Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

free spin za rejestracje

33 minut temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"MINI PACZKI"

19 maj 2014 - 21:51:14

ja też nie polecam jest to najzwyklejszy list polecony którego listonosz w rejon nie bierze a zostawia awizo wolę dołożyć 3 żł do paczki i listonosz doręczy mi do rak a tak na marginesie wysyłałam min 1000listów miesięcznie tak podrożało że kurier dał mi cenę lepszą niż poczta polska paczka do 30 kg na drugi dzień w doręczeniu... nie muszę użerać z niemiłymi babkami w okienkach ani listonoszami co łaskę robią na każdym kroku....

"MINI PACZKI"

19 maj 2014 - 21:51:36

Na miejscu też "Pani" wklepuje dane w system, wcale tego nie trzeba robić w domu. Nr przesyłki dostaje się w smsie lub w mejlu. I można sobie śledzić przesyłkę w zakładce śledzenie. Jestem za!
Dziś za malutką paczuszkę (t-shirt) w kopercie bąbelkowej zapłaciłam 7.50, bo oczywiście wyszedł "gabaryt b" nie zmieściło się w tej miarce, plus oczywiście cena koperty. Nie zawsze te ceny są sprawiedliwe moim skromnym zdaniem.
Ale przede wszystkim nie ma co się tak zażarcie wymieniać opiniami, każdy wysyła jak mu się podoba:) B

"MINI PACZKI"

19 maj 2014 - 21:54:36

Cytat
tojabara
Ale przede wszystkim nie ma co się tak zażarcie wymieniać opiniami, każdy wysyła jak mu się podoba:) B

Nie robię tego, żeby się kłócić, tylko ewentualnie ustrzec innych przed problemem, kiedy paczka zaginie, a człowiek zostaje bez potwierdzenia nadania. Sprawdziłam na własnej skórze, to się wypowiadam :)

"MINI PACZKI"

19 maj 2014 - 21:57:20

należy pamiętać że w listach ciuchów nie powinno sie wysyłać no ale wiadomo każdy robi inaczej:) gorzej z reklamacjami jak zaginie...

"MINI PACZKI"

15 gru 2017 - 16:45:47

Ja dzisiaj stracilam pol dnia na analizę rejestracji mini paczki !!! po INSTRUKCJI POCZTY zarejestrowalam sie , weszlam w "profil nadawcy" , wypelnilam a na koniec kazali mi wpisac KOD Z OBRAZKA , KTOREGO NIE BYLO ! poza tym do tej pory nie wiem ,gdzie wpisuje sie kod paczki. Na face booku tak opisali wyslanie (obrazki ) , jakbys nie musiala rejestrowac paczki ,czyli bez kontroli ! TRAGEDIA

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

matka mnie okradla