Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta

09 mar 2014 - 20:24:39

dziewczyny mam 156 wzrostu i ważę 49 kg. Chciałabym trochę schudnąć już zaczęłam ćwiczyc. Ale chciałabym też ograniczyc się z jedzeniem i zastanawiam się czy jeżli przez wiekszosc czasu bede jadla sucharki wafle ryzowe jogurty naturalne owoce czy to pomoze? nie znam jakiejs skutecznej diety i w sumie nie chcialoby mi się gotowac jakis specjalnych rzeczy.

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

dieta

09 mar 2014 - 20:27:58

no tak wazysz zdecydowanie za duzo proponuje scisla glodowke ...:)

dieta

09 mar 2014 - 20:29:18

nie widzi mi sie ta 'dieta'

dieta

09 mar 2014 - 20:32:28

Nadwagi raczej nie masz, więc wystarczy, że bedziesz zdrowo się odzywiać. Nie jedz słodyczy, odstaw napoje gazowane, nie jedz po nocach - ostatni posiłek 2h przed snem. Jesli bardzo chcesz może do tego ograniczyć białe pieczywo, itp. Bardziej radykalna dieta nie ma sensu, a jedząc tylko wafle i suchary zepsujesz sobie zdrowie albo nabawisz anemii.

dieta

09 mar 2014 - 20:41:18

Bosheee, już nawet nie mówię, że to tania prowokacja, ale gadanie w stylu "będę jadła same jogurty to schudnę" jest głuuuupie. Jak masz schudnąć jedząc same węglowodany???

Ogarnij się dziewczyno, ogarnij...

dieta

09 mar 2014 - 20:45:31

Czy na prawdę myślisz, ze dieta to suchary i jogurt naturalny ?? Radzę zasięgnąć porady u dietetyka, który odpowiednio dobierze dietę. Po ta twoja dieta możesz sobie wyrządzić krzywdę a jak dla mnie 49 kg to bardzo niska waga i dieta tu jest zbędna.

dieta

09 mar 2014 - 20:49:28

przeciez nie wazysz duzo ale jesli juz musisz to jdz zdrowo, owoce warzywa pij duzo wody, zadnych slodzonych napojow i moze troche ruchu ?

dieta

09 mar 2014 - 20:54:40

upisałabym się na temat tego jak głupia byłaby taka dieta,ale mi się nie chcę,wolę poćwiczyć w tym czasie ;)

dieta

09 mar 2014 - 21:12:29

Głodówką nic tu nie zdziałasz , a osiągniesz jednynie efekt jojo .
Dieta to zmiana nawyków żywieniowych a nie na jakiś czas zrezygnowanie z jedzenia .
ogranicz słodycze , smażone potrawy , ogranicz pieczywo i staraj się jeść mniej na kolacje - woda i tylko woda , żadne słodzone napoje .
Gwarantuje Ci że waga zacznie spadać ale cierpliwość to nieodzowny element diety !
Trzymam kciuki !

dieta

06 lip 2022 - 17:53:28

Faktycznie sama dieta jest na pewno bardzo ważna w naszym życiu i gdy zależy nam na zdrowiu to na pewno fajnie jest się nią zainteresować. Muszę przyznać, że ja również całkiem niedawno czytałam na stronie https://www.odzyskaj.eu/czy-mozna-jesc-slodycze-na-diecie/ o tym jak wygląda sprawa z jedzeniem słodyczy będąc na diecie.

niezweryfikowana
Posty: 127
Ostrzeżenia: 5/5

dieta

30 sie 2022 - 16:20:20

Ale ty z twoją wagą nie potrzebujesz żadnej diety, a jedynie ćwiczeń. Z czego ty chcesz schudnąć? Idź na fitness albo na siłownię. Sprawdź która siłownia w twoim mieście ma platformy Icaros i zacznij na niej ćwiczyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Badanie grupy młodzieży