Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Winietki na wesele

23 mar 2014 - 10:09:20

Ja byłam na kilku weselach z winietkami i na pewno na swoim też je będę miała. Jako gość nie musiałam się stresować czy zajmę sobie odpowiednie miejsce co jest bardzo wygodne.

Winietki na wesele

23 mar 2014 - 10:12:09

u nas byly winietki i przynajmniej byl porządek, a nie walka o miejsce;)
na jednym z wesel, na ktorym bylismy tak sie goscie porozsiadali, ze dla rodzicow mlodych zabraklo miejsc kolo siebie, bo przeciez nie mogl jeden kolo drugiego usiasc;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 10:12 przez kashvi.

Winietki na wesele

23 mar 2014 - 10:12:50

Każdy chyba zna swoich gości i wie kto z kim jest rodziną, znajomymi, kto się lubi, a kto nie. Dla mnie winietki są super pomysłem, sama go wykorzystałam, co prawda nie na weselu, ale na 18stce :)

Winietki na wesele

23 mar 2014 - 10:35:01

Byłam na weselu, gdzie miejsca były ustalone. Były dwa rzędy - w jedynym siedziała rodzina panny młodej, a w drugim pana młodego. Jak dla mnie było ok, siedziało się ze swoimi, a nie z obcymi ludźmi. A co jeśli przyszedł ktoś z osobą towarzyszącą i było tylko jedno wolne miejsce, a drugie gdzieś na końcu stołu? I w dodatku przy obcej rodzinie :P Po co się tak rozdzielać... Dla mnie przydział miejsc to sprawa oczywista.

Winietki na wesele

23 mar 2014 - 10:41:01

Tak, tak i jeszcze raz tak.
W zeszłym roku byliśmy na ślubie, gdzie mój ówczesny narzeczony był świadkiem. Ponieważ matka i macocha pana młodego kłóciły się o to, kto ma usiąść koło niego (a mieli siedzieć oczywiście świadkowie z osobami towarzyszącymi) my wylądowaliśmy na szarym końcu stołu.
U mnie później na ślubie był winietki i posadziłam wszystkich koło siebie i każdy był zadowolony z towarzystwa obok i mówili, że winietki to super pomysł. I teraz na każdym z naszych znajomych będą :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Winietki na wesele

25 mar 2014 - 08:23:31

Moja przyjaciolka tez miala winietki na weselu, robila w Chorzowie w http://www.rcc.pl/ i tam juz jej na miejscu oni zrobil. Tzn ona ukladala kto gdzie siedzi, ale same karteczki jej zrobili. PRzydatne to jest, bo w przynjmniej mozesz tak pousadzac ludzi zeby ci co sie znaja i lubia siedzieli obok siebie , wtedy wiesz,ze beda sie dobrze bawic :)

Winietki na wesele

25 mar 2014 - 08:26:41

robić winietki, to mega ułatwia wszystkim życie!

Winietki na wesele

25 mar 2014 - 08:30:10

Bardzo dobry pomysł!!

Ja żałuje , że u siebie na weselu tego nie zrobiłam.
Ludzie od strony męża tak się pchali , że ledwo moi rodzice znaleźli miejsca;/ Masakra...

Ludzie zamiast wejść kulturalnie na sale , leca jakby za darmo kawałek sera dawali ;/ a mając winietki każdy siada tam gdzie ma przypisane i już. Chociaż podejrzewam , że będą się szukać i też chaos powstanie;./

Winietki na wesele

25 mar 2014 - 08:30:45

Ja byłam na takim weselu i niestety nie był to zbyt trafny wybór, przyznam, że nie byłam zadowolona, każdy ma prawo wyboru i wie najlepiej wokół jakich członków rodziny czuję się najlepiej i nie powinno się tego narzucać.

Winietki na wesele

25 mar 2014 - 08:32:16

Ja byłam na weselach gdzie było i tak i tak. Tam gdzie nie było oznaczonych miejsc to ludzie się przepychali, przekładali sobie rzeczy i w ogóle niezłe cyrki były. Z karteczkami niby było lepiej, ale też raz trafiło nam się tak, że posadzili nas z jakimiś starymi wujkami i ciotkami przy stole, a dodam, że był to ślub znajomych narzeczonego i nie znaliśmy w ogóle tych ludzi. Z to narzeczony znał sporo młodych osób, które były na tym weselu. Okazało się, że któryś z rodziców tak nas rozsadził, bo nie wiedział kim jesteśmy. Państwo młodzi jak to zobaczyli to nas przepraszali i kombinowali z miejscami przy ich stole, gdzie siedzieli wszyscy młodzi, ale już machnęliśmy na to ręką.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Winietki na wesele

07 lip 2020 - 08:10:16

No wlasnie my zastanawiamy się czy nie zrezygnować. Swoją droga dawaliście jakieś prezenty gościom?

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Winietki na wesele

07 lip 2020 - 09:53:16

Jak dla mnie winietki to konieczność, albo chociaż przypisanie do stołu. Byle nie bez niczego bo wtedy jest bitwa o miejsce, przepychanki, zajmowanie miejsc, młode osoby siedzą ze starszymi, pary osobno, dalsza rodzina albo znajomi usiądą jak najbliżej, a Ci najbliżsi na końcu, no ogólnie cyrk.
Jak dla mnie winietki są niezbędne. Chociażby taka sytuacja. Siada para. Jedno krzesło puste i następna para. Jak wiadomo na weselu krzesła wyliczone więc ktoś bedzie musiał usiąść na tym miejscu. Obce osoby w koło. Np. W innym wieku. Więc jakby nie patrzeć ta osoba siedzi sama .... Ani sie do kogo odezwać ani nic ...

Jesli chodzi o prezenty, polecam krówki https://z-milosci.pl/krowki-slubne-1-kg-lawendowe/ Niedrogie i jednocześnie smaczne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-13 11:43 przez jalenka.

Winietki na wesele

24 sie 2021 - 12:23:19

napisanie imion to super pomysł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poczta jak wysyłać taniej