Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki laptop?

31 mar 2016 - 07:12:24

Pytałaś sie w rtv Euro agd? Są tam raty 0% bo ostatnio kupowałam sobie laptopa i nie wymagali u mnie abym koniecznie kupowała ubezpieczenie. Zapytali się po prostu czy chcę wziąć, powiedziałam ze nie i nie było problemu z ratami ( swoją drogą szybko to załatwiliśmy bo całkość trwała jakieś kilka minut).

Obecnie jest tam również dobra promocja na laptopy Lenovo. Jeśli kupisz tam laptopa tej firmy możesz testować za darmo przez 30 dni.

Jaki laptop?

15 kwi 2016 - 15:41:43

wszystko tylko nie toshiba

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki laptop?

18 kwi 2016 - 10:11:21

Ja jakiś czas temu kupowałam sobie laptopa. Powiem Wam,ze ceny są obecni bardzo drogie z uwagi na wysoki kurs dolara ;/ Jak dolar był po 3 zł to jednak ceny były niższe a obecnie za mniej niż te 1500 zł nie kupi się sprzętu.

Moje patenty na tańsze zakupy to:
szukanie na aukcjach i potem targowanie się ze sprzedawcami
olx ale na używane trzeba szczególnie uważać aby nie sprzedali bubla
porównywarki cenowe
NO i ostatnio odkryłam bardzo fajną stronę targomat Można tam napisać model sprzętu jaki nam się podoba i na stronie powinni wytartować najlepszą cenę na niego. Kilka razy juz z niej korzystałam przy zakupie sprzęciku i fajna sprawa :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki laptop?

13 maj 2016 - 07:34:59

Cytat
natglika
Pytałaś sie w rtv Euro agd? Są tam raty 0% bo ostatnio kupowałam sobie laptopa i nie wymagali u mnie abym koniecznie kupowała ubezpieczenie. Zapytali się po prostu czy chcę wziąć, powiedziałam ze nie i nie było problemu z ratami ( swoją drogą szybko to załatwiliśmy bo całkość trwała jakieś kilka minut).

Obecnie jest tam również dobra promocja na laptopy Lenovo. Jeśli kupisz tam laptopa tej firmy możesz testować za darmo przez 30 dni.

Też tam kupowałam laptopa :) KOnkretnie kilka dni temu.Skorzystałam z opcji rat bo nie miałam kasy na to aby kupić za gotówkę. Poza tym do mojego Asusa dorzucili mi za darmo pakiet office co mnie bardzo cieszy bo nigdy nie mogłam się przekonać do darmowego open office. Muszę pochwalić obsługę.Nie była nachalna i doradziła mi na co się konkretnie zdecydować.

Jaki laptop?

14 gru 2016 - 17:12:53

ja tez własnie planuje kupic sobie lapto, na pewno kupie go przez Internet, bo taniej to wychodzi :) ale mam problem jaki model wybrać :( chyba najbardziej ze wszystkich dostępnych na rynku podoba mi się ten: https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-y700-recenzja-dane-techniczne-video-test-czy-warto/3428/ ale za Chiny nie wiem, czy on ma dobre czy złe parametry? może ktoś z was ma z nim jakiesa doświadczenia? będe wdzięczna za podpowiedź.

Jaki laptop?

16 sty 2017 - 14:07:21

Może popytaj znajomych w tej kwestii? Wydaje mi się, że to może być najlepsze źródło informacji :)

Jaki laptop?

19 sty 2017 - 21:07:35

Zależy od potrzeb użytkownika.

Jaki laptop?

26 sty 2017 - 17:12:35

Polecam popatrzeć na różne rankingi w necie :)

Jaki laptop?

26 sty 2017 - 18:16:08

Asus albo Dell

Jaki laptop?

26 sty 2017 - 18:36:36

ja mam apple i polecam!
fajny, zgrabny, bateria jest mega bardzo długo trzyma, leciutki i cieniutki ale mało pamięci
samsungi też fajne, lecz sporo cięższe
nie polecam lenovo, po 2 latach zacina się niemiłosiernie, nie da się nic zrobić na nim pomimo przywrócenia do ustawień fabrycznych

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki laptop?

06 lut 2017 - 16:21:12

Lenovo ma spoko ofertę ;)

Jaki laptop?

10 lut 2017 - 15:58:42

Cytat
meci555
Lenovo ma spoko ofertę ;)

Potwierdzam :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Jaki laptop?

22 lis 2017 - 12:04:44

Niedawno kupiłam tego della <moderacja> super, w końcu mogę normalnie korzystać z komputera bez zamulania, wszystko śmiga, yt, gry be prolemu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-28 22:00 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy samochód