Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

darmowe wizytówki

19 sie 2009 - 11:19:09

Ja zamówiłam chyba z 2 tygodnie temu, zapłaciłam w tym samym dniu - faktycznie, przesyłka jest wysoka, ale po całej zabawie z projektowaniem wizytówki już się skusiłam na to. Najbardziej martwi mnie to, że wizytówek nadal nie mam ... ale czekam:)

darmowe wizytówki

19 sie 2009 - 11:21:27

jeśli jest komuś potrzebne rozdawanie swoich danych na lewo i prawo ok...
mi akurat to jest zbędne....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 505

darmowe wizytówki

19 sie 2009 - 11:21:58

Widac ze nie wszyscy zrozumieli co i jak :)

Wizytowki nie sa "biznesowa" bardziej maja na celu promowanie wlasnej Szafy.

Nie trzeba nawet podawac adresu czy danych osobowych.. Mozna wydrukowac je sobie tylko z bezposrednim adresem do swojej szafy i rozdac kolezankom... rozrzucic na miescie ;)

Nie traktujcie ich jako "karty biznesowe" :)

pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

darmowe wizytówki

18 sie 2010 - 12:04:18

ja sie napaliłam, wszystko super, a cena przesyłki.. Z KOSMOSU!
i jeszcze jak nie wybierzesz sobie płatnej tylnej strony, to z tyłu masz napsianą stronę www, na której projektowałaś (ale to nic) a obok napis "wizytówki są za DARMO"

heh..

Cytat
pannajoannaaa
Ja zamówiłam chyba z 2 tygodnie temu, zapłaciłam w tym samym dniu - faktycznie, przesyłka jest wysoka, ale po całej zabawie z projektowaniem wizytówki już się skusiłam na to. Najbardziej martwi mnie to, że wizytówek nadal nie mam ... ale czekam:)

a ile zapłaciłaś? Bo jak 18zł z groszem, to będzie szło 21 dni. tak tam mieli napisane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-18 12:06 przez bigos2806.

darmowe wizytówki

30 mar 2011 - 23:45:17

wizytówki można zamówić spokojnie przez internet, ostatnio znalazłam całkiem fajny edytor:
http://www.amb.net.pl/szybka_wizytowka_katalog.php

darmowe wizytówki

18 lip 2012 - 11:24:52

nie dajcie się nabrać na darmowe wizytówki - to jest poprostu reklama tej drukarni waszym kosztem.
Polecam wizytwóki z tej drukarni - Drukarnia internetowa
Ja tam zamówiłem wizytówki w wersji Exclusice i powiem Wam że naprawdę warto. Papier sztywny, laminowany folią matową z dwóch stron i dodatkowo jest jeszcze nakładany lakier UV. Trzeba czekać ok 7 dni ale warto - wizytówki wręczone klientom od razu powodują ich zaciekawienie. Przeglądają wizytówkę z każdej strony, odwracając ją kilkukrotnie :)

darmowe wizytówki

17 maj 2022 - 18:03:31

Jak dla mnie przede wszystkim wizytówki stanowią poniekąd profil naszej firmy i są jak najbardziej bardzo ważne. Nawet niedawno miałam okazję przeczytać fajny wpis https://blog.chroma.pl/jak-wizytowka-wplynie-na-postrzeganie-twojej-firmy/ gdzie właśnie fajnie opisano to jak wizytówka może wpłynąć na postrzeganie naszej firmy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ośno Lubuskie