 drzwiowych i nie kupilabym takiego :P

od siebie moge polecic fiata punto, jezdzilam po zrobieniu prawka niedoswiadczona i bardzo dobrze sie prowadzi, tez jest maly i malo pali ;)

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 07:50:37

czo to za reklama :|

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 07:51:35

Zależy do czego potzrebujesz :))
Ja mam Audi 80 Kombi, ale jest za duże, planuję zmienić na Smarta. Może brzydalek, ale idealne maleństwo do miasta :) Bardzo kompaktowy, mało pali, ect

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 08:07:21

Tylko nie ford ka! Już nie chodzi o wgląd, bo o gust ma każdy inny, ale są to auta w których wiecznie coś się psuje i gniją okropnie. Znajomy mechanik mi stanowczo odradzał.

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 08:11:37

Generalnie nie przepadam za Fordami... ale z tego co widzę to ten ma mały silniczek i jest w benzynie czyli akurat do jeżdżenia po mieście. Do tego fajny malutki, czyli fajnie się będzie parkowało. Dla mnie minusem jest to że jest trzy drzwiowy ale to tylko dlatego, że mam dziecko- jeżeli nie Ty nie masz to żaden problem.
A czy oferta atrakcyjna nie podpowiem, bo jakoś ostatnio nie interesowałam się cenami autek. Ale jeśli się zdecydujesz to radzę nim podjechać na warsztat żeby jakiś fachowiec sprawdził to dokładnie, bo to że jest napisane że nieuszkodzony to nic pewnego, chyba że od kogoś sprawdzonego go kupujesz.
No i do tej ceny jeszcze dolicz sobie wymianę filtrów- nie duże pieniądze, no i ja bym od razu rozrząd zmieniła.
Ale za to masz przegląd i ubezpieczenie jeszcze na rok ;)
I tak jak napisała puma73 autko które wiecznie się psuje- jak to większość fordów. Wolę np. vw tylko, że cena już też inna by była.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-15 08:16 przez elusia1206.

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 08:27:51

Nie polecam fordów - kilkoro znajomych miało, bardzo narzekali na to, że szybko "gniją" i są awaryjne. Dla mnie, osobiście, ten ford jest bardzo mały i minusem jest to, że jest trzydrzwiowy - nie sprawdzi się na większe zakupy czy weekendowy wypad za miasto.

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 08:55:30

Zadnych fordow.poza tym jak on wyglada.jak uposledzona biedronka.za 6 tys to dostaniesz inne auto.skoro zalezy ci na gadzetach to kup.ale pamietaj ze cale to badziewie elektroniczne psuje sie jak cholera.nienawidze nowych aut.sa efektowne ale nic nie warte.
Polecam mazde jakas fajna.
Dla tych co lubia tanio i malo awaryjnie daewoo ale procz tico wszystkie duze.

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 08:59:03

Wake up dziewczęta! Przecież to reklama.

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 09:03:03

Cytat
KasiaKE
Polecam mazde jakas fajna.

Polecam i ja ;) Jeździłam przez kilka lat Mazdą 323F, robiąc po ok. 100 km dziennie, więc auto było naprawdę intensywnie użytkowane. Nigdy nic mi nie nawaliło, auto było praktycznie bezawaryjne, niezawodne i mało paliło :)

Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 09:04:03

ja mam Opla Tigre dla mnie idealny,malutki,wszędzie się zmieści ..
Idealny na jazdę po mieście,komfortowo wyposażony ( el.szyby,el.szyberdach,centralny zamek,klimatyzacja,alufelgi,poduszki ... )







Jaki samochód dla dziewczyny

15 lip 2014 - 09:04:59

szukaj sobie zarejestrowanego w Polsce bo więcej zapłacisz za zarejestrowanie go w Polsce wtedy musisz mu przegląd też zrobić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdjęcia stóp lub używane majtki