Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóż i wygraj iPada!

18 kwi 2014 - 11:02:51

Dziewczyny!

Przeglądam czasami fora i widzę, że bardzo dużo osób umieszcza posty z prośbą o głosy na projekty kompletnie od czapy, więc może zechcecie nas wesprzeć w pomyśle za 100 tysięcy złotych?

Zanim umieszczę treść od samego zainteresowanego, napiszę kilka słów zachęty - za głosowanie czeka nagroda, zarówno od sponsora, jak i od osoby wygranej (jeżeli rzecz jasna uda się przejść dalej). Pomysł moim zdaniem ciekawy, ale pierwszy etap jest nieco niesprawiedliwy, bo polega na zebraniu jak największej ilości głosów, więc może wygrać Pani chcąca założyć lumpeks, a nie Pan, który wynalazł lekarstwo na raka.

Do rzeczy:

"Cześć! Potrzebuję pomocy w zbieraniu głosów, biorę udział w konkursie Gazety Wyborczej i Raiffeisen POLBANK: http://pomyslnafirme.pl/pomysl/301-japan-sam-sobie-panem-po-japońsku
Chcę wygrać 100 tyś zeta na firmę, którą planuję założyć. To będzie coś zupełnie odjechanego, zrobię małą Japonię we Wrocławiu, ale najpierw potrzebuję jak najwięcej głosów w głosowaniu internetowym, żeby przejść do następnego etapu konkursu. Jak przejdę dalej, to już cała reszta będzie zależeć ode mnie. Obiecuję że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby wygrać ten konkurs i zrealizować mój pomysł!
Głosowanie wygląda tak - klikasz przy moim pomyśle na "głosuj", wpisujesz swój e-mail oraz nr telefonu, zaznaczasz zgodę po prawej stronie i klikasz "głosuj" raz jeszcze. Za pierwszym razem trzeba wejść na podanego maila i potwierdzić go. Po tym głos zostanie dodany, później można codziennie oddać trzy głosy, aż do 4 maja, czyli każdy może oddać w sumie około 51 głosów!
Liczę na waszą pomoc, bez niej mój pomysł może zostać przebity przez inne tylko dlatego że zgłaszający mają więcej znajomych na fb!

Zachętą może być również nagroda, którą przewidują sponsorzy dla głosujących - iPad mini 16gb Cellular!"

Można oddawać trzy głosy dziennie. Dziewczyny, będziemy Wam dozgonnie wdzięczni!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 11:08 przez manilazea.

Pomóż i wygraj iPada!

18 kwi 2014 - 18:34:20

Fajny pomysł na konkurs i w ogóle to dobra opcja. No i autor wątku napisał coś więcej niż: "cześć kochane zagłosujcie, bo tak!". Dlatego zagłosuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy warto jest skorzystać z usług firmy do przeprowadzek