Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:30:27

Też pewnie macie takie pytania nad którymi się zawsze zastanawiacie a nie znacie odpowiedzi. Może mi pomożecie. Często na ulicy widzę osoby na prawdę przy tuszy. Ważą 80, 100 a czasem 120 kg zastanwiam się ile takie osoby muszą jeść i jak niezdrowo żeby doprowadzić do takiego stanu. Ile kalori musza jesc by tak wygladac? Nie chcę być złośliwa po prostu ciekawi mnie to
hahaha nagle wszyscy przy kosci to wina choroby :((( to po co w sklepach te czekolady skoro nikt ich nie je? :D pohejtowane?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-14 18:56 przez juliar123.

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:33:33

A pomyślałaś, że niektórzy z nich mogą być chorzy i z powodu np. leków przytyli?

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:34:07

Cytat
xkasiax1495
A pomyślałaś, że niektórzy z nich mogą być chorzy i z powodu np. leków przytyli?
wiedzialam ze takie beda odpowiedzi! nie pytam o te chore tylko o te co siedza codziennie w kfc...

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:34:10

malo jedzą i malo sie ruszają.tluszczyk sie odkłada. albo duzo jedzą i się nie ruuszają, albo obżerają sie jak świnie. powodów jest wiele, nawet choroba. wiec ja widząc taką osobę nie oceniam jej po samym wygladzie.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:34:12

hmm co jedzą? powiem Ci co ja jadłam jak byłam bardzo gruba: biały chleb, kiełbachę, majonez, słodycze, zapijałam słodkimi napojami, obżerałam się do granic możliwości, potrafiłam zjeść pół dużej pizzy (3 kawałki) i knyszę, a za dwie godziny sięgałam po kanapki na których oczywiście było duuużo majonezu i tak w kółko. Moja dieta prawie w ogóle nie miała warzyw, chyba że w knyszy. Teraz wiele się zmieniło, dużo pracy przede mną ale nigdy nie przekroczę już tej granicy, nie wrócę do tamtego świata. To był jakiś obłęd.

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:34:25

czasem wcale niedużo///
moja mama po wycieciu tarczycy z 58 kg drobnej kobiety stała się 90 kg


trochę wrażliwości dziewczyno

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:35:05

Moja mama je 3 razy więcej tego co ja.
Tzn. ja zjem obiad i koniec,a ona dokłada 3 razy,często też w nocy podjada;(
Leki wzmagają jej apaetyt,sto razy ją namawiałam żeby to jakoś zmieniła,ale widocznie jej nie zależy...

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:35:45

Nie koniecznie muszą "wpieprzyć" całego prosiaka i trzy tuziny kurczaków. Wszystko zależy od przemiany materii i zdrowia organizmu oraz stylu życia.
A tak poza tym, to do czego jest Ci potrzebna ta wiedza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-14 18:37 przez wikijaja.

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:36:00

Cytat
juliar123
Cytat
xkasiax1495
A pomyślałaś, że niektórzy z nich mogą być chorzy i z powodu np. leków przytyli?
wiedzialam ze takie beda odpowiedzi! nie pytam o te chore tylko o te co siedza codziennie w kfc...

Skoro siedzą codziennie w kfc, to wiesz co jedzą o.O

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:36:48

Cytat
Assiia
Cytat
juliar123
Cytat
xkasiax1495
A pomyślałaś, że niektórzy z nich mogą być chorzy i z powodu np. leków przytyli?
wiedzialam ze takie beda odpowiedzi! nie pytam o te chore tylko o te co siedza codziennie w kfc...

Skoro siedzą codziennie w kfc, to wiesz co jedzą o.O
okres masz ze taka zlosliwa? jakby przez caly dzien zjedli raz kfc to pol biedy, co oprocz tego?:)
Cytat
wikijaja
Nie koniecznie muszą "wpieprzyć" całego prosiaka i trzy tuziny kurczaków. Wszystko zależy od przemiany materii i zdrowia organizmu.
A tak poza tym, to do czego jest Ci potrzebna ta wiedza?
ksiazke pisze:) a po co ci wiedza po co ja pytam?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-14 18:37 przez juliar123.

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:38:43

Cytat
Assiia
Cytat
juliar123
Cytat
xkasiax1495
A pomyślałaś, że niektórzy z nich mogą być chorzy i z powodu np. leków przytyli?
wiedzialam ze takie beda odpowiedzi! nie pytam o te chore tylko o te co siedza codziennie w kfc...

Skoro siedzą codziennie w kfc, to wiesz co jedzą o.O

Haa to samo miałam napisac:D

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:38:48

Cytat
juliar123
Cytat
xkasiax1495
A pomyślałaś, że niektórzy z nich mogą być chorzy i z powodu np. leków przytyli?
wiedzialam ze takie beda odpowiedzi! nie pytam o te chore tylko o te co siedza codziennie w kfc...

Nie wspomniałaś o tym w swoim poście, a ja bardzo nie lubię wrzucać wszystkich do jednego worka. Po za tym to chyba ich sprawa co jedzą i jak wyglądają.

Po za tym pytasz o to co jedzą osoby grube, a teraz odpowiadasz "siedzą codziennie w kfc" gdzie logika? A tak w ogole skąd wiesz, że codziennie? Tylko nie wyskakuj mi teraz, że tam pracujesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-14 18:40 przez xkasiax1495.

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:39:46

Cytat
xkasiax1495
Cytat
juliar123
Cytat
xkasiax1495
A pomyślałaś, że niektórzy z nich mogą być chorzy i z powodu np. leków przytyli?
wiedzialam ze takie beda odpowiedzi! nie pytam o te chore tylko o te co siedza codziennie w kfc...

Nie wspomniałaś o tym w swoim poście, a ja bardzo nie lubię wrzucać wszystkich do jednego worka. Po za tym to chyba ich sprawa co jedzą i jak wyglądają.

Po za tym pytasz o co co jedzą osoby grube, a teraz odpowiadasz "siedzą codziennie w kfc" gdzie logika? A tak w ogole skąd wiesz, że codziennie? Tylko nie wyskakuj mi teraz, że tam pracujesz.
juz napisalam ksiazke pisze:) a ja nikogo nigdzie nie wrzucam tylko sie pytam

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:39:55

Cytat
juliar123
Cytat
Assiia
Cytat
juliar123
Cytat
xkasiax1495
A pomyślałaś, że niektórzy z nich mogą być chorzy i z powodu np. leków przytyli?
wiedzialam ze takie beda odpowiedzi! nie pytam o te chore tylko o te co siedza codziennie w kfc...

Skoro siedzą codziennie w kfc, to wiesz co jedzą o.O
okres masz ze taka zlosliwa? jakby przez caly dzien zjedli raz kfc to pol biedy, co oprocz tego?:)
Cytat
wikijaja
Nie koniecznie muszą "wpieprzyć" całego prosiaka i trzy tuziny kurczaków. Wszystko zależy od przemiany materii i zdrowia organizmu.
A tak poza tym, to do czego jest Ci potrzebna ta wiedza?
ksiazke pisze:) a po co ci wiedza po co ja pytam?

A po co Ci ta wiedza czy mam okres ? Może przetestuj na sobie ile musisz zjeść, zeby ważyc 100-120 kilo ;>

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

co jedzę grube osoby

14 kwi 2014 - 18:40:05

Ale autorce wpisu nie chodziło raczej o osoby chore tylko o takie które po prostu dużo jedzą i pyta się co jedzą... skoro ja, osoba z nadwagą potrafię pisać wprost co ja "wtulałam" będąc jeszcze grubszą to sorry, ale trzeba mieć dystans do siebie i patrzeć na siebie realistycznie. Z drugiej strony ja osobiście znam dwie dziewczyny które zwalają wszystko na tarczycę (ale zaznaczam, chodzi mi o te konkretne przypadki i nie mówię że u wszystkich chorych na tarczycę tak jest - żeby nie było że jadę po kimś z waszych rodzin). Chodzi o to, że płaczą, że są grube bo mają problemy z hormonami, ale przy mnie potrafią zjeść tyle co dwa chłopy, staram się im jakoś przemówić do rozsądku ale widzę że mają klapki na oczach, same sobie szkodzą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyjęcie dla przyszłej mamy