Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Handel na szafie

11 lip 2014 - 11:51:36

Witam Was dziewczyny!
Powiedzcie mi jak to jest u Was z handlem na szafie?Czy macie jakieś oferty sprzedaży/wymian?Czy po prostu te wspaniałe czasu już kompletnie minęły?
Wróciłam na szafę po dużej przerwie, wrzuciłam kilka ubrań i do dzisiaj kompletna cisza,zero zainteresowania...A jeszcze w tamtym roku miałam mnóstwo ofert wymian oraz sprzedaży.Nie wiem co się stało z szafą...Powiedzcie mi czy Wy także macie taki zastój? Ponieważ nie wiem czy się w to angażować i promować swoje ciuchy za niemałą opłatą? Bardzo proszę także abyście nie odbierały tego postu jako reklamę mojej szafy.Pozdrawiam serdecznie :)

Handel na szafie

11 lip 2014 - 17:50:38

Jest masakryczna posucha, nawet ofert wymiany nie ma, wszyscy fajni ludzie poznikali, na forum nuda jak nigdy... Bieda :(

Handel na szafie

11 lip 2014 - 17:55:19

Od lutego kompletnie nic, zero.

Przez te pół roku już pogodziłam się z tym faktem i przenoszę się powoli na Allegro.

Handel na szafie

11 lip 2014 - 17:56:47

Po kiego kolejny wątek o tym samym? W koło jedno i to samo...

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:00:28

odkąd opłaty weszły i nowy portal to sporo osób opuściło szafe :< tez nie mam ofert a tyle fajnych ciuchow dodalam

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:07:04

ostatnio był już taki wątek :)

no ale co zrobić
u mnie też lekka cisza

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:16:48

No niestety chyba na szafie nastały gorsze czasy. Ja ostatnio wystawiałam pare rzeczy i 0 zainteresowania, dawniej to już bym dawno coś sprzedała.

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:19:42

jednak V I N T E D rządzi. przyszłam tutaj i NIC! nawet jednego zapytania, polubienia! kompletne zero! tam sie cały czas coś dzieje, sprzedaje co chwile. a tu??? tu chyba nawet ludzi nie ma :o

zweryfikowana
Posty: 235
Ostrzeżenia: 2/5

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:20:51

ja też stąd uciekłam, tylko, że na vinted. tutaj zaglądnęłam po długim czasie i wystawiłam baletki, i cisza..
niefajnie się już tutaj zrobiło, jeszcze ta prowizja.. nie dziwię się, że wszyscy już stąd uciekają. a szkoda, bo kiedyś lubiłam ten portal.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:26:55

dziewczyny... jaka prowizja?

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:32:09

tutaj kompletnie nic.. nieźle idzie na portalu V I N T E D :)

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:33:26

ja mam sentyment do szafy :P
i napewno tutaj zostane :D

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:33:31

kiedyś po dodaniu nowej oferty w ciągu paru minut było co najmniej kilkanaście zapytań - teraz nic... czasem ktoś się chce wymienić, bardzo rzadko zdarzy się ktoś chętny na zakup i tyle

nowy portal wiedzie prym :) ale mnie ciągle tam blokują, bo mam działalność (co z tego, że głównie się tam wymieniałam..., mają to gdzieś; mnie zablokowali, ale w pierwszej setce co najmniej połowa ma działalność i dalej sobie sprzedają)

czyli oprócz all zostaje fb... :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-11 18:34 przez xanthina.

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:34:17

tu wszystko umarło ;/

widze po sobie

Handel na szafie

11 lip 2014 - 18:57:29

No niestety racja . Może to przez tą dość wysoką prowizje wszyscy uciekają.
Z chęcią bym sie na coś wymieniła ale nie ma z kim . Wgl mam jeszcze pieniądze na koncie na szafie. Bo niektóre osoby wpłacały nie tak jak miały . A teraz nie mam co z nimi zrobić bo przez ten zastój nie widzę żadych ciekawych ofert ; ( .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spadek :-)