Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:13:08

Dziewczyny!
Otóż przyszła mi do głowy pewna rzecz... Zauważyłam, od dłuższego czasu, że
dziewczyny na forach coraz częściej szukają zaczepki. Denerwuje mnie to, że nie można się wypowiedzieć na konkretny temat, bo obsypują takimi komentarzami, lubie ten portal ale czasami myślę żeby w cholere usunąć stąd konto. Może stwórzmy nowy wątek i każdy będzie pisał o tym co go boli i nie będzie wylewał złości na innych.
Co Wy na to?

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:16:44

dobry pomysl kazda bedzie mogla powiedziec co jej na sercu lezy

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:19:07

TAk ,niefajnie czasem jest na forum ,szczególnie gdy ktoś kogos ,bez powodu wyzywa od pustaków nie sadzisz?Mozna mieć rozne zdanie ale wyzywac od razu?Poza tym o swoich bolączkach jest już wątek :)
Jeśli chcesz by forum było fajne to może zacznij sama od siebie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 11:20 przez perelecka.

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:22:11

Zauważyłam, od dłuższego czasu, że dziewczyny na forach coraz częściej szukają zaczepki.

Zauważyła od dłuższego czasu, a konto od kwietnia. To może załóż wątek ze swojego zweryfikowanego konta?

Oooo masz co mnie boli! To, że takie pseudocwaniary zakładają niezweryfikowane konta, bo boją się napisać coś w obawie, że ktoś ich rozpozna.

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:23:39

Trzeba takie olać i tyle, zawsze się znajdzie ktoś, komu nic nie pasuje

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:26:29

Cytat
perelecka
TAk ,niefajnie czasem jest na forum ,szczególnie gdy ktoś kogos ,bez powodu wyzywa od pustaków nie sadzisz?Mozna mieć rozne zdanie ale wyzywac od razu?Poza tym o swoich bolączkach jest już wątek :)
Jeśli chcesz by forum było fajne to może zacznij sama od siebie?
sama wczoraj wyzywałaś od pustaków

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:34:32

Mi leży na sercu to, że moderacja nie ingeruje w obrażanie, wyzywanie i wulgaryzmy, rozdaje za to warny za głupoty. Nie da tu się w ogóle normalnie pogadać przez to.

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:39:15

Każdego dnia znajdzie się na forum desperat/ka, która ma zły dzień i wywala swoje frustracje na innych, szczególnie robią to niezweryfikowane osoby.
Jak wchodzę na taki wątek i widzę wpisy chamskie, wulgarne i obrażające innych nawet słowa w nim nie napiszę.
Pozdrawiam wszystkich, którzy potrafią pisać normalnie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:46:19

Cytat
incognito85
Mi leży na sercu to, że moderacja nie ingeruje w obrażanie, wyzywanie i wulgaryzmy, rozdaje za to warny za głupoty. Nie da tu się w ogóle normalnie pogadać przez to.

Moderacja zawsze ingeruję w takie sprawy, jeśli mają one podstawy moja droga.

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:51:01

Cytat
samotnaola
Cytat
perelecka
TAk ,niefajnie czasem jest na forum ,szczególnie gdy ktoś kogos ,bez powodu wyzywa od pustaków nie sadzisz?Mozna mieć rozne zdanie ale wyzywac od razu?Poza tym o swoich bolączkach jest już wątek :)
Jeśli chcesz by forum było fajne to może zacznij sama od siebie?
sama wczoraj wyzywałaś od pustaków
A przeczytałaś dokąłdnie co napisałam?chyba raczej nie, napisałam BEZ POWODU ,wiec przeczytaj na drugi raz dokładnie zanim skomentujesz .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 11:52 przez perelecka.

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:53:22

Cytat
perelecka
Cytat
samotnaola
Cytat
perelecka
TAk ,niefajnie czasem jest na forum ,szczególnie gdy ktoś kogos ,bez powodu wyzywa od pustaków nie sadzisz?Mozna mieć rozne zdanie ale wyzywac od razu?Poza tym o swoich bolączkach jest już wątek :)
Jeśli chcesz by forum było fajne to może zacznij sama od siebie?
sama wczoraj wyzywałaś od pustaków
A przeczytałaś dokąłdnie co napisałam?chyba raczej nie, napisałam BEZ POWODU ,wiec przeczytaj na drugi raz dokładnie zanim skomentujesz .
nikogo nie powinno wyzywać się od pustaków, Ty jako osoba dorosła poniekąd dojrzała powinnaś wiedzieć

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 11:59:24

Cytat
rudamarysia
Cytat
incognito85
Mi leży na sercu to, że moderacja nie ingeruje w obrażanie, wyzywanie i wulgaryzmy, rozdaje za to warny za głupoty. Nie da tu się w ogóle normalnie pogadać przez to.

Moderacja zawsze ingeruję w takie sprawy, jeśli mają one podstawy moja droga.
Faktycznie, bluzg z tego wątku (2 strona) http://szafiarenka.pl/8/7800158/mezczyzna-za-granica,2.html usunęłyście JUŻ po 24 godzinach. Przydałoby się jeszcze wręczyć ostrzeżenie (WSZYSCY SĄ RÓWNI WOBEC PRAWA, NAWET NA SZAFIE) i zmoderować pozostałe offtopy i obraźliwe posty z tego wątku, jak również kilku dzisiejszych (a dopiero 12...)
Więc łaskawie NIE KŁAM, droga pani moderator, tylko zastanów się co zmienić (może kogo?), żeby wreszcie to forum zaczęło wyglądać jak forum, nie rynsztok.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

odnośnie forum...

15 kwi 2014 - 12:33:52

Wątek przejrzałam dziś, nie wiem kto zajmował się wcześniejszym sprawdzaniem i moderowaniem. Każdy inaczej postrzega obrażanie, ale ewidentnie nie widzę, by użytkowniczki Ci ubliżały czy używały obraźliwych słów. Jeśli chcesz zmieniać ten portal to proszę zweryfikuj konto i zgłoś kandydaturę na moderatorkę, może wtedy będzie Ci o wiele z nami lepiej:)
Oczywiście zamykam ten wątek, ponieważ powstał drugi specjalnie, by każda z nas mogła ponarzekać;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co Cię denerwuje, co Cię dzisiaj zirytowało/zasmuciło?