Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:32:05

Pozowoliłam sobie publicznie opisac swój problem, gdyż dzisiaj dostałam odwetowego negatywa za wpłatę pieniędzy.. KPINA W BIAŁY DZIEŃ. Pieniążki przelalam, zaraz po akceptacji oferty. Miska19 miała mi przyslac kombinezon w stanie idealnym, 2 razy noszony. DOSTALAM W STANIE ZNOSZONYM z wadami tj. przetarcia jeansu pod pachami a dokladnie lewy bok, jest juz nawet odznaka dziury, tak samo z tyłu prawa kieszonka. Negatywa dostalam w odwecie, wiadome i tego sie spodziewałam. Opisałam sprawę również na czarnej liście. Za sekundkę wkleję zdjęcia wad kombinezonu. Bardzo prosiłabym o interwencję Administracji w tej sprawie. Takie osoby jak MISKA19 powinny natychmiast byc elimonowane ze spoleczenstwa portalu SZAFA.PL

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:34:17

Jeżeli prosisz o pomoc administrację, to czy do nich napisałaś???

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:40:41

zdjecia zalączone na Czarnej liscie

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:42:55

niewidac zdjec

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:47:17

No coz, dla mnie taka dziurka to nie jest cos wielkiego, przesadzasz. Choc z drugiej strony mogla o tym powiedziec...

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:49:11

Cytat
meow-meow
No coz, dla mnie taka dziurka to nie jest cos wielkiego, przesadzasz. Choc z drugiej strony mogla o tym powiedziec...

Hmm no dosc bardzo ciekawe czy przesadzam. Nie wkurzylabys sie wplacając 60 zł za towar ktory mial byc w stanie idealnym a jednak ma WADY o kotrych nie wspomnialo dziewcze?????
No ciekawe ;) Wrzucam nastepne zdjecia ;]

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:50:44

Treść posta została usunięta automatycznie

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:50:50

niech ktoś sie wreszcie zajmie takimi osobami

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:51:36

a ja nadal nie widze zdjec

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:52:27

obejrzalam teraz jeszcze raz kombinezon i jestem w szoku... bo ona w nim lazila non stop. a nie tak jak wspomniala 2-3 razy.... na nogawkach tez juz sie przetarl jeans.. w zyciu za to bym 60 zł nie dala

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:52:31

gdzie te foty?>

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:53:06

nieuczciwie postąpiła ukrywając wadę. Sprawa zgłoszona, więc chyba nie ma sensu już rozmawiać o tym na forumie(?)
ps. współczuję rzecz jasna nieudanego zakupu

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:53:41

Nie kupilabym kombinezonu za 60zl na szafie, chyba :p
I czy wkurzylabym sie? Za taka sumke prawdopodobnie tak, ale nie robilabym rabanu, aczkolwiek jestem istota impulsywna, wiec wybuchlabym, a dopiero potem bym przemyslala na trzezwo i przeszloby mi :)
Nie martw sie!
Pojdzie na czarna liste, administracja wstawi jej fajny banner ja konto i bedzie fajnie ;D
A najlepiej gdyby Ci zwrocila pieniadze, a Ty jej kombinezon, albo chociaz czesc pieniedzy, bo sumka za kombinezon to jak ze sklepu;p

Hmm.. kolejna cwaniara

17 sie 2009 - 21:53:42

dalej zdjęć nie ma.mi przysłano kiedyś bluzę krzywo uszytą i nie poinformowano mnie o tym ;/ ale to nie od niej^^ Oszustek coraz więceej...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AVON pomogę :)