Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

przestrzeganie diety

15 minut temu

zalety diety pudełkowej

30 minut temu

skuteczna dieta

51 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
incognito85
Cytat
carens
Może wy się więc orientujecie: W tym roku rozliczam się pierwszy raz razem z mężem na jednym picie. Należymy do dwóch różnych urzędów skarbowych.
Powinniście się rozliczać w tym samym urzędzie, przecież mieszkacie chyba razem?

Tak mieszkamy razem ale mamy inne miejsca zameldowania a co za tym idzie należymy do zupełnie innych urzędów skarbowych.

Macie obowiązek rozliczać się zgodnie z miejscem zamieszkania, nie zameldowania, nawet jeśli nie dopełniliście obowiązku meldunkowego.

MOże nie tyle zdenerwował dzisiaj co zirtowało zachowanie jakiegoś nastolatka, zachował się jakby miał coś nie tak z głową, kto normalny tak robi? Szłam sobie ulica i oglądałam wystawy a na przeciwko mnie wyskoczył chłopak z okrzykiem, żeby mnie przestraszyc, no nie wyszło mu bo akurat byłam zajęta oglądaniem wystwa, raczej zszokował swoim niedojrzałym i głupim zachowaniem.

Cytat
domisia1115
wkurzyłąm się po odstawieniu przed wczoraj tabletek anty zesypalo mi twarz :( (tradzik)

o tak ta kwestia tez mnie poirytowała, facet chce zebym zrobiła sobie przerwę, a ja nie chce, rozwale sobie tylko cykl i same z tego kłopoty będą, biore mała dawkę hormonów wiec nie ma na razie takiej potrzeby! Zreszta hormony biorę też ze względów leczniczych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 19:16 przez truskawka_ang.

Dzisiaj pokonałam około 26 km rowerem w dwie strony. Podróż powrotna to była katorga. Cały czas pod mocny wiatr, ledwo jechałam, o bólu nóg nie wspomnę. Dziękuję, do widzenia.

Denerwuje mnie to, że mam ciągle pod górkę. Po wyprowadzce starego alkoholika miało być lekko. Mam w tym roku przed sobą same wazne wydarzenia: skończyć magisterkę, obronić się, robić fajne prakty, aplikacja. A na razie jestem kłębkiem nerwów. Mam parszywą sytuację rodzinną i większość czasu spędzać jeżdżąc do szpitala, bo już dalej mi nie mogli wywieźć bliskiej osoby... ;/ ;/ ;/

kolejny dzien bez zmian z tradzikiem po odstawieniu anty i takim apetytem ze wszystko bym zjadla naraz ! wrrrrrrrrrrrr kiedy to sie skonczy wszystko :(

A mnie nic nie zdenerwowało ;P Miłego dziewczynki ;D

Ciśnienie mi się podnosi jak ktoś w kolejce za mną puka mnie wózkiem :P I tak też było dziś, babcia stała za mną i pukała mnie wózkiem w tyłek. Czy was też to denerwuje czy tylko ja jestem taka dziwna? :P

Nikt mnie nie pukał, przynajmniej nie wózkiem. Ale może to dlatego że przepuszczam trzęsące się ze starości staruszki i kobiety z wózkami :P

Cytat
incognito85
Mnie już któryś dzień z rzędu denerwuje szafiarenka. Czy moderacja w ogóle przegląda raporty od użytkowników?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 11:09 przez corkachaosu.

Cytat
MalgoZ
Ciśnienie mi się podnosi jak ktoś w kolejce za mną puka mnie wózkiem :P I tak też było dziś, babcia stała za mną i pukała mnie wózkiem w tyłek. Czy was też to denerwuje czy tylko ja jestem taka dziwna? :P

Och nie, to drażni jak diabli. Nawet jak zrobisz pół kroku do przodu albo się obrócisz to dalej cię tykają tym wózkiem... delikatnie ręką odpycham wózek do tyłu. fajne zdziwienie x]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 11:13 przez SunFlower23.

Cytat
incognito85
Nikt mnie nie pukał, przynajmniej nie wózkiem. Ale może to dlatego że przepuszczam trzęsące się ze starości staruszki i kobiety z wózkami :P

Tyle, że to pukanie nie było ze starości, babcia ewidentnie chciała mnie tym pukaniem przesunąć do przodu, żeby mogła już wypakować wszystkie swoje zakupy. Problem tkwił w tym, że przede mną stan chłopak, i zapewne czuł mój oddech na swoich plecach, bo babcia skutecznie mnie dopukała do pleców tego chłopaka :P
Cytat
SunFlower23
Cytat
MalgoZ
Ciśnienie mi się podnosi jak ktoś w kolejce za mną puka mnie wózkiem :P I tak też było dziś, babcia stała za mną i pukała mnie wózkiem w tyłek. Czy was też to denerwuje czy tylko ja jestem taka dziwna? :P

Och nie, to drażni jak diabli. Nawet jak zrobisz pół kroku do przodu albo się obrócisz to dalej cię tykają tym wózkiem... delikatnie ręką odpycham wózek do tyłu. fajne zdziwienie x]

Muszę wypróbować Twój patent :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 11:16 przez MalgoZ.

Cytat
carens
Tak mieszkamy razem ale mamy inne miejsca zameldowania a co za tym idzie należymy do zupełnie innych urzędów skarbowych.
Rozliczam się z mężem wspólnie trzeci raz, mamy identyczną sytuację (inne urzędy skarbowe i jeszcze inny w miejscu zamieszkania) i rozliczamy się raz w jednym raz w drugim - nikogo nie informowaliśmy o tym fakcie wcześniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 11:29 przez dzwooneczek.

a mnie dzis nic nie zdenerwowalo, przyjechalam do Polski na swieta, pobede tutaj tydzien ;)

Cytat
izuuucha
od 4 miesięcy męczę się z nogą po operacji :( już mam tego dość i chcę chodzić normalnie! :(

Kochanie uszy do góry :) w styczniu ubiegłego roku miałam osteotomię fulkersona, potem 4 tyg plackiem i lament bo tylko mogłam siedzieć albo leżeć na plecach :/ (rzecz jasna z wyciągniętą nogą...) ale to wszystko minęło! :) po miesiącu leżenia odłogiem i miesiącu mozolnej rehabilitacji od rana do wieczora powolutku chodziłam już sama (bez kul), zginałam nogę do ponad 90 stopni i nawet wróciłam do pracy (mam siedzącą).
wiem, że teraz jest Ci ciężko ale dojdziesz do siebie :) :* wytrwałości Ci życzę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tragiczne śmierci nastolatków - można zapobiec?