Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie kupić materac ?

gorący temat

edukacja dzieci

wczoraj o 20:57

Fotowoltaika a Sauna

wczoraj o 18:44

Montaż Klimatyzacji

wczoraj o 15:09

Książka

wczoraj o 11:49

auto skup

wczoraj o 11:00

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ostatnio jadac autostrada lub ekspresowka, nie pamietam byl taki dziwny rozjazd nad przeciwnym pasem wisial znak ze tam jest droga na warszawe to jade... wjechalam pod prad :D no ale tez troche winy w tym zlego oznakowania.

Pare samochodow wtedy za mna tak pojechalo pod prad :D

Moja jedyna "wpadka".... byłam tak zakręcona, rozdrażniona (akurat trudne dni...) pojechałam na miasto na zakupy. Za rossmannem parking, który jest z górką...Zostawiłam samochód wszystko ładnie pięknie, Wracam....a mojego auta nie ma! Ja mysle gdzie samochód, rozglądam się, a on stoczył mi się do przodu, zostawiłam go na luzie bez ręcznego! wstyd! faceci się śmieja, ludzie patrzą....;))))

taaa... ja raz też wyjeżdzłam na 129874 ludzie mężczyzna jakiś tał koło auta i się smiał i jeszcze mi zgasł ;D

Ważne jest, aby znak B-36 był widoczny i czytelny dla kierowców, dlatego jego lokalizacja wymaga starannego wyboru. Więcej informacji na temat kryteriów wyboru lokalizacji dla tego znaku znajdziesz pod adresem https://okiemtruckera.pl/blog/znak-drogowy-b-36/ co pomoże w uniknięciu nieporozumień na drodze.

No dlatego ja zawsze powtarzam, że warto znać przepisy i oznaczenia! Szczególnie problematyczne może być oznakowanie robót drogowych, o czym piszą w artykule pod linkiem https://wszystkodobudowydomu.pl/oznakowanie-robot-drogowych-i-nie-tylko-kiedy-stosowac-slupki-na-drodze/, gdzie autor skupia się przede wszystkim na tym, kiedy stosować słupki na drodze. Polecam nawet jeśli ktoś już wie co i jak, bo tych informacji nigdy za wiele :)

Farba drogowa służąca do tworzenia "martwych pasów" na autostradach to innowacja, która pomaga w redukcji hałasu drogowego. Specjalna tekstura i skład chemiczny tej farby zmniejszają hałas opon odbijających od nawierzchni. Takie rozwiązania i ich efektywność można zbadać, odwiedzając stronę https://magnifier.pl/innowacyjne-zastosowania-farby-drogowej-od-bezpieczenstwa-do-sztuki-ulicznej/ więc poprawa komfortu akustycznego w pobliżu ruchliwych dróg ma pozytywny wpływ na jakość życia mieszkańców.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

silny ból nie do zniesienia