Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:15:37

Też macie takie problemy z rodzicami? Z ojcem nigdy nie było okej, ale z mamą zawsze byłyśmy sobie bliskie. Wszystko jej zawsze mówiłam... Ale od dłuuuższego czasu już nie wiem co mam zrobić by jej podpasować. Mam 19 lat, nie ma za mną problemu, studiuje, pracuję, nie mam nałogów, zaradna jestem a ona ciągle jest dla mnie niemiła. Spytam się czy jest mleko, czy idzie ze mną na spacer to albo nakrzyczy albo odburknie nigdy normalnie nie odpowie. na pytanie o co jej chodzi odpowiada: daj mi spokój, zajmuj się sobą ja chcę mieć spokój. Owszem mama ma dużo na głowie, ale to nie powód by być taką. Dodatkowo nigdy w życiu nikt mnie w domu nie pochwalił... tylko krytyka. A ja już nie wiem co zrobić by było okej, przeszkadza jej, że proszę ją żeby mi coś kupiła w sklepie albo, że jestem w tym samym pomieszczeniu. Dla mojego chłopaka, koleżanek jest super miła. Jak trafić do osoby, która bez powodu jest ciągle na mnie zła. Boli mnie to, że rodzice mają dzieci ćpunów, nieuków, nierobów i odzywają się do nich, starają pomóc a ja jej zawsze nie pasuje....
Dodam, że nie ma mi nic specjalnie do zarzucenia, nie obraziła się o coś tylko po prostu 'ogólnie' ma jakiś problem do mnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-15 22:19 przez juliar123.

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:19:54

nie wiem co CI doradzić...
mam pytanie, od kiedy Wasze stosunki są takie? czy jak byłaś mniejsza to było tak samo?

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:20:11

Moja tez taka jest. Wiecznie ze mnie niezadowolona. Nie znosze jej, czlowiek do ktorego nie mam zadnych uczuc,.
Ale ja sie wyprowadzilam z domu w wieku 19 lat i kontakt z nia mam raz na kilka miesiecy i to telefoniczny. I tak jest najlepiej.

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:24:14

Cytat
psychoaktywna
nie wiem co CI doradzić...
mam pytanie, od kiedy Wasze stosunki są takie? czy jak byłaś mniejsza to było tak samo?
no niby zawsze kontakt bo względem mówienia sobie wszystkiego a raczej ja jej jest super... nadal jej wszystko mówię bo muszę , zawsze mnie niby słucha , ale to bardziej ciekawość. a jesli chodzi o takie codzienne relacje jest taka niemiła. Stosunki pogorszały się stopniowo. Jak byłam mała bardzo o mnie dbała , ale zawsze krytykowała. i tak zostało

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:24:15

chciałabym,żeby Twoja mama przeczytała,to co napisałaś.To właśnie powinnaś Jej powiedzieć,na pewno zadziała;-)pozdrawia matka;)

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:25:04

Cytat
vampireagnes
chciałabym,żeby Twoja mama przeczytała,to co napisałaś.To właśnie powinnaś Jej powiedzieć,na pewno zadziała;-)pozdrawia matka;)
mowie jej to ciągle... ona odpowiada na to... JAK CI TAK NIE PASUJE TO SIĘ DO MNIE NIE ODZYWAJ, JA MAM SWOJE ŻYCIE TY SWOJE , DAJ MI SPOKÓJ

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:26:38

może mama ma jakiś problem o którym nie może Ci powiedzieć i przez to jest taka naburmuszona.

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:29:53

Cytat
vampireagnes
może mama ma jakiś problem o którym nie może Ci powiedzieć i przez to jest taka naburmuszona.
no ona ciągle narzeka, dużo pracy, dużo obowiązków, dużo na głowie, ale co ja jej z tym zrobię? dla obcych przynajmniej jest normalna... :(

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:31:20

Cytat
vampireagnes
może mama ma jakiś problem o którym nie może Ci powiedzieć i przez to jest taka naburmuszona.
Dokładnie tak samo pomyślałam (też jestem matką i czasami przeżywam wieczorem, że w ciągu dnia byłam nieprzyjemna dla swoich dzieci)
Ile mama ma lat? Może jakaś menopauza ją dopada? Może z Twoim ojcem nie potrafi się dogadać, a to później, niestety, na dzieciach się odbija :(

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:32:21

Cytat
wikijaja
Cytat
vampireagnes
może mama ma jakiś problem o którym nie może Ci powiedzieć i przez to jest taka naburmuszona.
Dokładnie tak samo pomyślałam (też jestem matką i czasami przeżywam wieczorem, że w ciągu dnia byłam nieprzyjemna dla swoich dzieci)
Ile mama ma lat? Może jakaś menopauza ją dopada? Może z Twoim ojcem nie potrafi się dogadać, a to później, niestety, na dzieciach się odbija :(
53... juz po menopauzie... z tatą to od zawsze są bo są , ale czemu ja biedna na tym cierpie?

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:34:04

promblem jest w Twojej mamie- a nie w Tobie.Może ona już po prostu taka jest- albo jest jakaś chora, niezrównoważona, ma nerwicę, bierze jakieś psychotropy.Takie jest moje zdanie-bo takie środki odurzające różnie działają na psychikę.

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:35:23

Jestem trochę jak Twoja mama, taki mam paskudny charakter. Może po prostu taka jest? Nie potrafi wyrażać uczuć i dlatego tak to wychodzi.

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:36:15

Ja się nie dziwie, że masz taki problem, skoro zamiast z mamą o tym porozmawiać to piszesz tutaj.
Rozumiem, że chcesz się wyżalić, ale ja bym właśnie od szczerej rozmowy z mamą zaczęła.

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:36:20

Cytat
magnolia113
Jestem trochę jak Twoja mama, taki mam paskudny charakter. Może po prostu taka jest? Nie potrafi wyrażać uczuć i dlatego tak to wychodzi.
z tym ze dla innych jest mega zabawna , mega pozytywna a dla mnie tylko złość , bycie niemiłym i kłamstwa... tez tak masz?

mama się nie odzywa

15 mar 2014 - 22:37:46

może ma menopauzę?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Okropni teściowie POMOCY!!!!