Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podoba mi się kobieta

04 mar 2014 - 21:16:57

Cześć laski.
Nie wiem czy to można nazwać problemem czy nie, ale własnie tak się to przedstawia, że ostatnio spodobała mi się jedna dziewczyna. I to jest takie dziwne, bo nie myślę o niej w kategoriach bycia z nią, tylko po prostu mi się podoba. Wzroku nie mogę od niej oderwać i uważam ją za ósmy cud świata :D
I ogólnie nie wiem, czy coś jest nie tak, czy wszystko ok, bo normalnie faceci też mi się podobają, ale oni w 'normalnych' kategoriach. Co o tym myślicie, jakbyście to nazwały?

Podoba mi się kobieta

04 mar 2014 - 21:21:26

Normalne!

Podoba mi się kobieta

04 mar 2014 - 21:24:26

ok, czyli nic mam z tym nie robic?

Podoba mi się kobieta

04 mar 2014 - 21:26:14

tez taki czasem mam az mi głupio jak niekiedy sie wpatruje jak głupia

Podoba mi się kobieta

04 mar 2014 - 21:30:20

Miałam w liceum w klasie koleżankę, od której nie mogłam oderwać wzroku. Wszystko mi się w niej podobało - uśmiech z aparatem na zębach, wielkie oczy, piękne długie blond włosy, szeroka pupa. Do tego była/jest tak sympatyczną i ciepłą osóbką, że na sam dźwięk i ton ej głosu dostawałam gęsiej skórki. Przez 3 lata serio - byłam pewna, że ją kocham, ale nigdy jej tego nie powiedziałam. Teraz z perspektywy czasu wiem, że nadal mi się podoba, choć nie wiem jak wygląda teraz po 6 latach, ale wydaje mi się, że to normalne jest :)

Podoba mi się kobieta

04 mar 2014 - 21:32:14

Po prostu widocznie miło na nią popatrzeć i tyle, nic zdrożnego w tym nie ma.

Podoba mi się kobieta

04 mar 2014 - 21:32:36

stukupuku2025 no mi właśnie też głupio, ale nie jestem w stanie się powstrzymać!

ajmfree no ja też nie zamierzam z niczym wyskakiwać, zresztą jakoś tak szczególnie mi nie zależy, wiem, że np chciałabym się z nią zaprzyjaźnić czy coś i to wszystko :) poza tym ona ma faceta, więc no, ale też nie o to tu chodzi!

Podoba mi się kobieta

04 mar 2014 - 21:37:02

No to się zaprzyjaźniaj, co Ci stoi na przeszkodzie? :)

Podoba mi się kobieta

04 mar 2014 - 21:39:23

ja sobie stoję na przeszkodzie :D za bardzo się boję jakkolwiek zacząć rozmowę czy coś i wolę być tylko creepy obserwatorem haha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czytacie opowiadania erotyczne?