Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

23 minut temu

dieta organizacja

38 minut temu

przestrzeganie diety

55 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:06:52

Hej Dziewczynki ! Strasznie dziś smutno na tej szafie, kiedy nie wejdę, kilka wątków depresujnej tresci.
CHce wam poprawić jakoś humor :),

Stoję sobie dziś w sklepowej kolejce-lada przy serkach, wędlinach itp. gdzie Panie ekspedientki obsuługją. Kolejka spora, spiesze sie, no ale cóż, czekam cierpliwie ! aż tu nagle wpada jakaś Pancia :D i przemyka między ludźmi :

" przepraszam, przepraszam, ja tylko po szyneczke .. " i pcha się w najlepsze !

na co druga, z trojka dzieci przy wózku :

" A JA TO CO PRZEPRASZAM, PO CAŁĄ ŚWINIE TUTAJ STOJE ? " :D ..


Inna historia:

Jadę sobie kiedyś tramwajem w Krakowie.. i siedzi Matka z Dzieckiem, synek nieźle daje w palnik. Drze sie, krzyczy, zaczepia ludzi, kopie ich.. matka zero reakcji, aż siedzący niej naprzeciwko facet reaguje i wywiązuje się taki dialog :
" prosze zwrocic uwage swojemu synowi, zeby przestał mnie kopać" - " prosze mnie nie pouczac, ja swoje dziecko wychowuję bezstresowo ! "

Gosciu widać poirytowany, jeszcze kilka przystanków jedzie, i znosi dokuczanie chłopca, ale w końcu wstaje, przymierza się do wysiadki i wyciąga gume z buzi, nakleja babie na czoło i mowi " ja tez bylem bezstresowo wychowywany" :D:D .. cały autobus nie mogl sie powstrzymać ze śmiechu, a kobiecina z dzieckiem z burakiem na twarzy wysiadła przy następnej okazji :D

a wy, macie jakies ciekawe anegdotki ? :)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:09:46

Ahahahah! Dooobre! Mi ostatnio nic ciekawego się nie przytrafiło, ale podbijam. ;)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:09:54

haha, o tej gumie do żucia też mi kolega opowiadał, masakra :D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:10:06

hahahahahah tekst o świni genialny !!!! :D hahahahahahahahha


ale to z gumą do żucia też fajne :P chciałabym zobaczyć minę tej babki :D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:10:58

Cytat
sabina_002
haha, o tej gumie do żucia też mi kolega opowiadał, masakra :D

bezcenne :D:D guma made my day :D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:12:29

hahahahha :D o bezstresowym wychowaniu już słyszałam, ale i tak mega mnie to rozbawiło. ;)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:15:02

Miejskie legendy. :)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:15:03

hahahahha odrazu hmorek lepszy ;) czekam na dalsze historyjki :D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:15:38

hahaha ;D dziękuje poprawiłaś mi humor ! ;)

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:20:01

a wy nie macie zadnych ? ;p ja mam jeszcze jedna, ale w sumie w kościele słyszałam, i nie jest aż tak zabawna, i nie wiem czy opowiadac :"D

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:20:55

ja wczoraj u dentysty zakończyłam leczenie. pani doktor na koniec poprawiła mi jedynki (gratis :D)bo były takie sobie. jak je zobaczyłam to tak się ucieszyłam, że prawie podskoczyłam i próbując jednocześnie zejść z fotela wylałam wodę i przywaliłam głową w tą lampę co sie nią przyświeca do buzi. guza mam dziś jak byk ale łażę z otwartą paszczą dosłownie hehe

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:24:07

niebajka -opowiadaj ;D !

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 21:24:25

Cytat
kasiurek
ja wczoraj u dentysty zakończyłam leczenie. pani doktor na koniec poprawiła mi jedynki (gratis :D)bo były takie sobie. jak je zobaczyłam to tak się ucieszyłam, że prawie podskoczyłam i próbując jednocześnie zejść z fotela wylałam wodę i przywaliłam głową w tą lampę co sie nią przyświeca do buzi. guza mam dziś jak byk ale łażę z otwartą paszczą dosłownie hehe

HAHAHA, ŚLIWA MUSI BYC :D

mojego kolegi żona, montuje swojej córce, rozowy styropianowy kaska na glowe , bo ta chodzi po domu, i ciagle gdzies ryje glowa :D:D
Cytat
monika889
niebajka -opowiadaj ;D !

Anegdotka kościelna prosto z ust misjonarza :
"Przychodzi narzeczeństwo do bram św. Piotra, i mówi, że chcą razem wejść za próg. Święty Piotr odpowiada, że no niestety nie jesteście małżeństwem, takiej możliwości nie ma. Oni skruszeni, mocno zakochani mówią, że może w ramach wyjątku bo im bardzo zależy. Św. uparcie odpowiada, że nie może i tyle. Narzeczeństwo chwile rozmyśla i rzecze: "No to my sobie tutaj na ławeczce przed bramą usiądziemy, i poczekamy, jakiś ksiądz przyjdzie, to nam ślubu udzieli, i wejdziemy razem." na co św. odpowiada " NO JA JESTEM TUTAJ JUŻ 2000 LAT, I ŻADNEGO KSIĘDZA TUTAJ JESZCZE NIE BYŁO! " :D:)
NIE MAM POSŁUCHU DZISIAJ ! siet :D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 21:31 przez niebajka.

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 23:51:41

Był kiedyś taki dłuuuugi wątek, w którym szafiarki opisywały swoje śmieszne historię. Nie wiecie jak może się nazywał? ;) Bo nie mogę znaleźć...

usmiechnij się ! nie jest źle!

20 mar 2014 - 23:53:50

Cytat
Oleksandra8
Był kiedyś taki dłuuuugi wątek, w którym szafiarki opisywały swoje śmieszne historię. Nie wiecie jak może się nazywał? ;) Bo nie mogę znaleźć...

Wpisz w wyszukiwarkę "urban legends", "miejskie legendy", pewnie sporo Ci wyskoczy. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ruszył konkurs :)