Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Jak pomagacie potrzebującym?

03 paź 2014 - 06:04:20

W zasadzie często pomaganie nie wymaga od nas praktycznie żadnych nakładów finansowych. Wiedzieliście na przykład,że jedynie 40% przekazuje 1% podatku w rozliczeniu na cele potrzebujących? To wciąż zbyt mało ponieważ biorąc pod uwagę te 60% osób to nazbierają się całkiem niezłe sumy...
Tak czy inaczej jeśli interesuje Was ochrona zwierząt warto jest zajrzeć sobie tutaj. Na stronie znajduje się lista organizacji pożytku społecznego, gdzie można obecnie przekazać pieniądze.

Jak pomagacie potrzebującym?

03 paź 2014 - 06:40:28

przeważnie na parkingach kręcą się bezdomni, biedni i czasem zdarzy się tak ze dam komus worek bułek i pasztet, a ostatnio podszedł do mnie facet i prosił o mleko i bułki, a nie o pieniądze jak zazwyczaj. Poszlam zrobilam mu male zakupy w tym upragnione mleko i bułki, dałam reklamówkę, bardzo podziękował, a ja obserwowałam z auta gdzie on to niesie, czy przypadkiem komus nie oddaje. A on schował sie za blokami i zaczał pic mleko, przegryzając bułką. Pieniędzy nie daje na alkohol. Jak chca pieniadze to pytam a moze cos do jedzenia ? to wtedy odmawiają ...

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Jak pomagacie potrzebującym?

20 maj 2018 - 10:59:59

A czy wspieracie jakieś fundacje?

Jak pomagacie potrzebującym?

20 maj 2018 - 16:59:08

wspieram przede wszystkim misje święte - Afryke

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyczka w Poznaniu