Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobre stopery do uszu, do spania ?

23 cze 2014 - 20:19:58

Witam. Polecicie jakieś dobre, być moze wypróbowane przez Was, stopery do uszu, aby przespać z nimi wygodnie noc ?

Dobre stopery do uszu, do spania ?

23 cze 2014 - 20:25:55

Gąbkowe, bez sznureczków(łączników). Dostępne z każdym sklepie z BHP. Mięciutkie i wyciszające :)

Dobre stopery do uszu, do spania ?

23 cze 2014 - 20:32:55

Polecam takie ;) ja zawsze w aptece mówię że poproszę stopery plastyczne i zawsze dostaję takie ;p Są super - sama sobie "odrywasz" taki kawalek jaki Ci pasuje, rozgrzewasz jak plastelinkę i sias ;) kosztują ok 2 zł. Ich minusem jest to, że trzeba często wymieniać - nie umyjesz ich. Wyprobowalam dużo różnych, te najlepsze moim zdaniem.



Dobre stopery do uszu, do spania ?

23 cze 2014 - 21:02:11

Te piankowe tak jakby powracały do swojego kształtu już po uformowaniu
i włożeniu do ucha i mi wypadają :D Może coś źle robię :D

A te plastyczne ? Zawsze natrafiałam na takie w różowym kolorze i trochę przeszkadzały w użytkowaniu.
Ale być może to tez kwestia wprawy.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-23 23:40 przez kotek6.

Dobre stopery do uszu, do spania ?

24 cze 2014 - 23:48:04

Też używałam tych plastycznych różowych. Tylko nie zużywałam całych na zrobienie dwóch stoperów. Dzieliłam na pół pierwsze, czyli z jednego opakowania wychodziły mi 2 pary (czasem nawet więcej), bo inaczej były za duże i mi wypadały albo nieszczelnie przytykały ucho. Wypróbowałam kiedyś wszystkie, jakie były w aptece, łącznie z takimi dziwnymi spiralkowymi i piankowymi, i te były najlepsze. Uważaj jednak, żeby nie zrobić za małych tych stoperów. Ja tak kiedyś odrywałam i odrywałam, wpychałam do ucha coraz mocniej (były straaaasznie chrapał), i wylądowałam na pogotowiu, bo nie mogłam wyjąć :D Lekarz miał ze mnie ubaw i sprawdził drugie ucho na wszelki wypadek, czy przypadkiem tam sobie nic nie wsadziłam :D

Dobre stopery do uszu, do spania ?

24 cze 2014 - 23:54:00

tez mam złe doswiadczenia z tymi gąbkowymi i plastycznymi, po bardzo krótkim czasie nadaja sie do wyrzucenia

ja od kilku lat jestem wierna stoperom w kształcie choinki, idealnie wyciszają i nie docierają do mnie hałasy, jak było to w przypadku 2 pierwszych

Dobre stopery do uszu, do spania ?

28 cze 2014 - 00:14:28

Zakupiłam te plastyczne. Nie potrzebuję ich często. Jedynie raz na jakiś czas. Właśnie na chrapanie :D Jak będzie okazja to wypróbuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak postąpić ?