Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:06:52

Hej Dziewczynki ! Strasznie dziś smutno na tej szafie, kiedy nie wejdę, kilka wątków depresujnej tresci.
CHce wam poprawić jakoś humor :),

Stoję sobie dziś w sklepowej kolejce-lada przy serkach, wędlinach itp. gdzie Panie ekspedientki obsuługją. Kolejka spora, spiesze sie, no ale cóż, czekam cierpliwie ! aż tu nagle wpada jakaś Pancia :D i przemyka między ludźmi :

" przepraszam, przepraszam, ja tylko po szyneczke .. " i pcha się w najlepsze !

na co druga, z trojka dzieci przy wózku :

" A JA TO CO PRZEPRASZAM, PO CAŁĄ ŚWINIE TUTAJ STOJE ? " :D ..


Inna historia:

Jadę sobie kiedyś tramwajem w Krakowie.. i siedzi Matka z Dzieckiem, synek nieźle daje w palnik. Drze sie, krzyczy, zaczepia ludzi, kopie ich.. matka zero reakcji, aż siedzący niej naprzeciwko facet reaguje i wywiązuje się taki dialog :
" prosze zwrocic uwage swojemu synowi, zeby przestał mnie kopać" - " prosze mnie nie pouczac, ja swoje dziecko wychowuję bezstresowo ! "

Gosciu widać poirytowany, jeszcze kilka przystanków jedzie, i znosi dokuczanie chłopca, ale w końcu wstaje, przymierza się do wysiadki i wyciąga gume z buzi, nakleja babie na czoło i mowi " ja tez bylem bezstresowo wychowywany" :D:D .. cały autobus nie mogl sie powstrzymać ze śmiechu, a kobiecina z dzieckiem z burakiem na twarzy wysiadła przy następnej okazji :D

a wy, macie jakies ciekawe anegdotki ? :)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:09:46

Ahahahah! Dooobre! Mi ostatnio nic ciekawego się nie przytrafiło, ale podbijam. ;)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:09:54

haha, o tej gumie do żucia też mi kolega opowiadał, masakra :D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:10:06

hahahahahah tekst o świni genialny !!!! :D hahahahahahahahha


ale to z gumą do żucia też fajne :P chciałabym zobaczyć minę tej babki :D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:10:58

Cytat
sabina_002
haha, o tej gumie do żucia też mi kolega opowiadał, masakra :D

bezcenne :D:D guma made my day :D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:12:29

hahahahha :D o bezstresowym wychowaniu już słyszałam, ale i tak mega mnie to rozbawiło. ;)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:15:02

Miejskie legendy. :)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:15:03

hahahahha odrazu hmorek lepszy ;) czekam na dalsze historyjki :D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:15:38

hahaha ;D dziękuje poprawiłaś mi humor ! ;)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:20:01

a wy nie macie zadnych ? ;p ja mam jeszcze jedna, ale w sumie w kościele słyszałam, i nie jest aż tak zabawna, i nie wiem czy opowiadac :"D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:20:55

ja wczoraj u dentysty zakończyłam leczenie. pani doktor na koniec poprawiła mi jedynki (gratis :D)bo były takie sobie. jak je zobaczyłam to tak się ucieszyłam, że prawie podskoczyłam i próbując jednocześnie zejść z fotela wylałam wodę i przywaliłam głową w tą lampę co sie nią przyświeca do buzi. guza mam dziś jak byk ale łażę z otwartą paszczą dosłownie hehe

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:24:07

niebajka -opowiadaj ;D !

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:24:25

Cytat
kasiurek
ja wczoraj u dentysty zakończyłam leczenie. pani doktor na koniec poprawiła mi jedynki (gratis :D)bo były takie sobie. jak je zobaczyłam to tak się ucieszyłam, że prawie podskoczyłam i próbując jednocześnie zejść z fotela wylałam wodę i przywaliłam głową w tą lampę co sie nią przyświeca do buzi. guza mam dziś jak byk ale łażę z otwartą paszczą dosłownie hehe

HAHAHA, ŚLIWA MUSI BYC :D

mojego kolegi żona, montuje swojej córce, rozowy styropianowy kaska na glowe , bo ta chodzi po domu, i ciagle gdzies ryje glowa :D:D
Cytat
monika889
niebajka -opowiadaj ;D !

Anegdotka kościelna prosto z ust misjonarza :
"Przychodzi narzeczeństwo do bram św. Piotra, i mówi, że chcą razem wejść za próg. Święty Piotr odpowiada, że no niestety nie jesteście małżeństwem, takiej możliwości nie ma. Oni skruszeni, mocno zakochani mówią, że może w ramach wyjątku bo im bardzo zależy. Św. uparcie odpowiada, że nie może i tyle. Narzeczeństwo chwile rozmyśla i rzecze: "No to my sobie tutaj na ławeczce przed bramą usiądziemy, i poczekamy, jakiś ksiądz przyjdzie, to nam ślubu udzieli, i wejdziemy razem." na co św. odpowiada " NO JA JESTEM TUTAJ JUŻ 2000 LAT, I ŻADNEGO KSIĘDZA TUTAJ JESZCZE NIE BYŁO! " :D:)
NIE MAM POSŁUCHU DZISIAJ ! siet :D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 21:31 przez niebajka.

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 23:51:41

Był kiedyś taki dłuuuugi wątek, w którym szafiarki opisywały swoje śmieszne historię. Nie wiecie jak może się nazywał? ;) Bo nie mogę znaleźć...

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 23:53:50

Cytat
Oleksandra8
Był kiedyś taki dłuuuugi wątek, w którym szafiarki opisywały swoje śmieszne historię. Nie wiecie jak może się nazywał? ;) Bo nie mogę znaleźć...

Wpisz w wyszukiwarkę "urban legends", "miejskie legendy", pewnie sporo Ci wyskoczy. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ruszył konkurs :)