Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Badanie grupy młodzieży

09 mar 2014 - 21:09:09

Hej. Chciałabym poznać Wasze zdanie w pewnej sprawie.
Otóż, chciałabym przeprowadzić badanie pewnym testem psychologicznym na jeden z przedmiotów na studia. Potrzebuję do tego celu sporej grupy ludzi w podobnym wieku. Nie chcę przeprowadzać tego testu przez internet, bo nie wolno takich testów rozpowszechniać, dlatego wpadłam na pomysł, by iść do liceum, które skończyłam, i poprosić ze 3 nauczycielki, aby udostępniły mi część lekcji. Podejrzewam, że badanie to potrwa około 15 minut, więc dość dużo czasu. Powiedziałam o moim pomyśle mamie i wyraziła obawę, że nauczycielki będą niezadowolone, że "rozwalam" im lekcję... Jak Wy uważacie, wypada je poprosić o zgodę? Naprawdę nie chcę, żeby się na mnie wkurzyły;/

Badanie grupy młodzieży

09 mar 2014 - 21:13:11

Zawsze warto spróbować :) Nie uważam, żeby były złe..:)

Badanie grupy młodzieży

09 mar 2014 - 21:17:52

najpierw musisz poprosić o zgode dyrektora....

Badanie grupy młodzieży

09 mar 2014 - 21:23:07

ja przeprowadzałam badania do pracy mgr i poszłam do dyrektora a nie nauczycielek - jego decyzja jest najważniejsza więc nie miałam żadnych problemów :)

Badanie grupy młodzieży

09 mar 2014 - 21:27:51

A ja myślę, że to w porządku pomysł!
Jeśli żadnej nauczycielce nie zalazłaś za skórę podczas szkoły to na pewno Ci nie odmówią :D Tym bardziej, jeśli nie będą chciały rozwalać lekcji takiej typowej, to są jeszcze wychowawcze, może na tej patrzyłyby nieco przychylniej ;)

Badanie grupy młodzieży

09 mar 2014 - 21:31:43

Musisz iść do dyrektora. Jeśli on wyrazi zgodę to na pewno uda Ci się przeprowadzić badania :) wiele osób do prac dyplomowych przeprowadza badania w szkołach :)

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Badanie grupy młodzieży

09 mar 2014 - 21:40:37

Idź do dyrekcji :) Przecież zawsze jest coś takiego jak ZWO na których, nic oszukujmy się, nic się nie robi :P

Badanie grupy młodzieży

09 mar 2014 - 22:19:56

Obawiam się, że jak pójdę do pani dyrektor, to one będą złe, że załatwiam takie sprawy za ich plecami, w sensie, że z ich zdaniem się nie liczę, bo jak pani dyrektor pozwoli, to one muszą się zgodzić:P

Badanie grupy młodzieży

09 mar 2014 - 22:29:09

A jesli zrobisz to za plecami dyrekcji to mozesz miec problemy, polecam sie jednak udac do kobiety a nauczycielki mozesz poprosic wczesniej o ewentualna mozliwpsc zrobienia to w ich klasach, aby kazdy byl zadowolony :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to za matka ?! nie pojmuje tego