Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Treningi i dieta keto

36 minut temu

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

usmiechnij się ! nie jest źle!

21 mar 2014 - 00:06:59

Cytat
niebajka
Hej Dziewczynki ! Strasznie dziś smutno na tej szafie, kiedy nie wejdę, kilka wątków depresujnej tresci.
CHce wam poprawić jakoś humor :),

Stoję sobie dziś w sklepowej kolejce-lada przy serkach, wędlinach itp. gdzie Panie ekspedientki obsuługją. Kolejka spora, spiesze sie, no ale cóż, czekam cierpliwie ! aż tu nagle wpada jakaś Pancia :D i przemyka między ludźmi :

" przepraszam, przepraszam, ja tylko po szyneczke .. " i pcha się w najlepsze !

na co druga, z trojka dzieci przy wózku :

" A JA TO CO PRZEPRASZAM, PO CAŁĄ ŚWINIE TUTAJ STOJE ? " :D ..


Inna historia:

Jadę sobie kiedyś tramwajem w Krakowie.. i siedzi Matka z Dzieckiem, synek nieźle daje w palnik. Drze sie, krzyczy, zaczepia ludzi, kopie ich.. matka zero reakcji, aż siedzący niej naprzeciwko facet reaguje i wywiązuje się taki dialog :
" prosze zwrocic uwage swojemu synowi, zeby przestał mnie kopać" - " prosze mnie nie pouczac, ja swoje dziecko wychowuję bezstresowo ! "

Gosciu widać poirytowany, jeszcze kilka przystanków jedzie, i znosi dokuczanie chłopca, ale w końcu wstaje, przymierza się do wysiadki i wyciąga gume z buzi, nakleja babie na czoło i mowi " ja tez bylem bezstresowo wychowywany" :D:D .. cały autobus nie mogl sie powstrzymać ze śmiechu, a kobiecina z dzieckiem z burakiem na twarzy wysiadła przy następnej okazji :D

a wy, macie jakies ciekawe anegdotki ? :)

Pierwszą historię ściągnęłaś od kogoś innego, bo już to czytałam. Bardzo nieładnie.

Druga historia, to historia powtarzana już chyba od 10 lat. Coś w rodzaju urban legend, tylko na wesoło. Jeśli w ogóle tak to można określić.

usmiechnij się ! nie jest źle!

21 mar 2014 - 00:20:26

Z tą gumą to ja też już gdzieś to słyszałam.

usmiechnij się ! nie jest źle!

21 mar 2014 - 00:27:00

corkachaosu dzięki. ;)

Nie dziwne, że słyszałyście te historię, bo są stare jak świat. :)

usmiechnij się ! nie jest źle!

21 mar 2014 - 14:20:09

Mi się dzisiaj nic śmiesznego nie zdarzyło jeszcze, ale fajnie, że świeci słońce i w końcu zdrowa jestem, bo od tygodnia siedziałam na L4 :)

usmiechnij się ! nie jest źle!

21 mar 2014 - 14:25:15

wow jaka druga historia :D

ja miałam podobnie jak z twoja szyneczkę :)
Stoję wczoraj w kolejce do szewca wpada Pańcia i przepraszam przepraszam, bo ja tylko buty odebrać.
A Pan na to "przepraszam jest kolejka, myśli Pani, że my co będziemy te buty szyć?!"

usmiechnij się ! nie jest źle!

21 mar 2014 - 14:29:14

Szłam kiedyś do kasy w New Yorkerze i widziałam, że stała tylko laska z chłopakiem.. Ustawiłam się za nimi, mieli dużo ubrań, więc dosyć długo babka ich kasowała.. Tak sobie stoję, przyglądam się i myślę sobie "Boże, ten koleś ma normalnie damską parkę!" - Beżowa z kapturkiem z futerkiem, ściągana w pasie... ;D Zaśmiałam się pod nosem i stoję dalej myśląc już o tysiącu innych spraw... Nagle słyszę zza pleców, że ktoś się chyba do mnie burzy.. Odwracam się a jakaś babka do mnie, że się wepchałam w kolejkę - nie wiem skąd to wzięła, bo stałam tam już dobre ze 2 minuty ;D Zobaczyła moją dziwną minę i dalej się wydzierała, że się wepchałam, na co ja w ogóle całkowicie bez zastanowienia wypaliłam "Przecież cały czas stoję za tym typem w damskiej kurtce!" - Nie wiem czemu to powiedziałam, to był spontan, koleś się odwrócił i miał taki wzrok, że myślałam, że się popłacze ;D Towarzystwo jednak się rozbawiło ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomagacie innym?