Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak to jest ,że ludzie biedni trzymaja się z biednymi a bogaci z bogatymi ? Nie mam żadnych tematów z biedakami , ich głupie problemy mnie irytują . Czy wśród biedaczek można znaleźć kogoś kto by był warty uwagi ? Chyba to towar deficytowy ...

DLACZEGO SIE MNIE OBRAŻA KIEDY WYRAZAM SWOJE ZDANIE ? DEMOKRACJĘ MAMY I WOLNOŚĆ SŁOWA !

Biedaki są monotematyczne i bardzo negatywnie nastawione do wszelkich nowośći ....

Przykład z ubiegłego lata . Pytam sie jednej : jedziemy w Alpy troszku się ochłodzić od tego skwaru , a ta do mnie : sorry ,ale obiecałam rodzicom ,ze będe kopała z nimi chrzan... dosłownie bez komentarza . Dziewczyna i kopanie jakiegoś chrzanu !!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-31 19:45 przez rich_women.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

ja też nie lubię tych głupich biedaków, a co dopiero jak są ze wsi.... MASAKRA -.-'



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-04 16:08 przez Slyth.

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

to jakas prowokacja czy ty myslisz tak na prawde? ja nie uwazam sie za bogata ale mam o duzo biedniejsze kolezanki od siebie i sa moimi najlepszymi przyjaciolkami.wazny jest charakter a nie portfel ;/

U Ciebie mózg jest problemem deficytowym...niech szafy nie zamykają kocham Trolle

Marna prowokacja. Wątek do zamknięcia.

Tak naprawdę to chyba sama jestes biedna jak mysz koscielna a ściemniasz ze bogata jesteś:)

z biednymi nie ma o czym gadać... wszystko za drogie , wszystko nie... porażka...

Przepraszam ale strasznie to głupie co piszesz

A ja brzydze sie glupota.

Chcialabym przeczytac jakis madry, fajny, wciagajacy watek. A tu takie dno ciagle. Smuteczeg.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Ej przestańcie. Wiadomo, że to prowokacja, a wy niepotrzebnie się tu ciskacie sprawiając tej osobie radość :D wyluzujcie, trolle sa super :p

Cytat
rich_women
z biednymi nie ma o czym gadać... wszystko za drogie , wszystko nie... porażka...
a o czymś innmym jak ciuchy to umiesz rozmawiać? bo jak nie to Ty biedna jesteś ale umysłowo

Mózg to teraz towar deficytowy, więc polecam maść na ...

Cytat
rich_women
z biednymi nie ma o czym gadać... wszystko za drogie , wszystko nie... porażka...
Gdybys była naprawdę bogata ,tobys takiego wątku nie zakładała:)Tak naprawdę to nie znasz bogatych konkretnych ludzi ani porządnej kasy na oczy nie widziałaś :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-31 19:47 przez perelecka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prośba o ratunek (plamy na jasnej sukience)