Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogoda. Pada deszcz. A miałam wybrać się z rodzinką na rower. Do tego chce się ciągle spać.

Pogoda mnie dobija i to ze jutro ide do pracy zły

pogoda kiepska
teraz lało strasznie,wkurza mnie juz ta pogoda .
mój kot za to wariuje na beciku uwala się raz w jedną raz w druga stronę nie straszna jej pogoda.
Ta to ma harmonię do spania próbuje wkleić zdjęcie na moim
hi dziewczyny i nici nie wiem gdzie mam wklepać.???

Teściowa mnie wkurzyła że hej.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Zirytował mnie deszcz, miał padać i padał, ale zbyt wiele :o Zasmuca mnie, że nasza @banach nie wie, gdzie klepać kota do hi.
Jeśli hi = avatar ;) to w profil wejść - ustawienia konta - avatar i tam zmienić ... nie dam zrzutu, bo kolejna irytacja - coś mam popsute ;(

Dziś wkurzyło mnie wystawianie ofert na szafie.
Jakieś 20 ofert wrzucałam cały dzień.Wszystko wchodzi w porządku,a kiedy dojdzie do zdjęć,to wgrywają się,jak krew z nosa.Przy jednej ofercie jakieś 15 minut.Przecież to można oszaleć.
Do niedawna w ogóle nie wchodziło,a teraz takie numery.
Wszystko od zmiany serwerów.
Ok,mam internet satelitarny-nie stałe łącze,ale dlaczego wobec tego dzieje się tak wyłącznie na tym portalu.Wszędzie wszystko chodzi idealnie i nigdy przenigdy nie odczułam różnicy innego łącza.Przecież internet jest szerokopasmowy,a więc super.Wysyłam nawet dane do pracy,jeśli sytuacja tego wymaga i jest elegancko od lat.

No...wnerw mnie wziął dziś na całego!zły
Czy też tak macie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-29 23:41 przez czarownicaao.

mnie wkurza codzienny ból głowy przez pogodę dzis jest 4 dzień jak czuję ja by mi kto obrecz nakładał i zaciskal. Deszcz jest potrzebny ale nie w takiej ilosci mam cały balkon mokry moja sztuczna trawa zanim wyschnie to minie tydzień wiec naqet nie moge sobie rano zjesc śniadanka na balkonie :( a co najbradzej mnie wkurza ano idiokracja ludzi i po co im wykształcenie skoro nie porafia korzystac z mózgu. i licze na to cze casy idookracji sie juz kończa bo tego swiata na trzeżwo nie da sie ogladac ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-30 08:25 przez agata74.

mnie wkurza to że nie wiadomo jak się ubrać żeby wyjść na dwór, raz słońce, upał, raz deszcz, wieje..

pogoda do bani , wyszłam bez swetra a póżniej lało i co zimno nagle wiaterek jak opętany .
Poszłam do drogerii Rossmana i co ? nie mogę kupować z aplikacją nie mam takiego telefonu , wstyd mi było jak nie wiem sprzedawczyni do mnie mówi po co Pani przepłaca za tyle towaru mozna zainstalować aplikację .
Po raz z rzędu ile razy idę do sklepu muszę się tłumaczyć że w moim telefonie nie mogę tego mieć nie

Cytat
agata74
Deszcz jest potrzebny ale nie w takiej ilosci mam cały balkon mokry:( a co najbradzej mnie wkurza ano idiokracja ludzi i po co im wykształcenie skoro nie porafia korzystac z mózgu. i licze na to cze casy idookracji sie juz kończa bo tego swiata na trzeżwo nie da sie ogladac ;)
Musiałam z tarasu wszystko pochować bo doniczki były powywalane a meble za taras wyleciały...jakaś masakra ten deszcz, i tak jak Kaalina napisała nie wiadomo co robić. Mam nadzieję że unormuje się bo to jest nie do zniesienia.
A z idiokracją nie wygrasz, mózg to nie wszystko, trzeba umieć z niego korzystać, wykształcenie tu nie pomoże, trzeba z tym się urodzić:)
Wróciłam do domu a sąsiad krzyczy że włożył mi list do furtki, dodam że leje deszcz, pytam czemu nie do skrzynki, odpowiada że nie pomyślał:P Dobrze że tylko koperta z adresami popłyneła a zawartość listu zamoczona ale dało się wysuszyć i odczytać...i to dopiero wolnomyśliciel.

@banach mam tak samo bo nie mam srajtfona i nie mam neta w telefonie ;)
@usta u nas dzis juz dwa razy lało własnie przeszła burza, no sąsiad się popisał nie ma co ;) w niedziele jade na mazury liczę że w lasach są grzyby bo zamierzam naładowac baterie na łonie natury :D

Cytat
agata74

@usta u nas dzis juz dwa razy lało własnie przeszła burza, no sąsiad się popisał nie ma co ;) w niedziele jade na mazury liczę że w lasach są grzyby bo zamierzam naładowac baterie na łonie natury :D [/b]
Na grzybach jeszcze nie byłam, ludzie jak widać chodzą ale co w koszykach mają nie widziałam...za to kanie i pieczarki mi w ogrodzie wyrosły, tak co roku mam, sadzona była grzybnia, więc zbiór zaliczony a ja uwielbiam kanie w panierce smażone:D powodzenia w zbieraniu, napisz jak poszło, samo chodzenie po lesie to już przyjemność;)

Cytat
agata74
W lesie dopiero na jesień, u mnie 2 x w sezonie:D

@agata74
Mówią,że grzyby już bywają,ale ja jeszcze nie byłam.
Znajoma tylko chodziła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypadek