Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta

09 mar 2014 - 20:24:39

dziewczyny mam 156 wzrostu i ważę 49 kg. Chciałabym trochę schudnąć już zaczęłam ćwiczyc. Ale chciałabym też ograniczyc się z jedzeniem i zastanawiam się czy jeżli przez wiekszosc czasu bede jadla sucharki wafle ryzowe jogurty naturalne owoce czy to pomoze? nie znam jakiejs skutecznej diety i w sumie nie chcialoby mi się gotowac jakis specjalnych rzeczy.

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

dieta

09 mar 2014 - 20:27:58

no tak wazysz zdecydowanie za duzo proponuje scisla glodowke ...:)

dieta

09 mar 2014 - 20:29:18

nie widzi mi sie ta 'dieta'

dieta

09 mar 2014 - 20:32:28

Nadwagi raczej nie masz, więc wystarczy, że bedziesz zdrowo się odzywiać. Nie jedz słodyczy, odstaw napoje gazowane, nie jedz po nocach - ostatni posiłek 2h przed snem. Jesli bardzo chcesz może do tego ograniczyć białe pieczywo, itp. Bardziej radykalna dieta nie ma sensu, a jedząc tylko wafle i suchary zepsujesz sobie zdrowie albo nabawisz anemii.

dieta

09 mar 2014 - 20:41:18

Bosheee, już nawet nie mówię, że to tania prowokacja, ale gadanie w stylu "będę jadła same jogurty to schudnę" jest głuuuupie. Jak masz schudnąć jedząc same węglowodany???

Ogarnij się dziewczyno, ogarnij...

dieta

09 mar 2014 - 20:45:31

Czy na prawdę myślisz, ze dieta to suchary i jogurt naturalny ?? Radzę zasięgnąć porady u dietetyka, który odpowiednio dobierze dietę. Po ta twoja dieta możesz sobie wyrządzić krzywdę a jak dla mnie 49 kg to bardzo niska waga i dieta tu jest zbędna.

dieta

09 mar 2014 - 20:49:28

przeciez nie wazysz duzo ale jesli juz musisz to jdz zdrowo, owoce warzywa pij duzo wody, zadnych slodzonych napojow i moze troche ruchu ?

dieta

09 mar 2014 - 20:54:40

upisałabym się na temat tego jak głupia byłaby taka dieta,ale mi się nie chcę,wolę poćwiczyć w tym czasie ;)

dieta

09 mar 2014 - 21:12:29

Głodówką nic tu nie zdziałasz , a osiągniesz jednynie efekt jojo .
Dieta to zmiana nawyków żywieniowych a nie na jakiś czas zrezygnowanie z jedzenia .
ogranicz słodycze , smażone potrawy , ogranicz pieczywo i staraj się jeść mniej na kolacje - woda i tylko woda , żadne słodzone napoje .
Gwarantuje Ci że waga zacznie spadać ale cierpliwość to nieodzowny element diety !
Trzymam kciuki !

dieta

06 lip 2022 - 17:53:28

Faktycznie sama dieta jest na pewno bardzo ważna w naszym życiu i gdy zależy nam na zdrowiu to na pewno fajnie jest się nią zainteresować. Muszę przyznać, że ja również całkiem niedawno czytałam na stronie https://www.odzyskaj.eu/czy-mozna-jesc-slodycze-na-diecie/ o tym jak wygląda sprawa z jedzeniem słodyczy będąc na diecie.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

dieta

30 sie 2022 - 16:20:20

Ale ty z twoją wagą nie potrzebujesz żadnej diety, a jedynie ćwiczeń. Z czego ty chcesz schudnąć? Idź na fitness albo na siłownię. Sprawdź która siłownia w twoim mieście ma platformy Icaros i zacznij na niej ćwiczyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Badanie grupy młodzieży