Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej!
Szukam cateringu w Poznaniu. Jest sporo firm, ale może są tu Poznanianki i mają jakąś firmę sprawdzoną? Pomóżcie!

Nie wiem czy pytanie jeszcze aktualne, ale że właśnie ostatnio korzystałam z cateringu podczas jednaj z imprez rodzinnych to mogę ci polecić firmę Powozownia.pl. Z tego co wiem to obsługują nie tylko takie niewielkie uroczystości, ale również wesela, eventy i przyjęcia dla VIPów. Zerknij sobie do ich galerii :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Ja szczerze polecam Powozownię. To świetna firma, która organizuje zarówno małe, kameralne imprezy (komunie, wesela), jak i duże festiwale (np. Męskie Granie czy Malta Festival). Wystarczy zajrzeć na ich stronę, aby zobaczyć, jakie cuda potrafią stworzyć :) Polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Tak, Powozownia jest rewelacyjna jeśli chodzi o catering. Miałam okazję być na weselu na którym oni zajmowali się jedzeniem i było przepysznie. Oprócz smaku to wszystko świetnie wyglądało. Ja też niedługo planuję wesele i bardzo intensywnie o nich myślę :) Naprawdę warto wejść na ich stronę i pooglądać to wszystko :)

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 4/5

ja polecam ABCATERING (http://oferia.pl/wykonawca/abcatering/124291) Koleżanka korzystała z ich usług na weselu i jedzenie było przepyszne.
Mają oni restaurację na Międzychódzkiej więc można tam na miejscu ocenić jakość ich dań. Ponadto organizują imprezy w plenerze: pikniki, śniadania na trawie, majówki, grzybobranie, biesiady przy grillu, ogniska, dla grup zorganizowanych a także dla osób indywidualnych.
Dodatkowym plusem jest bardzo miła obsługa i indywidualne podejście do każdego klienta

też słyszałam o powozowni. dużo koleżanek z pracy korzystało z usług cateringowych tej firmy. dobry stosunek jakości do ceny i z tego, co widzę mają dobre opinie na forach i portalach z opiniami.

A czy jesteście w stanie polecić coś z Krakowa? Czy np. ten byłby Waszym zdaniem ok Catering Kraków ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 18:47 przez steffan66aa.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
steffan66aa
A czy jesteście w stanie polecić coś z Krakowa? Czy np. ten byłby Waszym zdaniem ok www.podaniolami.pl?

Nie zbyt. Radzę zamiast tego zamówić w http://www.krkcatering.pl/ - dużo smaczniejszy catering a i ceny mają niższe więc nie ma sensu.

zweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Mieszkałam w Poznaniu pół roku na wymianie studenckiej i zamawiałam jedzenie z cateringu jedzeniemarzenie. Bardzo dobre posiłki :)

Bigmar na Góreckiej Poznań, zdecydowanie mogę polecić.
Zamawiałam jedzenie na chrzest do domu na 10 osób. Pomimo iż impreza nie była duża właściciel portaktował nas jak każdego innego klienta. Dla innych mieliśmy chyba za małe zamówienie, nawet nie odpisali. Jedzenie było świeże, smaczne, dojechało gorące, obsługa też ok. Jedzenie musiało być świeże, ponieważ zostało nam sporo.Być może porcje duże, więc odgrzewaliśmy potrawy jeszcze przez kolejne 2 dni i nic z nimi się nie działo.
Polecam.
Pozdrawiam Dorota

Dobrej jakości catering znajdziesz na https://suvibox.pl/catering-dietetyczny-poznan/ Jednakże nie zapominaj o tym, że żadna dieta nie przyniesie efektu bez odpowiedniej aktywności fizycznej.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
blusrenata
Dobrej jakości catering znajdziesz na suvibox.pl/catering-dietetyczny-poznan/ Jednakże nie zapominaj o tym, że żadna dieta nie przyniesie efektu bez odpowiedniej aktywności fizycznej.

Kosztowałam z Suvibox ale kilka razy mieli obsuwę i obecnie korzystam z Fitking Catering, jestem naprawdę mega zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

zamów sobie na próbę Fit Fragola Catering :) nie pożałujesz! Catering ma spoko cenę, nie jest drogi, a jedzenie jest rewelacyjne :) Czuć że robią jedzenie z wysokiej jakości produktów, a jeśli chodzi o same dania to są bardzo dobre :)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

W Poznaniu działa Pureandfresh, a oni serwują super zdrowe i dobre posiłki, zatem wybór powinien być prosty!

Ja z Gdańska niestety

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co byś zabrała na bezludną wyspę?