Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Według mnie to jest tak "nie ważne, czy ktoś jest biedny- czy bogatynie"
Ważne co ma się w głowie, czasami ludzie biedniejsi są biedni, ale mają większą kulturę niż ci bogaci co tylko potrafią obrażać innych i chwalić się jacy by nie byli(oczywiście nie każdy taki jest;)).Mam znajomych bogatych i trochę biedniejszych i nie ważne ile mają w portfelu ważnie jacy są( nie na darmo jest przysłowie, że "prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie"...

Może ktoś pochodzić z biednej rodziny, a w przyszłości założyć własną firmę i zarabiać dużo pieniędzy. A ktoś może pochodzić z bogatej rodziny, ale np. firma może zbankrutować itp. Fortuna się kołem toczy. Według mnie każdy powinien mieć takich znajomych z którymi potrafi się dogadać...ale to nie znaczy, że biedni muszą trzymać z biednymi, a bogaci z bogatymi! Jakby nasz świat wyglądał jakby tak byłohmm...

Jaka Ty dziewczyno jesteś biedna , nawet sama o tym nie wiesz :(
Bogactwo nie polega na tym , że masz kasę , Ty po prostu cierpisz na niedowartościowanie !!!
Nie umiesz nawiązać konwersacji , bo po prostu jesteś pusta w środku , ale jak kiedyś i Tobie noga się powinie i będziesz na dnie , może , powtarzam , może zobaczysz jak jesteś sama .Bogaczka bez mózgu !!!!!!!!!!!!!!

Prawdziwi bogacze nie rozmawiają publicznie o pieniądzach. Wiec dziewczyno nie pisz głupot, marzyć możesz o tym w domowym zaciszu:) a tak w ogóle to na pewno prawdziwej fortuny na oczy nie widziałaś ;p

Ale się niektóre dałyście strollować :P

a ja tam lubie tych biedniejszych, oni są bardzo towarzyscy :)) a tak wogole to nie kazdy jest taki sam, wiec i biedny moze udawać bogatego hehe smieszny wątek : )chcę to! oceniać ludzi po majątku, kasie... o rany ! co to sie porobilo !

Ja sama kiedyś byłam biedna i mieszkałam na wsi.teraz sie wszystko odwróciło,mam swój dom,luksusowe auto.ale doskonale rozumiem biednych ludzi,którzy ciężko pracują na każdy grosz.żal mi zaś pustych rozpieszczonych laleczek,którym tatuś i mamusia dają wszystko a nie uczą ich pracy i szacunku dla ludzi ,rzeczy.i te zachowują się jak puste lale,które pozjadały wszystkie rozumy,a tak naprawdę gówno wiedzą o życiu.jakby tak potyrały jak co niektórzy na wsi,to by zsozumiały.a co więcej-biedny jest bardziej szczery,więcej daje z siebie a bogaty im więcej ma tym bardziej skąpi!

Dodam że pomimo tego,że mam teraz pieniądze,to b.je szanuje-nie szastam na lewo i prawo,bo na każdy grosz trzeba ciężko tyrać.kupuje na wyprzedażach,na pchlim targu nowe ale tanie rzeczy-nie nike,adidas.kupuje i wymieniam na szafie i nie wstydze sie tego.
Zawsze w żniwa jeżdżę do taty pomóc,czy później zbierać ziemniaki,dzieci jeżdżą ze mną i dla nich to wieksza frajda niż komórka czy komputer



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-25 10:38 przez czarnecka66.

ja się brzydzę takich jak ty

pierdu pierdu srutututu- moja wypowiedz jest tak samo inteligentna jak ten watek, słaby troll,dziwie sie naiwnosci wielu z was .

Ja tam się brzydzę biedy umysłowej, czyli takiej jaką reprezentujesz Ty Autorko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wkurzyłam się