Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 13:39:10

Już dzisiaj rozpoczęcie Mundialu, dla większości mężczyzn (w tym dla mojego - niestety) rozpoczyna się sielankowy czas wzmożonej częstotliwości oglądania piłki nożnej.

Wielu z moich znajomych szykuje na dzisiejszy wieczór wielkie posiedzenie z piwem w ręku (podobno na czas mistrzostw piwo to nie alkohol - to napój pozwalający na celebrowanie sukcesów cheers ) i nic nie będzie w stanie wydrzeć ich sprzed telewizora.

Ciekawa jestem, jakie jest Wasze nastawienie do mistrzostw, jak je spędzacie? Same lubicie piłę nożną i oglądacie mecze razem z panami? Uciekacie w tym czasie jak najdalej od ryczących facetów? Zakładacie słuchawki na uszy? Czy może mecze i emocje z nimi związane są Wam zupełnie obojętne i w spokoju czytacie książkę/przeglądacie strony internetowe, nie reagując na żywiołowe i często niecenzuralne okrzyki za uchem? :)

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 13:42:52

Dziękuję Bogu, że mój mężczyzna nie interesuje się piłką nożną- co w wielu z Was może wzbudzić dziwne emocje.
Mundial jak mundial... Głośno dookoła, aczkolwiek mnie też za bardzo nie interesuje :)

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 13:47:19

Jak mój mąż ogląda mecz piłki nożnej to ja czasami oglądam z nim ale bardzo często siadam koło niego z książką w ręku i on ogląda mecz ja czytam książkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 13:48 przez xmagdaa.

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 13:48:16

Matko, ja uciekam do koleżanek albo wyganiam faceta do kolegów :d Niech się w jednym miejscu zbiorą i tam ryczą. Mogę obejrzeć mecz jak gra Polska i nawet wtedy jakiś dreszczyk emocji poczuję. Zresztą sama atmosfera jest wtedy zupełnie inna, na Euro było całkiem zabawnie:D

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 13:48:48

Cytat
hessa
Dziękuję Bogu, że mój mężczyzna nie interesuje się piłką nożną- co w wielu z Was może wzbudzić dziwne emocje.
Mundial jak mundial... Głośno dookoła, aczkolwiek mnie też za bardzo nie interesuje :)

u mnie to samo ;) NA SZCZĘŚCIE

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 13:52:36

Cytat
SnowWhie14
Cytat
hessa
Dziękuję Bogu, że mój mężczyzna nie interesuje się piłką nożną- co w wielu z Was może wzbudzić dziwne emocje.
Mundial jak mundial... Głośno dookoła, aczkolwiek mnie też za bardzo nie interesuje :)

u mnie to samo ;) NA SZCZĘŚCIE

u mnie również to samo!
chociaż nie miałabym nic przeciwko kilku meczom.. ;)

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 13:55:14

a ja wręcz przeciwnie, bardzo lubię piłkę nożną :) i razem z narzeczonym oglądam mecze

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 14:02:56

Uwielbiam piłkę i będę oglądać mecze :)

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 14:13:56

na szczęście my z moim wolimy piłkę ręczną więc nie mam z tym problemów ;)

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 14:17:19

Cytat
SnowWhie14
Cytat
hessa
Dziękuję Bogu, że mój mężczyzna nie interesuje się piłką nożną- co w wielu z Was może wzbudzić dziwne emocje.
Mundial jak mundial... Głośno dookoła, aczkolwiek mnie też za bardzo nie interesuje :)

u mnie to samo ;) NA SZCZĘŚCIE

i u mnie to samo tańczy
mój mąż nienawidzi piłki nożnej :)

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 14:28:27

Dla mojego czegoś takiego jak piłka nożna mogłoby w ogóle nie być. Tak samo dla mnie. Nie interesujemy się i nie będziemy oglądać. On to zapewne będzie tylko jeszcze się irytował i marudził, że same mecze. :D Za to mój brat już od długiego czasu się szykuje, wszystkie 3 mecze w ciągu dnia koniecznie do obejrzenia! Już współczuje mojej mamie, mają jeden telewizor i ona przez czas mundialu zapewne nie będzie w stanie się do niego dorwać... ;-)

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 14:33:14

oooou mnie to prawdziwy mundial przed telewizorem konflikt
zbiera się całe grono męskie.....czyli ojciec z teściem, bracia (mój oraz męża)i oczywiście mężuś który już pichci w kuchni gotuje o by mi budy nie spalił hihihiparty
a my kobitki organizujemy sobie w tym czasie dla siebie swoje party i ploteczki super i super się bawimycheers

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 14:33:56

Cytat
hessa
Dziękuję Bogu, że mój mężczyzna nie interesuje się piłką nożną- co w wielu z Was może wzbudzić dziwne emocje.
Mundial jak mundial... Głośno dookoła, aczkolwiek mnie też za bardzo nie interesuje :)


U mnie to samo ;)
Gdyby jeszcze Polska grała można by było rzucić okiem ...

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 14:39:03

Cytat
Polaris3
oooou mnie to prawdziwy mundial przed telewizorem konflikt
zbiera się całe grono męskie.....czyli ojciec z teściem, bracia (mój oraz męża)i oczywiście mężuś który już pichci w kuchni gotuje o by mi budy nie spalił hihihiparty
a my kobitki organizujemy sobie w tym czasie dla siebie swoje party i ploteczki super i super się bawimycheers

fajnie zgrana rodzinka :)

Mundial okiem kobiet :)

12 cze 2014 - 14:43:54

moj kochany nie lubi pilki noznej tak samo jak ja wiec nie mam tego problemu :).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Anglia- jak wam sie tam zyje