Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 12:07:26

Chcę kupić na urodziny siostrze laptopa. Jakie marki polecacie? ja mam asusa, ale zapytam i was o zdanie :) wpadł mi w oko ultrabook ale one są znacznie droższe

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 13:30:30

Musiałabyś podać jakim budżetem dysponujesz, jaki rozmiar matrycy Cie interesuje (ultrabooki to bardziej 13,3" i 14,1";) i do czego siostra będzie używać laptopa - jakieś specjalne programy, konkretne gry? Niektóre aplikacje wymagają np dobrej karty graficznej, drugie procesora, trzecie dużej ilości RAM... Tak więc ciężko powiedzieć cokolwiek sensownego bez tych informacji ;) Ultrabooki to 2500zł +

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 13:34:17

Polecam apple oraz HP i zdecydowanie odradzam Sony.

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 16:34:25

Cena nie gra roli :)
Ja sama za swojego asusa zapłaciłam 3tys i sądze że od tej ceny mam zamiar kupić. chyba zainwestuję w zenbook



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 16:56 przez samotnaola.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 16:36:40

ja mam samsunga serii 3 z 6gb ramu. Dobry, świetnie radzi sobie z obciążeniem programami typu autocad Robot wiec i z grami sobie da rade.
pytalam w sklepach jak szukalam swojego, że obecnie samsungi "górują". Najmniejszy procent samsungów jest w serwisach ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 16:37 przez djmc14.

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 16:58:05

Chyba zainwestuję w asus zenbook, wezmę do sklepu kogoś kto się zna na komputerach :)

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 20:28:41

Zenbook to bardzo dobry wybór, bardzo lekki i cienki laptop z podświetlaną klawiaturą. Zazwyczaj kupując przez internet masz dużo taniej, tutaj w x-komie masz wersję z i5 i 8GB RAM, czyli na dzisiejszy dzień optymalnie:
<moderacja>spam
Uważaj na opinie niektórych pracowników sklepów, którzy czasami próbują wepchnąć klientowi model, który poprostu ciężko schodzi. W x-komie masz też odbiór osobisty, mają sporo salonów w całej Polsce. Nieraz tam zamawiałem i polecam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-16 15:43 przez moderator.

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 20:31:44

Ja od 6 lat mam della inspiron 1525. Ten model jest już stary, ale polecam tę firmę.

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 20:32:56

ja mialam acera kiedys, teraz zaczelam studia do ktorych jest mi potrzebny dobry laptop z dobrym procesorem, karta graficzna itp. Padlo znowu na acera i jak na razie jestem zadowolona. ze starym acerem nie mialam tez zadnych problemow przez 4lata, raz mi sie popsul kabel i nie ladowal mi kompa i mikrofon mi sie zepsul(ale to juz sie nie oplacalo mi naprawiac bo podlaczalam przenosny). Moge polecic ci tego kompa

Acer aspire 6930 - stary komp (1800 zl bo byl uzywany i po znajomosci kupiony)
Acer aspire V3 - ten ktory mam teraz(5500zl kupilam za granica)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 20:34 przez zambezi.

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 20:33:30

Cytat
bortolomeo
Zenbook to bardzo dobry wybór, bardzo lekki i cienki laptop z podświetlaną klawiaturą. Zazwyczaj kupując przez internet masz dużo taniej, tutaj w x-komie masz wersję z i5 i 8GB RAM, czyli na dzisiejszy dzień optymalnie:
LINK

Uważaj na opinie niektórych pracowników sklepów, którzy czasami próbują wepchnąć klientowi model, który poprostu ciężko schodzi. W x-komie masz też odbiór osobisty, mają sporo salonów w całej Polsce. Nieraz tam zamawiałem i polecam.
jak będę kupować to w saturnie, tam swój kupowałam i facet pokazał mi ok 10 modeli które pasowały do moich potrzeb, omówił a ja wybrałam

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 20:35:07

ja polecam toshibe, obecnie to moja druga;) pierwsza bedzie miala juz prawie 5 lat i dalej dziala! :D , tego co mam teraz smiga ladnie, nie zawiesza sie, a model to c850 ;)

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 20:39:59

Cytat
humavitz
Ja od 6 lat mam della inspiron 1525. Ten model jest już stary, ale polecam tę firmę.
Też mam tego samego laptopa 6 lat! Niezniszczalny, Dell to niesamowita firma :)

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 20:42:00

Cytat
onesunnight
Cytat
humavitz
Ja od 6 lat mam della inspiron 1525. Ten model jest już stary, ale polecam tę firmę.
Też mam tego samego laptopa 6 lat! Niezniszczalny, Dell to niesamowita firma :)

Też dostałaś na osiemnastkę? :P

Jaki laptop?

27 mar 2014 - 20:45:13

Cytat
humavitz
Cytat
onesunnight
Cytat
humavitz
Ja od 6 lat mam della inspiron 1525. Ten model jest już stary, ale polecam tę firmę.
Też mam tego samego laptopa 6 lat! Niezniszczalny, Dell to niesamowita firma :)

Też dostałaś na osiemnastkę? :P

Nieee, wzięłam wtedy na abonament w Orange ;)
Było z nim dużo przygód, ale jeszcze się trzyma, chociaż planuje zakup nowego :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POLECAM likemore.pl !