Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy można pozwać lekarza?

16 sie 2014 - 19:50:55

mimo wszystko podtrzymuję swoje zdanie że z lekarzami trudno wygrać, o ile w ogóle to mozliwe ze względu na ich wpływy.

czy można pozwać lekarza?

16 sie 2014 - 20:01:00

Gdyby mi się to przytrafiło na pewno bym tak tego nie zostawiła.
Jasne, że bym go pozwała.
Płaciłby do końca swoich dni.
A kto wie może by mu cofnęli prawo do wykonywaniu zawodu.
Jaka przykra sytuacja!
Az mi się ciśnienie podniosło.
Niech koleżanka zniszczy tego lekarza! KPINA
WRRR

czy można pozwać lekarza?

16 sie 2014 - 20:04:22

A ja mam wrażenie, że ludziom umknęło, że są z natury śmiertelni.

czy można pozwać lekarza?

16 sie 2014 - 20:10:15

Cytat
pppaattrryyccjjaaa
Gdyby mi się to przytrafiło na pewno bym tak tego nie zostawiła.
Jasne, że bym go pozwała.
Płaciłby do końca swoich dni.
A kto wie może by mu cofnęli prawo do wykonywaniu zawodu.
Jaka przykra sytuacja!
Az mi się ciśnienie podniosło.
Niech koleżanka zniszczy tego lekarza! KPINA
WRRR
opanuj się, jedyną winną osobą jest chłopak.. nie robił badań(a powinien) i bagatelizował wszystkie objawy, do lekarza poszedł jak już coś zabolało i niestety za późno

czy można pozwać lekarza?

16 sie 2014 - 20:11:16

nawet gdyby się okazało, że lekarz zrobił wszystko co mógł, to trzeba zgłosić sprawę i narobić hałasu. Bo może w przyszłości uratować komuś życie. Jak się lekarze będą bać spraw sądowych, to może poważnie zaczną podchodzić do pacjentów.


Cytat

opanuj się, jedyną winną osobą jest chłopak.. nie robił badań(a powinien) i bagatelizował wszystkie objawy, do lekarza poszedł jak już coś zabolało i niestety za późno

zazdroszczę Ci twojego lekarza, bo gdybym ja poszła na badania profilaktyczne, to musiałabym się nasłuchać, że to kolejkę zajmuję i musi do moich badań dokładać...
Jeśli chłopak miał podobnego, to nie dziwię się, że olał sprawę.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-16 20:17 przez 1aagatkaa1.

czy można pozwać lekarza?

16 sie 2014 - 20:26:02

Przykro mi bardzo z powodu chłopaka bo to straszne jak młodzi ludzie umierają. Nie wyobrażam sobie jednak jak lekarze mieli robić wszystkim pacjentom badania krwi z powodu dwudniowej gorączki. Skoro w poniedziałek temperatura była niższa to znaczy że była poprawa i nie widzę tu zaniedbania ze strony lekarza. Błędem było to że chłopak nie wykonywał badań profilaktycznych. Prawda jest taka że nikt o tym nie myśli do póki coś takiego kogoś nie dotknie. A potem wszyscy są winni tylko nie my sami:(

czy można pozwać lekarza?

16 sie 2014 - 20:35:02

Cytat
1aagatkaa1
nawet gdyby się okazało, że lekarz zrobił wszystko co mógł, to trzeba zgłosić sprawę i narobić hałasu. Bo może w przyszłości uratować komuś życie. Jak się lekarze będą bać spraw sądowych, to może poważnie zaczną podchodzić do pacjentów.


Cytat

opanuj się, jedyną winną osobą jest chłopak.. nie robił badań(a powinien) i bagatelizował wszystkie objawy, do lekarza poszedł jak już coś zabolało i niestety za późno

zazdroszczę Ci twojego lekarza, bo gdybym ja poszła na badania profilaktyczne, to musiałabym się nasłuchać, że to kolejkę zajmuję i musi do moich badań dokładać...
Jeśli chłopak miał podobnego, to nie dziwię się, że olał sprawę.
ale przecież to możesz zrobić prywatnie na własną rękę jeśli są kolejki... ale jak komuś się nie chce i bagatelizuje objawy choroby to co można poradzić, nic. w twojej sytuacji bym zmieniła lekarza

czy można pozwać lekarza?

18 sie 2014 - 20:23:11

mysle ze nasza sluzba zdrowia zniecheca ludzi do badan.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rocznica Ślubu