Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 10:49:35

Cześć!

W innych wątkach offtopy są karane ostrzeżeniem, postanowiłam więc założyć wątek o wszystkim i o niczym! Mówcie co u was, offtopujcie, plotkujcie do woli o czym tylko wam się zamarzy :D

Taaaka piękna pogoda, a ja siedzę w pracy. Muszę w końcu iść się poopalać, bo już lipiec, a ja blada jak córka młynarza w dalszym ciągu :D Ale w weekend wybieram się na wieś, więc liczę na leniuchowanie na kocyku! :)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 10:53:55

zaraz się zaczniemy kłócić i nam zamkną wątek :D

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 10:54:40

A mi się marzy wycieczka rowerowa w niedzielę

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 10:55:23

pojechać z Tobą? :p

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 10:56:24

Slyth - też o tym pomyślałam zakładając wątek :D Ale zaryzykowałam, może akurat nie wytworzy się z tego jatka na całe internety :D:D

Też bym pojechała na rowery, ale niestety musiałam swój odwieźć do rodziców - zmieniłam mieszkanie i nie miałabym go gdzie trzymać, a wnoszenie za każdym razem na 3 pietro bez windy i wtargiwanie go na balkon średnio mi się uśmiechało :D

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 10:59:40

no, ja tutaj niestety też nie mam roweru :D + skręciłam nogę i od tygodnia siedzę w domu serce cudownie.. przynajmniej nie muszę wychodzić na słońce wiatrak

(no i mamy pierwszą oburzoną... :p)

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 11:00:56

Cytat
HellTiga
Nie rozumiem po co zakładać taki wątek. Jeśli chcesz sobie z kimś pogadać wejdź na czat, albo zadzwoń do koleżanki.
Ale widzę że samotność w sieci dotyka coraz to większość ilość użytkowniczek szafy..

Właśnie w ten sposób rodzą się wyżej wymienione kłótnie :D

Wątek jak wątek, praktycznie na każdym forum kobiecym takie wątki o wszystkim i o niczym istnieją, więc czemu nie.

Ja weekend niestety spędzę w mieście, w bloku:/ Aaale, dobrze, ze mam balkon, przyjdzie do mnie przyjaciółka i urządzimy sobie lenistwo przy kolorowych drinkach :D

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 11:08:24

Slyth, to gdzie tak fikałaś, że aż nogę skręciłaś :D

swoją drogą, wiecie, że dzisiaj jest Święto Hot-Doga? Nadchodzi pora mojego drugiego śniadania, zjadłabym chcę to!

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 11:13:24

ja jestem sierotą i weszłam w dziurę. Pozdrawiam wrocławskie chodniki ;3

zrobić ci hot doga? :D

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 11:16:46

Ja mam w niedzielę Chrzest...chyba się rozpłyniemy w ten upał.

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 11:18:08

Plotkowanie kobieca rzecz. Aż się uśmiechnęłam widząc taki wątek. Bardzo to sympatyczne, popieram ;-)

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 11:19:01

hehe ale temat:D a ja zaraz musze isc porzeczki zrywac choc mi sie nie chce:D mysle nad usmazeniem cukini bo mam mega ochote na nia:D

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 11:19:57

Ja też jestem za takim wątkiem :D
Asiulencja, chętnie zamieniłabym się z Tobą - ja od rana za biurkiem. Przy porzeczkach może chociaż bym się opaliła, bo narazie wyglądam jak córka młynarza :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-04 11:21 przez Onyksowa.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 11:24:05

no co wy z tym opalaniem?! raaaany! nie znoszę być opalona :D
ja teraz 'idę' na pkp zasięgnąć informacji, to te infolinie są do dupy i ludzie nic nie wiedzą... jak mnie to denerwuje grrrrrrrr

miłej pogawędki! :)

TAKIE offtopy :)

04 lip 2014 - 11:26:20

slyth, ja nie mówię, żeby się zjarać na heban, ale uwierz mi, jestem dosłownie biała. Chciałabym chociaż wyglądać na "muśniętą słońcem" :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuje przyjaciółki warszawa