Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 19:41:27

Jak jest z tym u Was...
Jestem sknera sama dla siebie.Dla dziecka meza kupuje,ale dla samej siebie mi szkoda wydac kasy.
Przykladowo dzis kupilam sobie buciki za 300 zl naprawde piekne.Wahalam sie przy kasie.Pani widzac to powiedziala mi,ze moge do 7 dni zwrocic oczywiscie nie chodzone.Kupilam.Obeszlam centrum handlowe i wrocilam za godzine oddajac je.Wiadomo ma nogach je mialam tylko w sklepie.
W nastepnym sklepie tylko mierzylam piekne skorkowe buciki.No i co nie kpilam bo szkoda mi kasy.
Tak jest ze wszystkim ja kupuje w szmateksach dla siebie,a rozinke obkupuje w super rzeczy.
Dodam,ze pracuje.
Jest na to jakas rada.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-09 19:45 przez tatiana29.

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 19:44:47

to proś, żeby mąż ci kupił. może nie będzie ci tak źle, że tyle kasy poszło, bo to nie z twojej wypłaty

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 19:49:23

Pomysl sobie,co będe żałować kilku przyjemności:)

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 19:49:29

Też tak mam ostatnio i nie wiem, z czego to wynika :P

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 19:51:23

oj mam tak samo. chociaż moze to nie sknertwo tylko poprostu wiekszą przyjemność sprawia mikupowanie czegoś dla mojego M lub córci niż dla mnie

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 19:51:36

300 Zł na buty też by mi było szkoda wyrzucić- jakby to miało Ciebie pocieszyć :) Może od czasu do czasu nagrodź siebie nowiutką rzeczą a nie z lumpeksu, np jak pokonasz jakiś mega stresujące zadanie, osiągniesz coś itp. Wtedy łatwiej będzie nagrodzić siebie tak "na wypasie", bo będziesz miała racjonalne wytłumaczenie dla siebie samej że Ci się należało :))

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 19:56:42

e tam się przejmujesz. byleś nie wyglądała jak szmaciara

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 20:03:37

mam podobnie, z tym ze ja studiuje i jest mi glupio wydawac kase rodzicow, juz nawet mama mi mowi ze jak mi sie cos podoba to zebym sobie kupila, a ja mam jakas blokade i juz. ale szukam jakiejs dodatkowej pracy, mam nadzieje ze cos znajde i latwiej mi bedzie wydac na jakis nowy ciuch ;)

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 20:13:21

mam tak samo, na innych mogę wydać całą wypłatę, a na siebie żałuję stówy, bo już mi za drogo;]

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 21:40:01

Dokladnie.My sie chyba nigdy nie zmienimy

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Sknera dla siebie samej

09 mar 2014 - 21:43:51

Zmień się. Jesteś jak moja mama :) Tylko że jak ona w sklepie robi coś takiego, to ja łagodnie(;P) mówię, że przecież zarabia, tak ? To dlaczego ma mieć wyrzuty sumienia ? Nie tylko rodzina się liczy! A co z Tobą ? Gdyby twoje dzieciaki, czy mąż nie mieli co jeść..Ale mają.! ;)
Weź na zakupy kogoś kto ci tak powie :D Może pomoże:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-09 21:44 przez martusiaaa3_95.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dieta