Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzien dobry. Od kilku dni wnerwia mnie tu jedna bardzo sympatyczna panienka o pieknych oczach, ktora niby wystawia swoje buciorki na sprzedaz, jednak po tygodniu oczekiwania az sie tutaj laskawie pojawi, zignorowala moje zapytanie o zakup, nastepnie w tym samym stylu, zlocistym deszczem zrosila moje do niej wiadomosci prywatne, w ktorych zalegajac u jej stop plackiem, grzecznie i z kultura poprosilem o jakis sygnal, czy pociagniemy ten interes stulecia. No do cholery jasnej... :/

Cytat
CzerwoneUsta
Dziewczyny, tu nie chodzi o to czy ktoś jest grzeczny czy nie, wiadomo, ludzie są różni, wszędzie trafi się ktoś kto ma gorszy dzień...bardziej np o zrozumienie sytuacji. Jeżeli coś gdzieś załatwiamy to wiadomo że każdy chce szybko, ale dodając komuś obowiązków bo coś nam się samym nie chciało zrobić to już automatycznie przedłuża się czas na obsługę jednej osoby, a ludzie np w kolejce narzekają dlaczego tak długo wszystko trwa...i tak żle i tak niedobrze. Sporo czasu spędzałam w różnych instytucjach załatwiając to i owo i widziałam co się dzieje, łatwo oskarżać kogoś nie widząc jakby swojej winy, mi też się zdażało czegoś nie wiedzieć, ale dzwoniłam i pytałam co i jak, i tylko po to aby szybko na miejscu załatwić i nie robić zamieszania, po to żeby ludzie którzy czekają w kolejce nie musieli narzekać że tracą tyle czasu i obrażać pracowników. Jakoś trzeba sobie radzić i ułatwiać życie. Tylko że podpowiedż na szafie odbierają niektórzy jak atak, niepotrzebnie, człowiek uczy się całe życie, ja również korzystam z podpowiedzi innych, na tym to polega:)
nie do końca się z tobą zgadzam.
dużo problemów jest po stronie urzędników , ja tez pracowałam w urzędach i wiem coś na ten temat dziewczyny dobrze piszą o urzędnikach ;czarownica; ;kukingaku;
to zależy od charakteru i podejścia urzędnika do sprawy .
parę dni temu miałam drugą historię
poszłam synowi załatwić z jego umową o zapłacenie telefonu z góry za 6 mc sprawdzenie przy okazji jego płatności Pani poinformowała mnie że bez jego dowodu i jego przyjścia osobiście nic nie załatwię. ja wzięłam numerek i poszłam do kasy i co ???Pni bez problemu wzięła jego umowę i przeczytała nie dość że zapłaciłam z góry za 6 mc u niej to jeszcze wydrukowała dodatkowy papier potwierdzający .
no i o ??? jak się chce du,,,, podnieść urzędnikom to wszystko można miło i ładnie załatwić.

Cytat
PrettyPinkToes
Dzien dobry. Od kilku dni wnerwia mnie tu jedna bardzo sympatyczna panienka o pieknych oczach, ktora niby wystawia swoje buciorki na sprzedaz, jednak po tygodniu oczekiwania az sie tutaj laskawie pojawi, zignorowala moje zapytanie o zakup, nastepnie w tym samym stylu, zlocistym deszczem zrosila moje do niej wiadomosci prywatne, w ktorych zalegajac u jej stop plackiem, grzecznie i z kultura poprosilem o jakis sygnal, czy pociagniemy ten interes stulecia. No do cholery jasnej... :/
no nie ładnie nie ładnie , zgłoś do moderatora .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-05 07:35 przez banach.

@banach no zdarza się, skłamała bym twierdząc że nie, ale można sobie ułatwiać życie i innym, nie wszyscy są żli:)

.........................................

Zdenerwowało mnie dzisiaj zdarzenie na skrzyżowaniu, szok normalnie, jechał chłopiec motorynką i zamiast zatrzymać się jak wszyscy wyrwał do pszodu, samochód który jechał ledwo wyhamował a dzieciak wyszedł z tego bez szwanku, motorynka tylko ma zmiażdżony przód. Rok szkolny rozpoczęty, żeby tak jeszcze młodzież zmądrzała.

A ja na przekór tematowi napisze, że nic mnie dzisiaj nie zdenerwowało, wyjątkowy dzień.
Byłam z dzieckiem u alergologa i dermatologa i normalnie nie do wiary, ludzie w kolejce mili chociaż opóźnienie było niesamowite, lekarze i pielęgniarki do rany przyłóż.
Chociaż nie chwalmy dnia przed zachodem słońca bo różnie to bywa.

Cytat
kukingaku
A ja na przekór tematowi napisze, że nic mnie dzisiaj nie zdenerwowało, wyjątkowy dzień.
Byłam z dzieckiem u alergologa i dermatologa i normalnie nie do wiary, ludzie w kolejce mili chociaż opóźnienie było niesamowite, lekarze i pielęgniarki do rany przyłóż.
Chociaż nie chwalmy dnia przed zachodem słońca bo różnie to bywa.

No to ja też dołożę się do Ciebie koleżanko z tym brakiem zdenerwowania.
(Nie zapeszając,bo jeszcze się dzień nie skończył.)
Będą dwie "przekory".:D
Wprawdzie pada cały dzień,ale...fajni ludzie dzisiaj dostarczyli mi trochę słońca w postaci uśmiechów-ot...takie ludzkie odruchy.
Czasem nawet zwykły,prosty gest czyni dzień udanym.sun



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-05 19:20 przez czarownicaao.

No to ja też dołożę się do Ciebie koleżanko z tym brakiem zdenerwowania.
(Nie zapeszając,bo jeszcze się dzień nie skończył.)
Będą dwie "przekory".:D
Wprawdzie pada cały dzień,ale...fajni ludzie dzisiaj dostarczyli mi trochę słońca w postaci uśmiechów-ot...takie ludzkie odruchy.
Czasem nawet zwykły,prosty gest czyni dzień udanym.sun[/quote]

Zgadzam się, drobny gest, uśmiech, to że ktoś Ci powie, że życzy Ci miłego dnia.
Tak niewiele a za razem tak wiele.

@banach

Kwestia ludzkiego podejścia.
Pewnie pierwsza Pani miała zły dzień albo mąż Ją zdenerwował.
Wiem z własnego doświadczenia,że "są ludzie i ludziska".
W tej samej sprawie jeden urzędnik potrafi powiedzieć tak,a drugi inaczej.Często sami nie doczytają,ale przepisowi są strasznie.
Zwykła codzienność.kawka

@kukingaku
@banach
Oby takich dobrych dni było jak najwięcej,
a nie człowiek człowiekowi wilkiem.:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-05 19:54 przez czarownicaao.

a mnie dziś wnerwiła pogoda
od samego rana pada i pada
buty letnie pochowałam a wczoraj widziałam babki w kozakach eh,,,,,

Cytat
banach
no nie ładnie nie ładnie , zgłoś do moderatora .

Eee, kiedy ona taka sympatyczna i oczka ma takie ladne... Moze wstydliwa, albo boi sie kontaktu ze 'zboczencami'. Jestem na nia zly i troche mi przykro, ale jej nie chce sprawiac problemow, czy przykrosci.

Cytat
banach
a mnie dziś wnerwiła pogoda
od samego rana pada i pada
buty letnie pochowałam a wczoraj widziałam babki w kozakach eh,,,,,
Kozaki tez sa fajne, ale dobrze wyobrazac sobie, ze kozaki i inne, to sandalki, wtedy przez caly rok bedziecie dbaly o stopy, a nie tylko alerty z okazji lata... No nie mowcie mi, ze tak nie jest. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-07 00:55 przez PrettyPinkToes.

Cytat
PrettyPinkToes
Cytat
banach
no nie ładnie nie ładnie , zgłoś do moderatora .

Eee, kiedy ona taka sympatyczna i oczka ma takie ladne... Moze wstydliwa, albo boi sie kontaktu ze 'zboczencami'. Jestem na nia zly i troche mi przykro, ale jej nie chce sprawiac problemow, czy przykrosci.

Cytat
banach
a mnie dziś wnerwiła pogoda
od samego rana pada i pada
buty letnie pochowałam a wczoraj widziałam babki w kozakach eh,,,,,
Kozaki tez sa fajne, ale dobrze wyobrazac sobie, ze kozaki i inne, to sandalki, wtedy przez caly rok bedziecie dbaly o stopy, a nie tylko alerty z okazji lata... No nie mowcie mi, ze tak nie jest. ;)
nie jest tak jak myślisz my nie dbamy o stópki :D tylko latem .
dbamy również i zimą jesienią i wiosna aby latem były one tak ładne i zadbane jęśli to tak sie bardzo interesuje

no i masz znowu pada;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-07 07:14 przez banach.

Cytat
banach
nie jest tak jak myślisz my nie dbamy o stópki :D tylko latem .
dbamy również i zimą jesienią i wiosna aby latem były one tak ładne i zadbane jęśli to tak sie bardzo interesuje

no i masz znowu pada;(

Cieszy mnie fakt, ze caly rok dbasz o swoje stopki, choc to nie ja bede mial z nimi przyjemnosc.. ;) Niestety jesli mi tu nie sciemniasz, to jestes z tym w zdecydowanej mniejszosci, gdyz znany jest wszystkim wiosenno-letni zryw do ratowania stop po zimie, bo trzeba je bedzie znow pokazac w sandalkach. :D I owszem, interesuje mnie to bardzo, bo poza latem sa jeszcze piekne wieczory, kiedy to chcialbym je widywac nie mniej ladne i zadbane. ;)

Nie smuc sie - jutro prawdopodobnie bedzie slonecznie. ;)

Zdenerwowała mnie kolezanka z pracy bo nie dotrzymała terminu i przed weekendem sie nie wyrobiłam z tym co chciałam. I denerwują mnie w szkole u syna, zwłaszcza jego wychowawca.

a mnie dzis duzo rzeczy wkurzyło bo chyba mam dzeń przyciagania agresorów
i roszczeniowców łacznie z moim męzem i córką którzy rzucaja sie do aorty

A mnie zasmuciło to, że szafa już nie jest taka jak dawniej. Napisałam do pewnej użytkowniczki w sprawie wystawionego przez nią przedmiotu. Najpierw uroiła sobie, że udostępniam swoje konto tutaj obcym osobom, kiedy zapytałam i poprosiłam o wytłumaczenie o co jej chodzi, stwierdziła, że się z nią bawię. Potem najechała na mnie za przeoczenie znaku zapytania... nie wytrzymałam i napisałam jej, żeby popoprawiała najpierw swoje błędy bo było ich kilka to napisała, że jestem niekulturalna, stosuje przytyki najniższych lotów i nie mam argumentów... na koniec wymyśliła sobie, że mój poziom dojrzałości poznaje po przeglądaniu przeze mnie ofert na smartfonie podczas spotkań ze znajomymi. NIGDY do tej pory nie przeglądałam jakichkolwiek ofert na smartfonie, mam stary tel, dzwonię z niego, czasem smsa wyślę.
Z dwojga złego, lepiej że to wyszło zanim dostała jakąkolwiek kasę, jak weszłam w jej profil to się przeraziłam, ona wprost w swoim profilu pisze, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje transakcje... wiadomo, że swojego zawsze można dojść przed sądem, ale nie ma co tracić czasu i nerwów na takich ludzi.

masz racje ostatnio źle się dzieje na szafie sporo dziewczyn ucieka .
Sytuacje były chwilami nie do zniesienia , skakały sobie do gardeł a teraz zauważyłam że ich po prostu tu już nie ma .
Mnie dzis wnerwiły na rynku babusy które łażą jak( podesrane ) z tymi swoimi
nieśmiertelnymi wózkami na kółkach .

szlag mnie trafia o mało nie wyryłam na glebie .
Nie wiadomo gdzie się gapić czy pod nogi czy na stragany . Najwięcej było grzybów różnych i dorodnych a nawet na jednym straganie były już czyste maślaki o dziwo bo one zawsze są oblepione igłami.
Niestety co jeszcze co przykuło mi uwagę to astronomiczne ceny warzyw i owoców.
Już nie mówiąc o wędlinach i reszcie .Jak tu uważać na portfel. O i jeszcze dostałam upomnienie za wpis Komunia syna narzeczonego i wiem że nie słusznie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-29 16:47 przez banach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komornik a windykator