Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:03:35

Ostatnio zauważyłam dla mnie osobiście dziwne zjawisko, chłopak mieszka u dziewczyny (lub odwrotnie)w domu jej (jego) rodziców oczywiście razem z nimi. Moja znajoma chodzi z chłopakiem z 9 lat (oboje pracują ale ślubu jakoś nie planują) i on mieszka u niej... jako kto? nie jest ani mężem ani narzeczonym... Co o tym myślicie, dla Was to normalne? ciekawi mnie zdanie innych na ten temat. W sumie takich odpowiedzi się spodziewałam, przeglądając forum co trzecia mieszka ze swoim chłopakiem a chyba dla większości ślub nie ma żadnego znaczenia.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-28 16:25 przez pyrielka.

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:07:53

nie każdy wyznaje teorię życie we dwójkę dopiero po ślubie skoro mogą mieszkać u rodziców zamiast wynajmować mieszkanie i płacić dodatkową kasę a rodzice nie mają nic przeciwko dla czego nie?

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:08:09

jesli doklada sie do rachunkow to co w tym dziwnego. sa dorosli. wszystko zalezy od charakterow. jesli rodzice sa spoko i mlodzi tez to problemu nie widze, ;)

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:10:47

ogolnie w porzadku, jesli wszyscy sie godzą i nikt nie ma problemu, moze odkladaja pieniadze dla siebie, ale ogolnie mieszkanie z tesciowymi nigdy nikomu nie wychodzi na dobre;p predzej czy pozniej cos bedzie nie tak, nie moglabym tak mieszkac

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:12:45

Cytat
edekzkrainykredek2
nie każdy wyznaje teorię życie we dwójkę dopiero po ślubie skoro mogą mieszkać u rodziców zamiast wynajmować mieszkanie i płacić dodatkową kasę a rodzice nie mają nic przeciwko dla czego nie?
bardziej w tym wszystkim dziwi mnie podejście rodziców do tego, chcą mieszkać sami ok niech mieszkają, ale w ich domu śpią razem żyją razem ? jako nie wiadomo kto... ona wyjeżdża na 2 tyg. niedługo i ciekawe czy on zostanie z jej rodzicami.
Cytat
ronsjer
ogolnie w porzadku, jesli wszyscy sie godzą i nikt nie ma problemu, moze odkladaja pieniadze dla siebie, ale ogolnie mieszkanie z tesciowymi nigdy nikomu nie wychodzi na dobre;p predzej czy pozniej cos bedzie nie tak, nie moglabym tak mieszkac
to nie są jego teściowie o to chodzi, z teściami jak z teściami ale on jest właśnie kim jest dla nich żeby u nich mieszkać? dla mnie układ mega dziwny!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-28 16:14 przez pyrielka.

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:14:00

nie wszystkim ślub jest potrzebny do zamieszkania razem

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:15:17

Sama mieszkałam z wtedy jeszcze chłopakiem u moich rodziców, trwało to trzy lata. Dokładaliśmy się do rachunków i wspólnych wydatków typu jedzenie, środki czystości itp. Więc co w tym złego? Póki nie są na utrzymaniu rodziców będąc dorosłymi już ludźmi to ok :)

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:15:40

nie widzę w tym żadnego problemu;)

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:16:27

widać że jesteś bardzo religijna skoro tak piszesz no ale nie każdy ma takie podejście jak nie wiadomo kto? jak ludzie którzy się kochają i nie potrzebują do tego spowiedzi papierka i dawania na tacę...

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:16:28

Cytat
candy1989
nie wszystkim ślub jest potrzebny do zamieszkania razem
ok ale żeby rodzice szli na to? ja w życiu nie mieszkałabym u CHŁOPAKA razem z jego rodzicami...

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:16:58

co za różnica: chłopak czy narzeczony.
ważne, że ludzie chcą być razem i wszystkim ten układ pasuje.

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:19:26

ja za miesiąc będę mieszkała u chłopaka w jego domu,który ma dla siebie więc rodzicom nic do tego

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:25:08

A co cię tak życie znajomej interesuje?

Nie każdy potrzebuje ślubu, nie każdy chce wziąć ślub.

Radzę zająć się swoim życiem, a nie tym, kto i jako kto sypia w domu rodziców twojej znajomej.

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:27:26

Ważne jest kim są dla siebie a nie według papierów i innych. Głupie i wkurzające pytanie "jako kto..". No jako najblizsza osoba chyba nie? Czy to ważne, czy są związkiem na piapierku czy nie? To nic nie zmienia.

chłopak+dziewczyna+rodzice

28 kwi 2014 - 16:27:59

Cytat
xAmyLeex
A co cię tak życie znajomej interesuje?

Nie każdy potrzebuje ślubu, nie każdy chce wziąć ślub.

Radzę zająć się swoim życiem, a nie tym, kto i jako kto sypia w domu rodziców twojej znajomej.
dziękuję za rady :) nie interesuje tylko dziwi mnie i śmieszy jednocześnie
Cytat
martonka
Ważne jest kim są dla siebie a nie według papierów i innych. Głupie i wkurzające pytanie "jako kto..". No jako najblizsza osoba chyba nie? Czy to ważne, czy są związkiem na piapierku czy nie? To nic nie zmienia.
o matko, co za czasy...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-28 16:28 przez pyrielka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile jest kontynentów?