Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 19:08:40

Już za 3 tygodnie moja bratowa ma termin porodu, ja i kilka osób z rodziny i jej koleżanki chcemy zrobić jej małe przyjęcie i dać prezenty. Ale chyba jakieś bardziej praktyczne, i coś innego niż kolejne śpioszki. Co polecacie?

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 19:12:56

praktyczne będą również staniki do karmienia
Poza tym warto podpytać przyszłą mamę czego będzie najbardziej potrzebowała w tym okresie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-14 19:13 przez AlexWag.

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 19:13:03

A ona wie o tym przyjeciu ? Jesli tak to moze niech zrobi liste czego jeszcze potrzebuje ? Lub co z czasem moze jej sie przydac. I kazdy z gosci niech wybierze cos z tej listy.

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 19:15:14

Cytat
sonia1456
A ona wie o tym przyjeciu ? Jesli tak to moze niech zrobi liste czego jeszcze potrzebuje ? Lub co z czasem moze jej sie przydac. I kazdy z gosci niech wybierze cos z tej listy.
to ma być niespodzianka, poza tym jak się jej pytamy co jej jeszcze potrzebne to mówi że mamy nic nie kupować. Pomyślałam o jakiś pampersach i kosmetykach dla dzieci

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 19:25:58

Pampersy, kosmetyki, chusteczki - tego nigdy malo. Tylko podzielcie sie, ze np. jedna osoba kupuje pampersy 1, inna 2, 3 itd. Ja dostalam z poczatku same 1, a dzieci z nich dosc szybko wyrastaja. Wiec fajnie miec zapas.

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 19:42:39

Świetny pomysł! Sama marzyłam o takim przyjęciu ale niestety żadna z moich koleżanek nie wpadła na taki pomysł :D Przyszła Mama na pewno będzie zachwycona :)

Można kupić coś praktycznego: pampersy, chusteczki, kosmetyki. Ubranka też mogą być. I zabawki dla maluszka. Jakieś grzechotki, karuzela, mata edukacyjna, leżaczek bujaczek, itd :)

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 19:45:28

Cytat
MyszeQ
Świetny pomysł! Sama marzyłam o takim przyjęciu ale niestety żadna z moich koleżanek nie wpadła na taki pomysł :D Przyszła Mama na pewno będzie zachwycona :)

Można kupić coś praktycznego: pampersy, chusteczki, kosmetyki. Ubranka też mogą być. I zabawki dla maluszka. Jakieś grzechotki, karuzela, mata edukacyjna, leżaczek bujaczek, itd :)
takie rzeczy akurat mają po poprzednim dziecku i ubranka też. Szukam takiej malutkiej sukienki jak dla baletnicy :D

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 20:05:44

Pampersy..moim zdaniem najbardziej się przydadzą..

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 20:13:35

Przyszła mamusia na pewno zaopatrzyła się już w wiele rzeczy na maluszka. Myślę tak jak AlexWag, że staniki do karmienia mogą bardzo się przydać. Często jest tak, że kobieta robiąc zakupy dla dziecka zapomina o swoich potrzebach. Oczywiście nie wyklucza to tego, że i dla dzidziusia można kupić coś fajnego.

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 20:19:19

niedługo również zostanę mamusią, bardzo fajny pomysł z tym przyjęciem. Myślę że pampersy czy chusteczki to dobry pomysł. Ubranka pewnie już kupiła, dostała i zapewne jeszcze dostanie. Jeśli już mają być ubranka to wolałabym dostać coś większego na potem. Wiadomo dzidzia szybko rośnie.

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 20:22:40

To coś w stylu Baby shower :)

Przyjęcie dla przyszłej mamy

14 kwi 2014 - 20:29:28

Pampersów, chusteczek, płynów do kąpieli, mleka jeśli nie zamierza karmić piersią lub wkładek laktacyjnych jeśli zamierza - takich rzeczy według mnie, matki dwójki dzieci, nigdy nie jest za dużo.

Oprócz tego śliniaki i pieluchy tetrowe. Dla samej mamy poduszka do karmienia. Torba z przewijakiem. Jakieś balsamy na rozstępy czy coś w tym stylu. Lepiej praktycznie niż kupić coś z rozmachem żeby leżało.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z kim mieszkasz?