Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czytacie opowiadania erotyczne?

04 mar 2014 - 21:18:39

Jeżeli tak, to zapraszm na mojego bloga: sex-and-love-stories.blogspot.com

Czytacie opowiadania erotyczne?

04 mar 2014 - 21:26:11

Muszelka ha ha

Czytacie opowiadania erotyczne?

04 mar 2014 - 21:26:12

sama wymyślasz te historie?

Czytacie opowiadania erotyczne?

04 mar 2014 - 21:28:43

Tak, sama wymyślam :)

Czytacie opowiadania erotyczne?

04 mar 2014 - 21:39:37

Czytam sporo tego typu opowiadań tylko innej kategorii i myślę, że Twoje są o wiele za krótkie, tym bardziej dla dziewczyn, kilka zdań o pukaniu to za mało i nie chodzi tu o romantyczne wstępy czy coś takiego. Musisz poszerzyć wyobraźnie, opisywać więcej seksu w jednym opowiadaniu, jedno opowiadanie to nie powinien być jeden numerek i heja. Mam nadzieję, że pomogłam, chociaż w tych sprawach mam dość męskie podejście.

Czytacie opowiadania erotyczne?

07 maj 2018 - 21:08:27

Ja czytam od dłuższego czasu, teraz to chyba już nałóg. Ostatnio się zachwycam opowiadaniami z erotyczneopowiadania pl. :D

Czytacie opowiadania erotyczne?

22 cze 2019 - 22:00:03

Witam serdecznie! Fajne opowiadania, zależy co kto lubi. Ja osobiście wolę krótsze historie. Pozwolę sobię zaprosić także do siebie bo sama czasami piszę zboczone opowiadania, szczególnie polecam wpis "bzykanie na plebanii". Gorąco zapraszam do czytania!

Czytacie opowiadania erotyczne?

17 sty 2022 - 19:21:20

Osobiście bardzo lubię tego typu odpowiadania. W ostatnim czasie często zaglądam do https://spicyvoice.com/kategoria/hot-spicyvoice/ , tutaj na pewno znajdziecie coś dla siebie. Potrafią dostarczyć wielu emocji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to za piosenka jest???